liletka_a liletka_a komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Každý díl je prostě perfektní!;) A rozhodně každého chlapa bych od J. Lynn brala všema deseti..:D Jax a Calla, co k tomu dodat... Hrozně se mi líbilo, jak se o ní staral a dokazoval jí, že i přes všechny její jizvy, je pro něj ta nejkrásnější a myslím, že při jeho větě: ,,Zamiloval jsem se do tebe dřív, než jsi vůbec znala mé jméno." padla každá holka do kolen..:))

08.05.2017 5 z 5

My My Elle Kennedy

Krásné pokračování prvního dílu. Zase dávám plný počet hvězdiček. Bylo zajímavé sledovat jejich nové společné dobrodružství. Wes je na vrcholu kariéry, kdežto Jamie na tom moc růžově není. Nevím, zda je to tou karanténou, nebo jsem už doma moc dlouho, ale chvílemi mě kluci až dojali. ;)

28.10.2020 5 z 5

On On Elle Kennedy

Opravdu skvělá, romantická kniha o dvou přátelích, kteří objevují kouzlo zamilovanosti..:)) Musím přiznat, že jsem jim od začátku držela palce. Oba dva, jak Wes tak Jamie působili dojmem, že si je prostě nejde nezamilovat. Roztomilý divoši, kteří si v posteli teda umí užít! ;) I když tam vlastně ani nebyla bůh ví jaká zápletka, kniha mi svižně utíkala.
Nemůžu se dočkat, jaký bude mít jejich příběh pokračovaní....

14.06.2020 5 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Opravdu velmi sladká, pře sladká kniha. :) Na to, že cílovou skupinou jsou náctileté slečny, já si jí i tak užila! Gia byla možná trošku nafoukaná, ale do Jules měla fakt daleko...A ten konec, kde jí vlastně všechno prošlo moc nechápu. Hayden, krásné jméno, krásný kluk, který roztaje nejedno dívčí srdce...:)) První kniha od této autorky a rozhodně nekončím!

21.03.2018 4 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Tak musím říct, že mě kniha docela překvapila. Očekávala jsem takový lehce uvolněný příběh o ''sexy'' profesorovi a jeho studentce. Ale děj zabředl do opravdu vážných témat, ale celkově to dávalo v knize smysl. A musím přiznat, že jsem se více začetla do flashbacků z minulosti a celkového rozuzlování než do lechtivých scén, které jsem přelétla. ;)

22.06.2021 4 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Zatím nejlepší kniha z celé série! Úplně jsem ztrácela pojem o čase, při jejich počátečním sbližování. Už dlouho jsem se tak krásně nezačetla.. Vtip, akce, bojové scény, erotické scény, boj o život - doslova, prolínajícími lékařskými případy. Musím přiznat, že mám chuť si jít do nějakého temného kouta zapískat na píšťalku! ;)

25.11.2019 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Nádherná knížka, patří k mým nejoblíbenějším :))Z celé série o čekankách se mi líbila nejvíce. Mám ráda příběhy kdy se ze začátku hlavní dvojice nemá moc ráda a postupně se sbližují a nakonec je to z toho velká láska:)

06.03.2013 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Elle to prostě umí! První díl nové série naprostá dokonalost. Mužská postava Colin, jako vždy až skoro nereálný (svalnatý, potetovaný hokejista/nerd ;)) ale koho to zajímá, kniha se čte jedna báseň! Summer byla teda pořádný kvítko, s Fitzym se k sobě typově moc nehodili, ale jejich slovní přestřelky a šarvátky dávaly knize šťávu. Těším se na další díl!

26.03.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Myslela jsem si, že už mám tyhle rádoby knihy na jedno brdo za sebou, ale nevím, proč, ale tato kniha zase něčím vyčnívala! Je pravda, že autorka Jakea, tak krásně vykreslila, že se dalo nad tou knihou doslova slintat..;) Doma bych toho dominantního, egoistického ješitu asi nechtěla, ale do říše fantazie sedí perfektně. Bylo to zábavné, pohlcující a jen tak dál! :) Mimochodem, přečteno za den.. :D

14.01.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tato série se postupem času krásně zlepšovala a čtvrtý díl je nádhernou tečkou!!:)) Moc příjemný romantický příběh s miminem na cestě..:)) Nevím jak vy, ale já si u jména John Tucker, vybavila film: John Tucker musí zemřít, kde se čtyři holky snažily napravit děvkaře..:D No tady ten Tucker měl do děvkaře rozhodně daleko..;) Upřímný, nádherný chlap s velký srdcem. Co se týče Sabriny, občas, bych jí proplesla a otevřela oči, ale zase až tak špatná nebyla.

