Pokrevní příbuzní 1

Úplně poslední věc, kterou Raven a její upíří přítel Alexander potřebují, je další překážka v jejich nočním vztahu – ale na obzoru se vznáší velký problém, když Raven s Alexandrem objeví čtyři čerstvě vykopané hroby s prázdnými rakvemi uvnitř. Když se na liduprázdném Dullsvillském hřbitově usadí parta upírů, Alexander zjistí, že tuhle nesourodou bandu vede jeho vlastní upíří bratranec, Claude Sterling. Šokující zjištění! Claude a jeho děsivá parta pro pár představuje jen další problémy, zvlášť když je Raven potká za denního světla na úplně posledním místě, které by ji napadlo. Co by mohl Claude a jeho vetřelci chtít – nebo hledat – v Dullsville? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4911/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-4911.jpg 4.2122

Pokrevní příbuzní 1.

Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Zoner Press

Blood relatives 1, 2007

Kniha Pokrevní příbuzní 1

kristyna3010

Můj první komiks. Hodně se mi líbil. :)

katie1698
25.01.2019

Jedna z mých prvních mang. Tématiku upírů miluju a tenhle příběh je jak stvořený pro takové dušičky. Každý díl byl úžasný a místy napínavý. Příjemné čtení pro slečny.

Brambu
10.09.2018

Bylo to takové hezké, milé. Alespoň jsem se na chviličku vrátila do svých mladých let, kdy mě upíří tématika dosti brala. Takové komiksové stmívání řekla bych a už jsem moc zvědavá na pokračování.

MinaHawke
23.07.2018

Moc se mi líbila kresba a i příběh nebyl špatný.

Luccy78
07.10.2015

Pěkný komiks, hezké obrázky, ale opět mě to přesvědčilo o tom, že se hodí spíše pro mladší čtenáře, kteří ještě nemají tolik načteno, nebo pro VELKÉ milovníky upírů.. Co je ale příjemným bonusem, na konci knihy trochu autorka odhaluje zákulisí vzniku této mangy, ukazuje kresby hlavních postav a jejich návrhy a představy samotné kreslířky Rem.

vlkove
15.12.2014

Můj první komiks :) Obrázky jsou krásné, hlavní hrdinové jsou sympatičtí.
Ale dopuručuji nejprve přečíst klasicky psané knihy série Upíří polibky, děj pak dává větší smysl. Jinak doporučuji a dávám 4 hvězdy.:)

HiNataLi
18.10.2013

Musím přiznat, že když jsem knížku poprvé vzala do ruky, moc jsem od ní nečekala, obzvlášť, protože se naše první setkání krylo s návalem upířích příběhů, po úspěch Stmívání. Byla jsem příjemně překvapena. :)

Lira
15.03.2013

Příběh je zajímavý a nějaké obrázky byly i moc pěkné. Jistě si přečtu brzo i knihu.

Ferda Mravenec
Ferda Mravenec