Lkomrska Lkomrska komentáře u knih

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Kniha se četla sama, baví mě krátké kapitoly, které mě držely v ději. Je to první kniha od této spisovatelky a jsem spokojená. Taková odddchovka.

30.03.2024 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Začátek knihy poutavý a velmi čtivý. Od poloviny jsem byla celkem zklamaná ze změny v ději. Knihu jsem dočetla ale ke konci už je spíše pro dočtení.

12.11.2021 2 z 5

Není úniku Není úniku Cara Hunter

Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst. Přes všechny skvělé komentáře, jsem čekala naprostou bombu, ale prostě mi to vůbec nesedlo.

09.09.2020 1 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Michelle Frances

Kniha byla dobře napsana,sama se četla,byla napínavá. Stále jsem čekala co která z hlavních postav vymyslí. Jediné co mě zklamalo byl rychlý konec, který byl takový ,,useknutý,,. Ale těšila jsem se na každou další stranu,takže určitě stojí za přečtení.

18.07.2019 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Pro mě byla tahle kniha nejslabší ze všech. Cartera mám opravdu ráda a na všechny jeho knihy jsem se moc těšila,tuhle jsem ale přečetla bez jakéhokoliv nadšení. Nejvíce mě zaujala krátká zápletka na konci knihy,jinak opravdu nic moc. Uvidíme jaká bude další kniha, snad lepší. ????

25.04.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Výborné. Výborné. Výborné. Co více říct.

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Opět nezklamal. Zajímavé čtení ☺️

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Kniha mě mile překvapila. Trošku mi připomela knihu Za zavřenými dveřmi a o to víc mě bavila. Zápletka, nečekaný zvrat... knize nic nechybělo. Super.

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Skvělá zápletka, skvělé čtení. Carter snad nikdy nezklame.

Najdi ji Najdi ji Lisa Gardner

Pro mě super poctenicko jako vždy. Chvílemi jsem opravdu přemýšlela o tom, kdo je oběť a kdo ten zlý. ☺️

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Nejlepší autor že všech.

08.03.2019 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

jako vždy - perfekní

27.12.2017 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně B. A. Paris (p)

Knihu jsem sice přečetla za dva dny, ale musím říci,že jsem čekala více. Přijde mi,že co díl, to trochu horší příběh. Kniha je čtivá, ale konec mi přijde takový ,,odflalnuty,,.

22.10.2023 3 z 5

Pozvala mě dál Pozvala mě dál Lucy Clarke

První kniha od autorky a určitě ne posledni. Čtivá kniha, zápletka jen konec mi přišel hodně osekaný.

26.04.2023 4 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Snažila jsem se do knihy začíst ale po dvou měsících premáhání jsem ji v polovině odložila. Žádné zaujetí, děj nic moc. Škoda.

27.10.2021 1 z 5

Pravá matka Pravá matka Shalini Boland

Kniha se četla sama, dej takový poklidný. Řekla bych oddychové cteni,bez větších zapletek. Ke konci bylo naprosto jasné jak kniha dopadne, ale přečíst se dala a neunudila :)

09.09.2020 3 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Kniha přečtená za dva dny. Velmi dobře se čte, je napínavá. Trošičku ,, fantazy,, příběh ale v knihách je možno přeci vše. ????určitě doporučuji přečíst.

24.06.2019 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Miluji tenhle manželský pár, ale tahle kniha mě jako jediná z jejich série úplně nenadchla.

14.03.2019 3 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Kniha je čtivá a líbí se mi i děj knihy. Trošku mi vadí některé ,, useknuté, kapitoly a konec. Nato,že vcelém v příběhu neměli jedinou stopu a poté byl případ na dvou stranách vyřešen.... To mi trošku vadilo.

05.01.2019 3 z 5

Faleš Faleš Sibel Hodge

Kniha byla dobře napsaná,dobře se četla. Ale vím,že to není kniha ke které bych se někdy vrátila. Děj zajímavý, přesto mi přišel až přehnaný.

29.05.2020 3 z 5