Jinak docela bych si přečetla příběh o Deanově sestře Summer a že by Fitzym? ;D

27.08.2017 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Kleypas. Mohla bych jí číst pořád dokola. Nepostrádá jiskru ani vtip a celkově je prostě úžasná. :)) Líbilo se mi, jak na sebe byli Lily s Alexem jako kočka a pes, ale zároveň se mohli žárlivostí pominout. :D Miluji a doporučuji! :))

04.05.2013 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

V této sérii jdu od konce, ale to vůbec nevadí.. Líbí se mi, že každý příběh je jiný, ale v něčem stejný... Mužný, urostlý, nádherný chlap, který chce vyhrát srdce ženy, která o něj jako jediná ''nemá zájem'' ;) Samozřejmě, že je to smyšlené, jelikož normální ženská by po něm hmátla při prvním ''ahoj''. Příběh se mi líbil, o milostných scénách nemá smysl ani psát 3..2..1..orgasmus. Do toho zakomponovaný příběh jejich matky, která utekla s milencem...Pěkné počteníčko..

10.02.2021 4 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Musím přiznat, že se mi líbila víc jak jednička. Honor byla, ale na můj vkus až moc hodná.. Za to Tom.. Jelikož jsem žila skoro dva roky v Anglii, nějak si toho drsného angličana nemůžu představit, jelikož britové jsou spíš slušňácký..:D Ale budiž. Na to, že je ode mě Honor o 10 let starší, docela jsem se do ní dokázala vžít, Danu a milého Bradona (Brogana :D) bych už v půlce knihy odkázala někam a rodinka Hollandových zase vzala za srdce..:)) Na konci mi přišlo, že Honor Tomovi odpustila nějak moc rychle, chvíli by asi zasloužil potrápit a babi s dědou se přeci jen milují až za hrob:)

13.05.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Opravdu velmi povedený příběh! Rozhodně bych prodloužila čas, který Autumn a Dax v knihovně strávili. :) Z celé knihy mi přišel ten nejlepší. Docela by mě zajímalo, zda se Daxovi Autumn nelíbila už dříve, byly tam trošku náznaky, ale autorka to moc nerozváděla. Nicméně další krásná kniha od této autorky, která stojí za přečtení. :)

23.04.2018 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nevím proč, ale do tohoto božského se mi moc nechtělo a nakonec nebyl až tak špatný..;) Na Hannu(Ziggi) je potřeba si trošku zvyknout, protože si nedokážu představit, že bych někdy mohla vypustit takové hlody jako ona..:D V anotaci je uváděno, že je Hanna brýlatá knihomolka no nevím, přisla mi spíš jako workoholička, které 24 hodin denně nestačí a co se týče jejího vzhledu, sexy a s velkým hrudníkem, to taky není k zahození a světě div se toto objevil až náš Will. Nádherná, běžecká a neodolatelná "šukací mašina". Přišlo mi to trošku až moc nereálné, jak ho Hanna dokázala tak rychle změnit na poslušného přítele a hlavně nakonec to byl Will, kdo tu byl tak trošku za holku..:D Ale jo, svůj účel to splnilo, příběh utíkal rychle a nevím jak to autorka dělá, ale do každého božského se tak trochu zakoukám..:DD

10.09.2016 4 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásný a čtivý první čekankovský díl, který vypráví o jedné ze čtyř čekanek, půvabné Annabelle, která netrpělivě hledá manžela. Přitažlivý a urostlý Simon je od začátku Annabell okouzlen a dává jí to nepokrytě najevo a ani Annabell není Simon úplně lhostejný. :) Zábava, erotika, vzrušení. :))

04.05.2013 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Docela příjemné překvapení.. Podle obálky jsem čekala spíš takovou bezpříběhovou zábavnou knihu o sexu, ale děj se překvapivě točil i ohledně vážnějších témat a světe div se na nějaké to “dobrodrůžo” si počkáme až do půlky knihy..;) Za mě dobrý! :)

10.07.2019 4 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Pedantský šéfík a jeho nezdolná zaměstnankyně..:))Klasika, která mě stále ještě neomrzela.. :) U Caina jsem trošku postrádala takové to charisma, které tě srazí na kolena..Naopak velmi se mi líbila Lexi, její odolná povaha, důvtip a inteligence dodávaly knize šmrnc..No co se budeme povídat, nic nového pod sluncem, ale za mě ano! :)

23.10.2017 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Souhlasím se Salčou..Přečtená během jediného dne..Dokonalost sama.. :)) Vše co u knihy hledám, romantiku, zápletku, jiskření mezi hl.hrdinami, pohlcení do děje a samozřejmě usmiřující konec..;)

12.04.2017 5 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Opravdu velmi zajímavě napsaný příběh o životě dvou lidí, kteří jsou naprosto rozdílní. Abych řekla pravdu, víc jsem sympatizovala s Leem, Molly se opravdu občas chovala jako rozmazlené děcko. Na druhou stranu mít chlapa skoro celý rok na válečném území asi taky není žádná výhra...Jejich znovuobjevení lásky se mi moc líbilo. Celkově i styl psaní a vřele doporučuju..:)) Jinak Leo byl černoch? Já to v té knize úplně přehlídla.. :D Bylo mi divné, že tam občas zmiňuje dětství i jiné věci v této kultuře, ale jako blbce mi to nedošlo... :D

18.04.2018 5 z 5