Lofda Lofda komentáře u knih

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Obvykle mívám problém s tím, že mi dlouho trvá, než se začtu a pak je mi líto, že je najednou konec a já bych o těch dvou chtěla číst dál a dál.. Tady to bylo asi tak nějak naopak? Začátek super, opravdu mě ti dva bavili hned od prvních stránek. Zato v druhé polovině už jsem si občas říkala, že to snad ani není možné, že se zase Tate rozhodl jak se rozhodl? Už jsem si přála, aby mu to došlo a aby se zachoval konečně jako chlap! Já bych to s ním vzdala už dávno.. Ale ano, patří k těm lepším knížkám v rámci žánru, hezky napsaná, ale víc než na *** to prostě ocenit nemůžu.

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Začala jsem číst v letadle směr dovolená a knížka mi dělala prima společníka u moře. Kateřina opět nezklamala! Jen jsem si říkala, proč já čtu ty komentáře ke knihám? Tady jsem nepotřebovala vědět, že knížka bude dobrá. S hlavou v.. a Pekáč buchet jsem si užila a i tentokrát to nebylo jinak. Takže nebudu psát kdy bylo a nebylo jaké překvapení, přečtěte si sami, opravdu škoda prozradit cokoliv dopředu.. Já byla zpětně naštvaná sama na sebe, protože mi z komentářů (byť náznaků) došlo vše podstatné.. Ale i tak, smála jsem se, pobrečela si.. Prostě další parádní kousek a těším se z toho, že mám ještě po čem od autorky sáhnout. A doufám, že její knihy budou přibývat!

30.12.2018

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Musím přiznat, že mě až tak nenadchl konec ;-), ale jinak jsem byla nadšená! Propracovaná zápletka, napětí, krátké kapitoly a k tomu chemie nejen mezi hlavní dvojicí.. Autorka několikrát naťukne čtenáře, aby měl o čem přemýšlet, odhadoval co bude dál a ono se časem ukáže, že to je všechno ještě trochu jinak. Výborně napsáno, tleskám a pouštím se do dalšího románu této autorky, protože její knížky mě prostě baví!

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Obsahuje spoiler ;-) Mám trochu dilema.. Celou dobu jsem si říkala, že tohle je prostě nejlepší díl celé série.. Oba byli skvělí ;-) Svým způsobem mi tahle dvojka přišla nejvíc reálná?! Ok, Liz byla někdy až moc dospělá, ale holt studentka psychologie ;-) No, konec to trochu pokazil :-( David musel mnohem víc máknout, než Ev dostal zpět.. I miláček Jimmy musel za Lenou přes kus Ameriky.. Zápletka s Marthou fajn, ale nějak rychle vyřešeno, na můj vkus ;-) Ale i tak, opět vtipné a lehké čtení, přesně to co od tohoto žánru očekáváte.. Za sebe doporučuji celou sérii, i když druhý díl s Malem mě moc nebavil, někomu jinému třeba sedne.

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

První díl a příběh Davida a Ev zůstane nejspíš top. Ale musím přiznat, že i tentokrát jsem se hodně bavila. Jejich slovní přestřelky byly super a Lena byla fakt "něco".. I když ji autorka připsala sebepochybování, to co jí o ní řekl její táta sedlo úplně přesně ;-) A ty její myšlenky občas, jak si povídala sama se sebou.. Jo, bavila mě!

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

David a Evelyn byli skvělí a když se v jejich příběhu objevil Mal, bavil mě. Těšila jsem se jak on a jeho láska.. No, jsem ale nějak na rozpacích. Docela mi lezl na nervy, jak kdyby byla knížka úplně o někom jiném? Anne byla taky zvláštní. Hezky se to četlo, styl autorky mi sedí, ale nic převratného, je mi líto..

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Možná přehnaný, ale tentokrát dávám plný počet ;-) Možná neobjevíte nic nového, od začátku do konce tušíte, že spějete k happy endu, ale nemůžu dát nižší hodnocení. Četlo se to samo, oba dva mě bavili, občas jsem se i zasmála.. Těším se na další díly a doporučuji jako oddychové prima čtení všem romantikům.

