Lindah Lindah komentáře u knih

Malinka Malinka Dita Táborská

Hlavni postava mi prisla misty silena a jeji reseni situaci dost extremni ..precetla jsem,ale obcas jsem bojovala s chuti toho nechat...

06.12.2021 2 z 5

Tkaničky Tkaničky Domenico Starnone

Uff..Poslouchala jsem audioknihu a musim hodnotit Tkanicky, jako kvalitne napsane dilo. Autenticke. Ackoliv ve vas necha trochu horky pocit, uvedomite si, ze takhle to opravdu muze i realne vypadat a rozchod rodicu nechat az takhle hrozny dopad na potomcich. Hlavne cast dcery me prekvapila, jak zatrpkle vyznela..Brr. Kniha neni urcite optimisticka, ale realisticka az moc.

01.12.2020 4 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Ctiva oddychovka

08.10.2020 4 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Prijemna oddychovka

02.10.2020 5 z 5

Vzdelaná Vzdelaná Tara Westover

Velmi silny osobni pribeh. Zajimavy pohled do mormonske rodiny,ktera se ale i svemu nabozenstvi vymykala,presto,ze se mu oddala vic nez naplno..

28.09.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Ctiva knizka. Autorka se skvele vzila do hl.postavy chirurga v krizi a popsala jeho pohled a vnimani sveta. Cetla se jednim dechem

10.08.2020 5 z 5

Žízeň po životě Žízeň po životě Irving Stone (p)

Krásná knížka, opravdový skvost!

28.06.2020 5 z 5

Pařížský architekt Pařížský architekt Charles Belfoure

Velmi podarena prvotina autora. Zajimavy nahled na 2.svetovou valku z pohledu obyvatele Parize. Kniha ma spad, je napinava a originalni. Hlavni hrdina neni jen kladny nebo zaporny. Postavy jsou zajimave pospojovane. Precetla jsem ji za par dni.

05.05.2020 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Tak tahle se mu opravdu povedla!

20.04.2020 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Ani tenhle dil nezklamal

20.03.2020 5 z 5

Dvojí život Heleny Grahamové Dvojí život Heleny Grahamové Anne Brontë

Poutave napsana klasika. Neni tu zadna dlouha nudna pasaz,kde dej neplyne,jako u jinych z teto doby. Mozna i ctivejsi nez klasiky jejich sester

23.01.2020 5 z 5

Dívka, která spadla z nebe Dívka, která spadla z nebe Simon Mawer

Po precteni Skleneneho pokoje jsem cekala vic.. Tema lakave,ale 2/3knizky se strasne tahly a cetla.jsem jen silou vule. Posledni tretina celkovy dojem napravila a ta stala za to. Celkove,ale hodnotim jako prumer.Skoda

18.01.2020 3 z 5

Kameny bolesti Kameny bolesti Milena Agus

Hodnotim audioknihu za 5*. Kratka,ale poutavym stylem napsana a namluvena kniha. Nadchla me ani nevim cim a moc se mi libila.

13.01.2020 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha se mi celkové líbila, sice nakonec poněkud uspěchane přišli na vraha, ale kniha je ctiva. Zvládla jsem ji za 3dny jako oddechovku.

18.12.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

V průběhu jsem se trošku prala s tím, že kniha nemá spád a už jsme. Ji chtěla mit doctenou.. Ale rozuzlení to vynahradilo a vytáhlo hodnocení na 4*.

10.12.2019 4 z 5

Malé ženy (skrátené vydanie) Malé ženy (skrátené vydanie) Louisa May Alcott

Klasicke dilo, zadne velke napeti, ale cte se prijemne.

01.12.2019 4 z 5

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Letni cteni,nic vic ani nic min...

19.08.2019 3 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Knizka se cetla moc hezky,mozna o to lip,ze prostredi dobre znam,a tak jsem si dej dokazala realne predstavit. Autor krasne priblizil realnou stavbu tohoto funkcionalistickeho pokladu.

03.07.2019 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Knizka se hezky cte,zajimave nastinuje atmosferu doby a pronasledovani Zidu. Jen nektere osudy jsou takove pohadkove,az nerealne..Dala bych 3,5hvezdicek,ale to nelze,tak 3. Lepsi prumer

03.06.2019 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Napinava oddechovka,kterou přečtete rychle. Zajimavy zaver. Kniha se mi cetla dobře

14.04.2019 4 z 5