Lkomrska Lkomrska komentáře u knih

Do nejtemnějšího kouta Do nejtemnějšího kouta Elizabeth Haynes

Kniha přečtená za dva večery. Super. Čtivá, jednoduše napsaná. Doporučuji

15.04.2020 5 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Upřímně jsem ani nečekala,že tuhle knihu dočtu. Oproti ostatním knihám od autorky,které jsem vždy přečetla během pár dnů, do téhle knihy jsem se vyloženě nutila. Pro mě kniha bez větší zápletky, špatně se četla, nijak mě netáhla k tomu si ji znovu vzít a číst dál. Takže za mě se úplně nepovedla.

26.03.2020 1 z 5

Skryté okno Skryté okno Rachel Abbott

Kniha byla skvělá, přečetla jsem ji za dva dny. Super. Zápletky, že člověk opravdu nevěděl komu věřit. Jen ten ,, otevřený,, konec mě trochu naštval. Ale super!

28.02.2020 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Dobrý kniha, kterou jsem přečetla jako několikátou od autorky. Musím říci, že novější knihy jsou čím dál lepší :) Tahle byla čtivá, ale úplně mě nenutila se ke knize stále vracet.

23.02.2020 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Jako vždy super. Konec?? Neočekávaný. Další skvělá kniha od mé oblíbené autorky. Precteno za dva dny.

05.01.2020 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Kniha byla čtivá a napínavá, chvíle napětí také nechyběly. Doporučuji.

03.11.2019 4 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha mě překvapila. Člověk vlastně chvílemi nevěděl, koho mu má být líto. Super. Jediné co mě opravdu naštvalo, byl konec, protože jsem dva dny přemýšlela jak by to dopadlo,kdyby to nebyla kniha :D

14.08.2019 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Další skvělá kniha autorky. Hlavní vyšetřovatelka opět nezklamala.

04.08.2019 5 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Kniha byla dobře napsana,sama se četla,byla napínavá. Stále jsem čekala co která z hlavních postav vymyslí. Jediné co mě zklamalo byl rychlý konec, který byl takový ,,useknutý,,. Ale těšila jsem se na každou další stranu,takže určitě stojí za přečtení.

18.07.2019 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Kniha byla dobře napsána, četla se sama,ale chyběl mi tak trošku ,, šmrnc,,. Bylo to takové nijaké.

26.06.2019 2 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Kniha přečtená za dva dny. Velmi dobře se čte, je napínavá. Trošičku ,, fantazy,, příběh ale v knihách je možno přeci vše. ????určitě doporučuji přečíst.

24.06.2019 5 z 5

Jak jsi mohla Jak jsi mohla Heidi Perks

Knížka se velmi dobře četla, pěkně napsaná. Zajímavý příběh se zápletkou.

16.06.2019 5 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Zajímavá kniha s nočekávaným koncem. Ze začátku mi trošku vadilo množství jmen,ale nakonec jsem si zvykla. Kniha se čte velmi dobre, jen mi prijde,že úplný závěr knihy byl trošičku odflaknuty. Jinak ale super příběh.

01.06.2019 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Pro mě byla tahle kniha nejslabší ze všech. Cartera mám opravdu ráda a na všechny jeho knihy jsem se moc těšila,tuhle jsem ale přečetla bez jakéhokoliv nadšení. Nejvíce mě zaujala krátká zápletka na konci knihy,jinak opravdu nic moc. Uvidíme jaká bude další kniha, snad lepší. ????

25.04.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Na knihu jsem se moc těšila. Chvílemi jsem podezírala úplně každou postavu v knize ????. Konec mě trošku zklamal. Podle mě je tahle kniha nejslabší ze všech,ale četla se dobře. ????

12.04.2019 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Výborné. Výborné. Výborné. Co více říct.

Playground Playground Lars Kepler

Nějak mi tahle kniha nezapadla do stylu , který mám právě tak ráda. Manželé se asi snažili udělat dej nový,jiný,zajímavý, ale pro mě už to bylo trošku jako fantasy.

14.03.2019 3 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Opět nezklamal. Zajímavé čtení ☺️

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Miluji tenhle manželský pár, ale tahle kniha mě jako jediná z jejich série úplně nenadchla.

14.03.2019 3 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha mě mile překvapila. Trošku mi připomela knihu Za zavřenými dveřmi a o to víc mě bavila. Zápletka, nečekaný zvrat... knize nic nechybělo. Super.