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Poměrně vysoké hodnocení mě nalákalo k přečtení, ale já mám spíš rozporuplné pocity. Kniha se dobře čte, ale nic nového nepřinese. V podstatě jednoduchý příběh, žádné velké překvapení se nekonalo.. Pobavila mě malá Taylor, u toho jsem se opravdu zasmála :-) Ale na vyšší hodnocení to bohužel nestačí. Další díly si nechám nejspíš utéct.. Za mě spíš taková naivní červená knihovna, ale chcete-li si odpočinout u jednoduché romantiky, zklamaní nebudete ;-)

30.12.2018 2 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Já nevím, podle mého názoru bych možná ohodnotila na 3,5 *, ale víc nemůžu.. Zápletka a konec jsou předvídatelné, vlastně jsem od začátku čekala, že to dopadne jak to dopadlo. Občas se děj zamotal jinak než jsem odhadovala, což bylo fajn, dočkala jsem se několika krásných myšlenek, ale na druhou stranu se nemůžu přidat k těm nadšeným komentářům, protože mi v té knize chybělo to Něco. Možná, že jsem měla celou dobu pocit, že autorka hlavní dvojici hází zbytečně moc klacků pod nohy, zbytečně tlačila na pilu, mačkala ze čtenáře emoce až moc násilím?.. Není to špatné čtení a časem si od ní nejspíš přečtu něco dalšího, ale lepší hodnocení prostě napsat nemůžu. I když jak ráda říkám, své nadšené čtenáře si knížka najde, a to je určitě dobře ;-)

Oheň a voda Oheň a voda Simona Ahrnstedt

Obsahuje spoiler! Nevím, který díl mě bavil víc, ale rozhodně druhý díl nezklamal! Dle některých komentářů jsem čekala sestupnou kvalitu, ale u mě to tak nebylo. Isobel a Alexander mě bavili moc, i když jejich vztah byl pro mě zvláštní a jejich hrátky ne tak úplně podle mého gusta, ale proč ne? Hodně jsem četla opěvovat vztah Giny a Petera, ale nemůžu si pomoct, až tak úplně jsem to nechápala. Že by Peter prošel až takovou proměnou? Navíc mezi nimi bylo tolik rozdílů, ať už věk, barva pleti, společenské postavení, přístup rodiny.. Připadalo mi to dost nadnesené a zidealizované.. Zrovna tak Isobel a její pro mě naivní snaha změnit svět. Rozumím tomu, lékařka.. Navíc ve Švédsku na to mají asi opravdu jiný pohled než my. Ale jsem ráda, že to dopadlo jak to dopadlo, hlavně ohledně Mariuse, protože někdy možná tím, že změníte jeden život, "spáchate" víc dobra než se může zdát ;-) Najde se určitě někdo, kdo by oponoval, že ho neměla vytrhnout z jeho prostředí atd., ale já jsem ráda, že to bylo napsáno jak bylo a za mě palec hore. Celkově se mi knížka moc líbila, hodně se tam dělo, nepřipadala mi překombinovaná, mě to bavilo! Ne asi úplně reálná, ale já nechci číst něco přehnaně obyčejného ;-) Takže za mě plný počet a opravdu doufám, že vyjde i třetí díl, protože se těším na příběh Toma!

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Knížka se opravdu moc hezky četla, vzala jsem to vlastně skoro na jeden zátah. Erin Watt je jistota. Nejraději bych dala hodnocení 3,5*, což ale nejde, takže.. Asi jsem čekala trochu víc, trochu komplikovanější zápletku, nevím.. Možná nejsem ta správná cílová skupina.. Moc hezká jednohubka, ale asi už nebudu mít důvod se ke čtení vracet, i když další knížky od této autorky/autorek si ráda přečtu ;-)

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Jojo jo, vím.. Občas sladké jako med, občas řešili skoro všechny problémy světa.. Ale bavila jsem se. Moc hezký příběh, vlastně i zajímavá zápletka/zápletky. A občas jsem se i dost bavila, třeba jako otec se zátkou od vína, to jsem fakt nečekala ;-) Vlastně i rozuzlení jménem Lana bylo vtipné a nečekané :-) Trochu té filozofie a medu ubrat a bylo to na plný počet! Tak uvidíme jak jiné autorčiny knihy, rozhodně se k ní ještě vrátím..

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Chtěla bych dát 4,5* což ale nejde, tak abych byla spravedlivá, jednu hvězdičku jsem musela ubrat. Nic to ale nemění na tom, že Kateřina Petrusová se pro mě stává nejoblíbenější českou autorkou a její knížky považuji za skvělé. Jen mi tentokrát chybělo.. já nevím? Víc emocí nebo co? Ještě pořád si pamatuji, jak se mi v minulé díle chtělo brečet kvůli Paige, to se mi tentokrát nestalo.. Každopádně jsem se ale hoodně bavila, nejvíc jsem si užila slovní přestřelky mezi Robertem a Johnnym :-) párkrát jsem se dokonce přistihla, že se směju nahlas ;-) Takže mohu jen doporučit, možná nenajdete to co čekáte, ale třeba v knížce najdete něco co jste vůbec nečekali ;-) a protože nechci prozrazovat děj, nic moc víc už nenapíšu. Snad jen, že mi potěšila provázanost s prvním dílem a těším se na ten poslední!

