Pokrevní příbuzní 1

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Úplně poslední věc, kterou Raven a její upíří přítel Alexander potřebují, je další překážka v jejich nočním vztahu – ale na obzoru se vznáší velký problém, když Raven s Alexandrem objeví čtyři čerstvě vykopané hroby s prázdnými rakvemi uvnitř. Když se na liduprázdném Dullsvillském hřbitově usadí parta upírů, Alexander zjistí, že tuhle nesourodou bandu vede jeho vlastní upíří bratranec, Claude Sterling. Šokující zjištění! Claude a jeho děsivá parta pro pár představuje jen další problémy, zvlášť když je Raven potká za denního světla na úplně posledním místě, které by ji napadlo. Co by mohl Claude a jeho vetřelci chtít – nebo hledat – v Dullsville? ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/4911/upiri-polibky-pokrevni-pribuzni-4911.jpg 4.2123
Série

Pokrevní příbuzní 1.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, Zoner Press
Orig. název

Blood relatives 1, 2007

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (3)

Autorka románu Ellen Schreiber mistrně spojila romantiku s humorem a vytvořila tak příběh, který si získá srdce každé dospívající dívky. (Luccy78)


Ilustrátorkou této adaptace románu je Rem aka Priscilla Hamby, která také spolupracovala se spisovatelem Bikkuri na vzniku Kage no Matsuri. Jejich příběh lidského chlapce a démonské dívky zvítězil v mezinárodní manga soutěži Kodansha´s Morning a objevil se v prestižním časopisu Morning 2 Magazine. (Luccy78)


Upíří polibky patří mezi vybrané tituly pro neochotné dospívající čtenáře Americké knihovnické asociace, vybrané knihy pro dospívající Veřejné knihovny v New Yorku a mezi vybrané tituly pro dospívající IRA/CBC. (Luccy78)

Autor a jeho další knihy

Ellen Schreiber
americká, 1967

všech 7 knih autora

Kniha Pokrevní příbuzní 1 je v

Přečtených194x
Čtenářské výzvě5x
Doporučených7x
Knihotéce70x
Chystám se číst23x
Chci si koupit12x