Hrníčkové pečení aneb Sladké recepty bez vážení

Hrníčkové pečení aneb Sladké recepty bez vážení https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161975/bmid_hrnickove-peceni-aneb-sladke-recepty-bez-vazeni-161975.jpg 4 6 3

Odměřování surovin bez vážení - s pomocí hrníčku, lžíce a lžičky. Sladká kuchyně s významnou úsporou času. Více než 400 vyzkoušených receptů na chutné domácí sladkosti. Moučníky, cukroví, dezerty, ovocné pěny a poháry, sladké knedlíky. Sladké pečené pochoutky z brambor, těstovin a obilovin. Dorty slavnostní, odlehčené, šlehačkové i nepečené. Koláče a koláčky z různých druhů těst a pro každou příležitost. Pečeme na Vánoce: vánočky, štóly a cukroví.... celý text

Adel822
29.11.2020

Kniha je krásně zpracovaná nádherné fotky a pane bože ty recepty jsou super všechny jsem ještě nezkoušela ale hromadu už jo a většina dopadla skvěle a nejlepší je asi medovník který dělám velmi často, poprvé jsem ho dělala hrozně dlouho tak se nelekejte ale dnes ho mám za chvíli hotový a je výborný.

lifeoptimist
17.01.2018 4 z 5

Knihu jsem dostala k vánocům, protože jsem pár receptů zkoušela z ottova kalendáře a byly skvělé ....takže už jsem pekla a luxus, hlavně opravdu bez vážení a myslím, že si vybere každý

Seraphin
08.05.2013 4 z 5

Tahle kniha vás donutí slintat. Zatím jsem z nezkoušela nic uklohnit, ale ty obrázky jsou moc působivý, no uvidíme časem.

moučníky hrníčkové recepty dezerty pečení

Pavlína Berzsiová
česká, 1964