Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Tma Tma Bernard Minier

Další díl úspěšné série jsem přečetla jedním dechem. O překvapení nebyla nouze a těším se na další knihu tohoto autora.

23.09.2019 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Skvělá detektivka plná napětí. Sympatický detektiv a jeho kolegové.

15.07.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se mi velice líbila. Doporučuji.

22.01.2019 5 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Skvěle napsaný příběh a skutečně mě v některých pasážích mrazilo. Jaké by asi bylo nahlédnout do budoucnosti :-)?

14.01.2019 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dobře napsaná detektivka, která se mi moc hezky četla. Doporučuji.

09.01.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Příběh byl skvěle popsán a často mi z toho běhal mráz po zádech. Doporučuji.

04.08.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi moc líbila. Odhalení vraha mě překvapilo. Těším se na další knihu.

18.06.2017 5 z 5

Druhá oběť Druhá oběť Karin Slaughter

První polovina mě hodně nudila, ta druhá byla sice lepší, ale zase úplně mě to neoslovilo. Asi jsem čekala více.

12.04.2017 3 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Autor opět nezklamal, rozhodně jeden z nejlepších případů, které jsem od Cartera četla.

13.09.2016 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Bohužel nejhorší díl. Když jsem viděla, že má kniha 550 stran, moc mě to potěšilo. Po prvních 100 stranách jsem myslela, že knihu odložím. Nakonec jsem dočetla do konce, ale nebavilo mě to.

29.08.2016 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Fantastická kniha, která ve mně zanechala silný zážitek. Všem doporučuji. Přečetla jsem jedním dechem.

22.05.2016 5 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Skvělá detektivka. Přečetla jsem jedním dechem. Zápletka mě zaujala.

30.03.2016 5 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Kvalitně napsaná detektivka. Napínavá od začátku do konce. Závěr pro mě překvapivý. Doporučuji.

31.01.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá kniha, která se četla jedním dechem. Bohužel z obsahu mi běhal mráz po zádech a bylo mi smutno.

29.10.2015 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Skvělá kniha. na začátku trošku trvalo, než se to rozjede, ale pak jsem přečetla jedním dechem, abych zjistila, kdo vlastně zemře....super. Doporučuji.

10.10.2015 5 z 5

Vyvolená k smrti Vyvolená k smrti Lisa Jackson

Kvalitní detektivka, kterou jsem přečetla jedním dechem :-)

11.05.2015 4 z 5

Den, kdy jsem zmizela Den, kdy jsem zmizela Brandi Reeds

Kniha nebyla špatná, ale trochu se vlekla a nic moc se nedělo. Konec mě překvapil.

23.05.2023 4 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Nesmrtelná klasika

03.03.2023 5 z 5

Kniha plná násilí a naivity. Přečteno na jeden zátah, ale nic překvapivého. Překvapivé bylo jen to, jak daleko to nechala hlavní hrdinka zajít.

12.01.2023 3 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Sabine Thiesler

Dobrý příběh plný překvapení. Moc se mi kniha líbila.

12.01.2023 5 z 5