Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Dobře napsaná detektivka, která se mi moc hezky četla. Doporučuji.

09.01.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pro mě jeden z nejlepších autorů. Ani tato kniha mi nedovolila, abych ji odložila. Skvělá zápletka.

30.12.2018 5 z 5

Naprosto cizí Naprosto cizí Megan Miranda

Kniha se mi moc líbila. Jen místy pro mě byla trošku překombinovaná.

30.12.2018 4 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Knihu jsem bohužel nedočetla. Nejslabší díl, který mi přišel nereálný, překombinovaný a nudný. Tuto sérii detektivek jsem měla jako TOP, ale tentokrát veliké zklamání.

10.12.2018 2 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Opět skvěle promyšlená kniha a výborná zápletka. Carter nikdy nezklame.

10.12.2018 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Skvělá detektivka. Závěr jsem rozhodně nečekala. Super vysvětlení celého příběhu a motivu pachatele. Doporučuji

22.11.2018 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Kniha se mi líbila. Četla se dobře. Téma a zpracování mě zaujalo. Odhalení pachatele bylo promyšlené a překvapivé.

18.11.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha se mi líbila. Byla napínavá a měla spád. Závěr jsem nečekala a moc mě nenadchnul. Za to srážím 1*

24.10.2018 4 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Za mě skvělá kniha. Výborně vymyšlený příběh a závěr jsem vůbec nečekala.

20.10.2018 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Úžasná detektivka. Celý děj se odehrává na jednom místě a jeden zvrat následuje za dalším. Přečetla jsem za jeden den. Nešlo se odtrhnout.

13.10.2018 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Skvělá detektivka. Děj a závěr měl spád. Přečetla jsem na jeden zátah. Doporučuji a těším se na další.

09.10.2018 5 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Kniha se mi moc líbila. Doporučuji.

21.09.2018 5 z 5

Konec léta Konec léta Anders de la Motte

Kniha byla čtivá a příběh se mi líbil. Závěr jsem nečekala a rozhodně mě překvapil.

19.08.2018 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Pořád jsem čekala zápletku... Knihu jsem horko-těžko dočetla a určitě si teď od této autorky odpočinu.

05.08.2018 2 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Kniha se mi moc líbila. Byla napínavá, čtivá a na konci bylo vše odhaleno a vysvětleno. Přečetla jsem jedním dechem a za jeden den. Nemohla jsem se odtrhnout.

29.06.2018 5 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Kniha se mi moc líbila. Ve 3/4 jsem sice už věděla, kdo za tím stojí, ale i tak jsem dočetla.

27.06.2018 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha mě neoslovila. Bavila mě první polovina a závěr byl už - na můj vkus - hodně přehnaný. Autor pouze přetlumočil příběh, zda je pravdivý....no na dovolenou tam nepojedu :)

24.06.2018 2 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Knihu jsem si pořídila ze zvědavosti, protože kolem ní byl takový povyk....a ....mnoho povyku pro NIC. Tohle kdyby nevydalo spřízněné nakladatelství, tak věřím, že by se tato kniha na trh ani nedostala. Ukňouraná, negativní a shazující lidi kolem. Vážím si toho, co dokázala ve světě biatlonu a za to má můj obdiv, ale pokud by každá nevyrovnaná osoba vydávala knihy podobného stylu, tak by nejen biografická literatura, ale i úcta, kterou by měl mít člověk k člověku, ať už si o sobě myslí cokoliv, pěkně upadla. Knihu jsem dočetla do poloviny.

22.05.2018 1 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět skvělá detektivka tohoto autora. Do posledního dechu přečtena jedním dechem. Doporučuji.

11.05.2018 5 z 5

Deník japonské manželky Deník japonské manželky Veronika Ageiwa

Skvělá, vtipně psaná oddychovka na odpoledne. Bavil mě styl psaní a popis života v Japonsku.

11.05.2018 5 z 5