Tanec bohů

Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry. Zatímco šestice hrdinů hledá posily, aby zachránili lidstvo, sama Blair má před sebou i těžké osobní rozhodnutí. Musí si totiž vybrat mezi samotou a osudovou láskou z jiného světa, jež může být jen stěží naplněna....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334800/big_tanec-bohu-Use-334800.jpg 3.852

Trilogie Kruh / Morriganin kríž 2.

Literatura světová, Pro ženy, Fantasy

Vydáno: , Alpress

Dance of the Gods, 2006

Kniha Tanec bohů

Lenka_S

Ani druhý díl mě nijak neuchvátil, ale ani neurazilp. Nebylo to úplně špatné, jen tomu něco málo chybělo, ale možná jsem jen hodně náročná.

bekule
08.07.2021

Moc jsem si od série neslibovala ale NR mě překvapila jak dobře zvládá i fantasy. Dráčkové jsou úžasní, trošku se obávám třetího dílu ,tam bude víc upířiny kterou fakt nemusím ale možná změním názor.

Pralinka1910
01.01.2021odpad!

Není to můj šálek čaje.

Nevr
14.12.2020

Lepší než první díl, ale vracet se k ní nepotřebuji.

kubakubikula
17.02.2020

Hodnotím celou trilogii: 1. díl byl slabší, ty další dva už byly mnohem lepší. Celou trilogii jsem zvládla ani ne za týden. Určitě doporučuji.

Laf
08.01.2020

Tento díl mne vtáhl víc do děje než třeba ten předchozí. Konečně se cesta hlavních hrdinů začíná více zaplétat a nechybí ani akce. A ti, co vyhledávají romantiku, si také přijdou na své :)

Jessybelle
19.02.2019

Četlo se to pěkně, takovej fantazy slaďák...ale ten drak se mi líbil... Určo si přečtu další díl, i když jak by to tak asi mohlo skončit....

mmaderova
11.07.2018

Knížká skvělá, přečtená jedním dechem. Co bych, ale vytkla z čeho se mi ježí všechny chlupy v těle je neskutečná chyba překladatele str. 89 posledních pár řádků "...učitelka MATYKY" jakékoliv i/y v koncovkách bych snesla a pochopila, ale matematika s Y to je i na mně moc.