LilluLong LilluLong komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Spisovateľka graduje,prvý diel si urcite zaslúžilo 5* a tato časť by dostala viac odo mna keby ta možnosť bola. Palec hore a hviezdičky plus 5*

18.08.2021 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Knižka zaujala témou i profesionálnym písaním,aj ked niektoré pasáže boli zbytočne predlzovane , napriek tomu doporucujem a hodnotím s 5*

28.06.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Nerada čítam takéto knihy, zanecháva vo mne na dlhu dobu pocity ktoré sa mi nepáčia,preto preferujem romantiku,erotiku ci humor.Napriek téme musím uznať , ze autorke sa dielo bravúrne vydarilo, dávam 5*

18.03.2021 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Celá séria je skvele napísané a príbehy vedia zaujať či už humorom,erotikou,romantikou a kde tu vás donúti sa hlbšie zamyslieť nad charakterom hlavných hrdinov.Za mňa aj táto posledná časť zo série má 5*

17.08.2023 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Nie každá kniha od autorky je pre mna top na 5* :) , ale tato s príbehom ako zo života vie zaujať a chytiť za srdce. U mna ma 5*
Dokonala .

10.12.2022 5 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Meghan vie opísať grazlov takým spôsobom, ze čitateľ ich vie doslova zamilovať :) za mna aj tato časť ma 5*

29.04.2022 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Ano, kniha vedela zaujať uz od začiatku ale pre mna koniec je trochu mätúca,alebo žeby mala mat pokračovanie ? Štýl písania a aj príbeh ma u mna palec hore a hodnotenie 5*

03.12.2021 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Krasna romantika, erotika tak akurát , príbeh aj písanie ma pozitívne naladilo, hlavných hrdinov som si zamilovala a keby ani nemalo pokračovanie i tak ten záver sa autorke bravúrne vydarilo. U mna zabodovala za 5*

18.07.2021 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

Skoro by som povedala ze to bol atipicky príbeh , kde ste si dopredu nevedeli vydedukovat priebeh deja.Nebola to klasická erotika ci romantika alebo v náznakoch i triller, vedela po cely cas udržať citatela v bdelom stave :) U mna autorka zabodovala 5*

20.06.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Väčšinou sme presvedčený, ze ked si prečítame super dobru knižku, tak každá ďalšia od autora je rovnako dobra ale často sa sklameme, ze to tak nie je.Nuz, Whitney ani teraz nesklamala, vie zaujať citatela ozaj dobrým dejom a aj dialógom ktorá v nás vie vyvolať emócie všeho druhu.Whitney gratulujem odo mna max bodov 5*

22.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Mam rada tuto autorku, vie zaujať dej aj štýl písania sa mi paci, urcite si ju zaraďujem medzi obľúbené spisovateľky

10.04.2021 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tesim sa na další príbeh 4 brata, skoda ze nepridala v tejto časti nieco aj z predošlých dielov,ako si pary nažívajú :) knihu by urcite este obohatilo. Za mna jednoznačne 5*

31.07.2022 5 z 5

Nevinnost se zavázanýma očima Nevinnost se zavázanýma očima Alessandra Torre

Mam rada príbehy aj štýl písania autorky, niektoré jej názory ma prekvapujú ale nešokuju, a úvahy z pohladu muža viet tiez zaujímavo opísať, uz sa tesim na pokračovanie , za mna 5*

08.06.2022 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Milujem knižky ktoré ma vedia od prvej stránky zaujať. Tak tato je presne podľa môjho gusta aj preto , ze mi pripomína misku plnú humoru, romantiky s posypanou erotikou :)
U mna zabodovala, palec hore a hviezdičky za 5*

23.07.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Príbeh sa mi páčil, citala som od autorky aj take diela ktoré ma az tak neoslovili. U mna s touto zabodovala na 4*

07.07.2021 4 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Nikdy by som neverila, ze si obľúbim vraha, násilníka ,grázla , (a je jedno co sa mu stalo v detstve) ale stalo sa. Štýl písania , ktorý autorka zvolila je ten naj ideálnejší aby kniha vyskočila na najvyššiu priečku záujmu priorít písania. Myslim tým ako sa kapitoly striedajú medzi hlavnými hrdinami a z ich pohladu sa dej odohráva bez rušivých elementov a hladko nadväzujú jeden na druhého.Co sa týka deju, pre milovníkov tohoto žánru je nesporne medzi obľúbeným a pre iných ? No ty by mali hodnotiť kvalitu a nie dej.U mna 2x 5*

09.04.2021 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Prijemne čítanie, ziadne prehnane sladke dialógy, štýl i príbeh u mna zabodoval, za mna 5*

11.07.2022 5 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Rada citam od autorky knihy, nesklamala ani s touto trilogiou, aj ked na poslednú časť som dlho čakala a musela som si na osvieženie dat repete k prvým dvom častiam :) za mna 5*

22.06.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Nedávno som si dala sebe sľub,ze nezačnem citat sériu kym nie sú vsetky vydané :) Keďže som porušila tento moj záväzok , tak mi treba :) teraz mozem netrpezlivo cakat na pokračovanie co naozaj nemam rada. Prvý diel knihy hodnotím maximálnym počtom hviezdičiek 5*

16.03.2022 5 z 5

Muž ze středověku Muž ze středověku Janet Chapman

Nemam poňatia co mi vnuklo zacat citat tuto sériu keďže tento žáner fantásii a mágie ma nikdy nepriťahovali ani len kuknut do knihy, ale musím uznať ze ma zaujala nakoľko v knihe je aj kus romantiky erotiky napätia , čiže krasna rozpravka co zas ja mam rada, tesim sa na ďalšie časti . U mna zabodovala na 5*

11.11.2021 5 z 5