Do nejtemnějšího kouta

Cathy je obyčejná dívka. Ráda se chodí bavit s přáteli a bezstarostně si užívá život. Všechno se ale změní, když jednoho dne narazí v klubu na šarmantního muže, který se zdá být ztělesněním všeho, po čem touží. Ten se však záhy začne zlověstně měnit a kolem Cathy se utahuje smyčka násilí, pronásledování a týrání. Příběh má dvě roviny, v první se Cathy zoufale snaží uniknout svému trýzniteli, zatímco v druhé rovině, o pár let později, jsme svědky jejího boje s následky dlouhodobého týrání. Nadějí je pro ni mladý psycholog, který ji pomalu vrací zpět do života. Mezitím ale opouští brány vězení muž, který jí tolik ublížil. Kolem Cathy se začnou dít zvláštní věci; je to náhoda, výplod její mysli, nebo je za tím víc?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/220345/do-nejtemnejsiho-kouta-Rzm-220345.jpg 4.4109

Into the Darkest Corner

Vydáno:, Argo

Kniha Do nejtemnějšího kouta

evin84

Uzasna kniha. Nutila mě číst dal a dal, držela me v napětí a ani jedna stránka mě nenudila.

elisa194
27.12.2018

Na knihu jsem se dlouho tesila a dlouho jsem ji nemohla sehnat. Ale bohužel jsem z ni nebyla moc nadšená. Knihy s takovou tematikou jsem uz cetla a na knihu Za zavřenými dvermi opravdu nemá. Chybelo mi jakekoliv napeti, kapitoly, kdy Cathrine neustale kontrolovala byt a v podstate tu bylo popsane jen co vse zkontrolovala me nebavily. Člověk vedel jak to dopadne a jen cekal, jestli mel pravdu nebo ne. Skoda..

SimonaP
09.12.2018

Knížka byla napínavá, o tom žádná, ale hlavní hrdinka mi byla nesympatická od samého začátku. Popisování její poruchy na každé desáté stránce mi přišlo otravné, stačilo by mi to jednou.SPOILER :Myslím si, že jí nic nebránilo vztah utnout, dokud byl čas. A nepochopila jsem, proč si poté nedala do bytu alarm?

snoopylady
26.09.2018

Dlooouuuhá kniha, nicméně ani jedna strana mě nenudila. Perfektní psychothriller, napínavé od první strany do poslední včetně konce.
Velmi pěkně popsána obsedantně kompulzivní porucha, posttraumatická stresová porucha i to, že se s tím dá něco dělat, pokud člověk chce.
S hlavní hrdinkou jsem prožívala strach i pocity bezmoci a fandila jí, aby to všechno zvládla.

micha-ella
30.08.2018

Až do strany 300 (!) je to zdlouhavé a natahované jak žvýkačka, pak teprve děj zhoustne. Co se týče pravděpodobnosti, nepochybuji že existují psychopati, ale velmi pochybuji, že existuje doktor, který by si vybral takovou partnerku. A když měla tak zlé zkušenosti a když se tak hrozně bála, určitě by potmě nechodila do temné uličky nebo cizího otevřeného bytu atp. Přesto dávám čtyři hvězdičky, protože jsem u toho seděla jako pecka.

Ashlee86
01.08.2018

Realistické, skvěle napsáno. Příběh na který jen tak nezapomenete.

Sofós
09.07.2018

Co se stane, když se mladá dívka zamiluje do muže, ze kterého se vyklube sadistický psychopat? Je možné uniknout jeho vlivu? A jaké následky na psychice to může mít? Velmi zajímavá knížka ve dvou časových liniích popisuje život, útěk a vyrovnávání se s následky takového patologického vztahu. Kniha je velmi realistická a mrazivá...

ArwenAragorn
29.03.2018

Kniha mě hodně zklamala. Je nudná, bez napětí a s nesympatickou hlavní hrdinkou. Děj se sune velmi pomalu a v podstatě se opakuje pořád dokola. Nemám důvod dát víc než dvě *.

týrání násilí

Elizabeth Haynes