Pokrevní příbuzní 3

Vztah mezi Raven a jejím vysněným upířím přítelem se opět komplikuje díky přítomnosti Alexandrova hrozivého poloupířího bratrance. Teď, když Claude a jeho neohrožená parta přišli na podvod s fiólami, nezastaví se Claude před ničím, aby konečně našel pravé lahvičky s krví a mohl se proměnit v opravdového upíra. Ravenina rodina a přátelé mohou být v nebezpečí. Když se Claude spojí s Raveninou dlouholetou nemesis Trevorem, netrvá dlouho a začnou chodit pozvánky na upíří maškarní bál. Má snad Claude v úmyslu proměnit všechny studenty Dullsvillské střední na upíry, pokud nedostane to, co chce? Raven a Alexandr ho musí zastavit, zároveň se však musí zeptat sami sebe, na čem jim záleží nejvíc....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/27556/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-27556.jpg 4.192

Pokrevní příbuzní 3.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Zoner Press

Blood relatives 3, 2009

Kniha Pokrevní příbuzní 3

Brambu
28.10.2018

Stále mě to baví. A stále je to milé, nechybí tam hlavní upíří dilema. Napětí vrcholí a konec už se blíží. Vyhraje dobro nad zlem anebo to takto v upířím světě nechodí? To a mnohé víc se dozvíme v tomto díle. Co bude dál?

MinaHawke
23.07.2018

Kresba opět hezká a dobré zakončení série.

Luccy78
07.10.2015

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem. I když v tomto posledním díle se na grafice podílela Elisa Kwon, ale dle předlohy Rem aka Priscilla Hamby.

tsai.
05.04.2015

Ten konec to naprosto zabil, kdyby mi bylo 10, možná by se mi to líbilo, ale takto opravdu ne.

vlkove
15.12.2014

Krásná obálka!!
Konec tohoto příběhu mi přišel trošičku dětinský ale to je asi tím že už mi není 12 let :). Knihu a obecně celou sérii Upířích polibků a Pokrevných příbuzných doporučuji velice příjemné a oddechové čtení. Této knize a obecně oběma sériím o této bláznivé gotické holce dávám 4 hvězdy. :) DOPORUČUJI!!!

HiNataLi
18.10.2013

Na třetím díle mě překvapila změna kreslířky. Není vyloženě do očí bijící, ale rozhodně viditelná. Elise Kwon ovšem nemůžu upřít, že muselo stát hodně námahy přizpůsobit se stylu jiného kreslíře. .. .. A můj jemnocit doteď tráví modrý hřbet knížky, vedle těch dvou černých v mé soukromé knihovničce poměrně bije do očí (-_-)

orangerose
05.03.2013

konec byl skvělý , jenom škoda že není víc dílů Upířích polibků - komixu :)
i jsem se nasmála u tenhle série :D

Lynka
23.11.2012

Tento závěrečný díl mangy mě trochu zklamal, a to hned z několika důvodů. Konec jsem si představovala úplně jinak, tento byl prostě nějak unáhlený. A pak ta změna kreslířky! Kvanta hluchých, rádoby vtipných míst.. Tato změna celou trilogii celkem snížila v mých očích. Nevím, co se stalo s Rem, ale její kresby podle mě byly propracovanější, lepší, emocionálnější.

Srdcerváči: kniha druhá
Srdcerváči: kniha druhá