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Mám opravdu ráda všechny knihy od této autorky, ale tentokrát mi něco chybělo.. Možná větší překvapení, možná že byla "zápletka" příliš rychle vyřešená?.. Humor a romantika ano, detektivka možná jen z velké dálky. Škoda, že tam nebylo víc Johnnyho, asi bych přihodila i bodík, s tím chlapem je fakt sranda ;-) Takto max. na 3,5*. Ale kdyby jsme se měli ještě dozvědět jak to dopadlo s Kevinem, budu mezi prvními, kdo si knížku pořídí ;-)

Jestli mi uvěříš Jestli mi uvěříš Katarína Gillerová

Paní Gillerová je pro mě milým překvapením. Děj pěkně utíká, pár zvratů se najde, do konce pořád netušíte jak to bude, příběh moc hezky napsaný. Jen vykreslení postav není až tak úplně podle mého gusta. Občas se mi zdálo, že jsou příliš černobílé.. Omlouvám se za možný spoiler, kdyžtak dál nečtěte!
Viki byla fajn, ale občas mi přišla až moc jako Slečna Bezchybná a Jediná spravedlivá. Vznik oné velké lásky je moc hezky napsán a pak lusknutí prstu a všechno pryč? To jako fakt? Nejlepší kamarádka a najednou plná chyb a nikdy ti neodpustím? Pan Nevěřím ti a téměř z ničeho nic Jseš láska mého života..? Trochu překombinované, bohužel. Hodně jsem přemýšlela o Romanovi a jeho životě, přístupu k synovi, bylo to hodně smutné.. Ale jo, dávám 4* a nejspíš se časem pustím ještě do další z autorčiných knih, přeci jen je to ze života ;-)

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Super pohodové čtení, moc se mi líbilo, jak se ten jejich vztah vyvíjel postupně. Dobře všechno doplnili i ostatní, jakože Roman, Beck a nakonec i Alexa.. Dávám ale jednu* dolů (ráda bych půlku, ale to nejde), protože ten konec byl jaksi podivně přeslazený a zkrácený nebo nevím? Všechno celou dobu plynulo tak hezky postupně a pak bum, prásk a hotovo..? Škoda ;-) Nicméně milovníkům (spíš milovnicím) tohoto žánru rozhodně doporučuji!

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

První knížka od této autorky a příjemné překvapení. Vím, že je to poslední díl série, ale já vybírala tentokrát podle anotace. Za mě dost hezky zpracované téma ztráty, ani mi nepřišlo, že Roxy vyváděla přes čáru.. Bylo to myslím dobře vysvětleno a kdo má právo soudit? Každý ztrátu někoho blízkého zpracujeme jinak. A v jejím věku opravdu člověk nechápe tím spíš. Kyle byl vlastně princ na bílém koni, takže žádné extra překvapení, ale to přeci bylo jasné od začátku, kam ti dva směřují.. ;-)

30.12.2018 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Čekala jsem oddychovku s nádechem zimy a přesně to jsem dostala ;-) Taková horská chata a hořící krb, idylka.. Moje první kniha od J. Lynn a jak jsem četla různé názory, je to jedna z jejích slabších. Takže zklamaná nejsem, ale ani zrovna nadšená, za mě průměr v rámci žánru.

30.12.2018 3 z 5

Láska bez pravidel Láska bez pravidel M. J. Summers (p)

Příjemné překvapení! Moc hezká kniha, příběh má vývoj, není to jedna z těch knih, kdy dopředu víte co se stane na další stránce. Co mi ale opravdu vadilo, byly opisy/popisy milostných scén. Bez toho bych se docela klidně obešla, příběh to nikam neposunulo, náznak by stačil.. Asi je to teď trend, že román pro ženy už bez milostné/erotické scény napsat nelze? Tady to bylo opravdu spíš na škodu.

30.12.2018 4 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Páni!!!...(a ta výpustka sem rozhodně patří ;-) ) Tak tohle byla jízda...Budu se opakovat, vše už tu bylo napsáno ;-) Ano, Jake měl dost "osobitý" způsob vyjadřování, leckde bylo možné "ubrat", ne každý zrovna tenhle styl ocení, ale jako celek?! Inteligentní erotický román? Jde to? V rámci žánru už lze jen těžko přijít s něčím novým, něčím originálním, ale tady se to autorce povedlo na 100%! Bylo to celkovým pojetím "knihy v knize", množstvím zvratů, skvělých vtipných, až ironických, situací.. Už jen když mi došlo, kam směřuje scéna s jejich seznámením, už tehdy mě poprvé napadlo Páni! a musela jsem se fakt smát :-) Takže já přidávám tuto knihu mezi svoje TOP, rozhodně DOPORUČUJI k přečtení a budu doufat, že se na trhu objeví od Whitney G. něco dalšího!!