Údolí ticha

Údolí ticha https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/336029/bmid_udoli-ticha-Pjy-336029.jpg 4 61 16

V Údolí ticha vrcholí rozhodující boj s královnou démonů Lilith, vyvolení ji musí porazit, jinak zlo ovládne světy. Mladičká Moira, královna bájné země, chce ochránit svůj lid, navíc ještě svádí bitvu ve svém srdci. Cian vztahem k Moiře dává v sázku vše. Jak dokáže milovat ženu, která musí zemřít - ať už rukou Lilith, nebo později přirozenou mocí času?... celý text

Literatura světová , Romány , Fantasy

Vydáno: , Alpress

Valley of Silence , 2006

Ronny79
04.11.2022 5 z 5

Celou sérii jsem přečetla jedním dechem. Spisovatelka mi kápla do noty

Lenka_S
05.03.2022 3 z 5

Pro mě je celá tahle série docela zklamaním. Ani v posledním díle jsem nenašla to, na co jsem čekala. Prostě tomu chybělo kus od všeho (více akce, více vášně) a závěrečná bitva mě fakt zklamala.

bekule
23.07.2021 4 z 5

Něco mezi fantasy,pohádkou a irskými mýty .Souhlasím s tím že Nora umí skvěle ať se vrhne na jakýkoli žánr. Mě osobně se nejvíc líbil druhý dračí díl .

twiggynka
08.04.2020 5 z 5

Nora ať napíše cokoliv, je to prostě pěkný!!! Ráda po jejích knihách sáhnu a vím že je to super oddechovka! :-)

kubakubikula
17.02.2020 5 z 5

Hodnotím celou trilogii: 1. díl byl slabší, ty další dva už byly mnohem lepší. Celou trilogii jsem zvládla ani ne za týden. Určitě doporučuji.

Laf
12.01.2020 5 z 5

Výborně zakončená série. Sice mi závěrečná bitva přišla krátká, ale i tak to bylo super. A ten závěr? Jsem ráda, že vše dobře dopadlo :). Tuto sérii můžu jen doporučit.

caldap
15.11.2019 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíce z celé trilogie. Doporučuji všem.

pegasek
25.09.2019 4 z 5

Cetla jsem prvni a treti dil teto trilogie,ale i tak cely pribeh daval smysl.Cely dej se mi libil,jen mi prisel trochu zdlouhavy

Šárušš
06.03.2019 4 z 5

Kniha byla skvělým koncem fantasy trilogie. Jen mi vadilo, ze tam bylo trochu moc te lasky a romantiky na muj vkus.

kolacky
01.03.2019 4 z 5

Nora umí napříč žánry!

krákorka
27.02.2019

knihu jsem přečetla za dva dny,líbila se mi

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

ch.kacenka
08.12.2017 3 z 5

Fantasy není úplně můj šálek čaje, ale i přesto se mi kniha líbila.

lifeoptimist
03.11.2017 3 z 5

ale jo, uzavřené hezky, poslední bitva vzplála.... stejně nemohu dát více hvězd už jen proto, že fantasy podle mě Noře moc nejde, a když už, tak jsem četla lepší sérii (Znamení sedmi). I tak věřím, že se může spoustě lidí líbit

milunka21
18.10.2017 5 z 5

Nejlepší na konec. :-)

BarBarBar
13.08.2017 5 z 5

Za mě tedy super. Líbila se mi celá série. Nic náročného, ale svižně se to četlo :-)