lifeoptimist lifeoptimist komentáře u knih

Tchyně a uzený... Tchyně a uzený... Simona Monyová (p)

viděla jsem i film, a přišlo mi, že tam s tou "bestií" zametli víc :-).........velmi poučné

21.01.2018 3 z 5

Tak jako jsem několikrát četla za ty roky už serii s HP tak i tuto knihu jsem si přes svátky dala znovu....prostě se chvíli odprostíte a zavřete se do kouzelného světa, navíc je to taková jednohubka :-)

18.01.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

ze všech tří zatím jednoznačně nejlepší, a opravdu je pro mě Noční lov nejslabší, tady to mělo spád, dobrou zápletku a docela slušně gradující konec

17.01.2018 5 z 5

Hrníčkové pečení aneb Sladké recepty bez vážení Hrníčkové pečení aneb Sladké recepty bez vážení Pavlína Berzsiová

Knihu jsem dostala k vánocům, protože jsem pár receptů zkoušela z ottova kalendáře a byly skvělé ....takže už jsem pekla a luxus, hlavně opravdu bez vážení a myslím, že si vybere každý

17.01.2018 4 z 5

Dvanáctá oběť Dvanáctá oběť Michael Connelly

dala bych tak 3 a půl*, zase mě to tolik nebavilo jako předchozí díl, ta soudní mašinerie mi nepřišla tak dobrá jako když Harry řeší případy v terénu :-), nicméně nelituji, Connellyho knihy jsou pro mě prozatím sázka na jistotu :-)

05.01.2018 3 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Výborně, opravdu tleskám, autor nezklamal a i druhá kniha byla skvělá - jen tak dál

28.12.2017 5 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

První setkání s autorkou a doufám, že ne poslední. Ze začátku jsem měla trošku problém se začíst, ale pak byla kniha výborná, trošku jsem už pak konec tušila, ale to už mi tolik nevadilo. Kvůli těmto dvou věcem ta hvězdička dolů. Škod jen, že nebylo více času, měla bych ji zhltnutou rychleji a určitě bych měla lepší zážitek.

18.12.2017 4 z 5

Černý led Černý led Michael Connelly

Řekla bych, že lepší, jak první díl.... jen tak dál :-)

13.12.2017 4 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

super..... nečekala jsem takový zvrat, i když mi to celou dobu čtení knihy vrtalo hlavou, skvělý příběh, za mě mohu jen doporučit

28.11.2017 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Skvělá.......opravdu výborně vymyšlené, luxusní zvraty a překvapení na strhujícím konci. Můžu jen doporučit a určitě si přečtu další knihy autorky. Moc se mi líbila

18.11.2017 5 z 5

Klid před bouří Klid před bouří Linda S. Howington

hvězdu strhávám za pro mě trošku pomalou střední pasáž knihy, přišlo mi to zdlouhavé, a Nebezpečně blízko se mi líbilo mnohem víc, ale jinak hodně dobré čtení

12.11.2017 4 z 5

Mrtvá šelma Mrtvá šelma Jiří W. Procházka

no... propadák to nebyl, zápletka by byla super, ale mě nevyhovoval vůbec styl psaní a rušily mi to ty vsuvky tam a skoky v příběhu.... pokud někdy vyjde pokračování, úplně to nezatracuji

12.11.2017 3 z 5

Slepá vášeň Slepá vášeň Meg Cabot

Naprosto skvělá......musím souhlasit, že některé věci byly přitažené za vlasy, ale je to román a byl pro mě super, romantika, detektivní zápletka a perfektní humor, občas jsem se smála nahlas, paráda. Tohle je pro lidi jako já :-)

09.11.2017 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Jedním slovem - výborná......doufám, že od autora vyjdou i další a budou stejně tak dobré.

06.11.2017 5 z 5

Nečekej slitování Nečekej slitování Linda S. Howington

taková "rychlovka" je opravdu škoda, že autorka dílo nerozpracovala, protože je to námět zajímavý a určitě by to bylo lepší jako román, toto je spíše novela na odpoledne nebo večer, nicméně velmi zajímavé a strhující - opravdu škoda toho napěchovného děje do cca jednoho dne a noci.....

05.11.2017 4 z 5

Údolí ticha Údolí ticha Nora Roberts

ale jo, uzavřené hezky, poslední bitva vzplála.... stejně nemohu dát více hvězd už jen proto, že fantasy podle mě Noře moc nejde, a když už, tak jsem četla lepší sérii (Znamení sedmi). I tak věřím, že se může spoustě lidí líbit

03.11.2017 3 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Linda S. Howington

výborná, nepoznala jsem, kdo je ten záporák, podezřívala jsem někoho jiného (ne Setha), takže za mě dobrý a určitě si ještě nějakou knihu od autorky přečtu

30.10.2017 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

trošku jsem tušila, jak to nakonec bude, tudíž také trošku zklamání, ale i tak docela zajímavé spíše tak 3 a něco *

30.10.2017 4 z 5

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Výborná, prima detektivní zápletka a romantika, líbila se mi asi ještě více než Skryté zlo. Můžu jen doporučit

29.10.2017 5 z 5

Tanec bohů Tanec bohů Nora Roberts

tak kdybych hodnotila hodně kriticky, nechám 3*.....ale zase se to rozjíždí a člověk už je zvědavý, jak se to do finále dopracuje. Noru mám ráda, ale jak se tu neustále opakuji, její fantasy mě málokdy chytne i když i to už se stalo :-)

16.10.2017 4 z 5