Lindah Lindah komentáře u knih

Jak jsem stopoval letadlo Jak jsem stopoval letadlo Stanislav Gálik

Audioknihu jsem zvladla pri prochazkach s kocarem..Neni to zadna bomba, ale pro zajimavost, proc ne...Obdivuji autorovu odvahu tohle zazit. Jen mi trochu vadila autorova intonace a vyslovovani ceskych slov necesky.

03.03.2019 2 z 5

Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Bohyně osudu ze Salonu d'Amour Anna Jansson

Kniha me dost zklamala. Po precteni nadsenych komentářů jsem čekala víc..Příběh kadernice Angeliky s detektivní zapletkou uprostred bylo takove povrchní čtení. Nebyt zápletky,tak bych snad ani nedocetla do konce. Pribeh doporucuji jen tem,kteri chteji neco lehkeho cist a prilis se nad obsahem nezamýšlet..

26.09.2018 2 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Bohuzel me kniha zklamala. Po Erotikonu jsem zklamana...napad s oboustrannou knihou je dobry a nektere momwnty jsou prekvapive. Ale je tam pomerne dost zbytecnych scén a taky i dost prehnanych. Nedokazala jsem si predstavit,ze by se nekomu takova spousta veci a "uzasnych" nahod za jeden zivot stala. Pokud by pan Hartl nektere veci vypustil,kniha by se odlehcila a byla daleko lepsi..

30.04.2018 2 z 5

Pařížská manželka Pařížská manželka Paula McLain

Moc hezky napsaná knížka o manželce Hemingwaye a jejich manželství. Zajímavý obraz do tehdejší doby a světa začínajího autora.

13.09.2017 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Až na ten konec, kterýbyl trošku neuvěřitelný se kniha dobře četla a člověk se v ní take něco navíc dozví.

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Vývém žánru je Lars Kepler nejlepší. Kniha je velmi napínavá a čte se skoro jedním dechem

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Milá oddechovka, která vás nutí číst pořád dál a dál.

Katedrála moře Katedrála moře Ildefonso Falcones

Kniha se mi moc líbila. Je čtivá I presto, že popisuje poměrně detailně některé události.