leuska leuska komentáře u knih

Já romány žeru, takže tohle bylo přesně podle mého gusta!

30.09.2020 5 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

Prokousávala jsem se tím docela dlouho na mé poměry, ale posledních 50 stran mě chytlo za srdce a jsem ráda, že jsem tento příběh dočetla. Na konci i slza ukápla.

06.08.2020 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Po tomhle díle jsem si absolutně zamilovala Taie!

03.07.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Tuhle sérii naprosto miluju už od dob co jí autorka psala na Wattpad, další skvělý díl, který jsem během tří dnů přečetla a to nejsem kdovíjaký rychločtenář :D. Příští týden si jdu pro další díl, není na co čekat.

08.06.2019 5 z 5

Strážci Strážci Jon Steele

Nebudu lhát, ze začátku jsem měla s knihou mírně problém - často jsem ji odkládala, moc mě to nebavilo... Ale prokousala jsem se přes to a potom už jsem knihu stěží odkládala :-D.
Pro mě velmi kvalitní příběh, sympatické postavy ( nejvíc jsem si oblíbila Marca ), nádech tajemna, zajímavé pasáže z Henochovy knihy.
Také se mi líbilo vyobrazení švýcarského města Lausanne a doufám, že se tam někdy podívám :-).
Samotný konec knihy mi zlomil srdce a pár slz jsem uronila, ale takhle se přece dobrá kniha pozná, že? :-)
Na to, že to je autorova prvotina tak smekám!
5*/5*

10.03.2019 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Tak tohle byla snad nejlepší série co jsem kdy četla Těžko se mi s ní loučí a ten konec?! Nádhera!

20.10.2018 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Vypadá to na hodně dobrou sérii, Emma se pokouší zjistit, kdo zabil její znovunalezené dvojče Sutton (a Sutton všechny její rozhodnutí sleduje, ikdyž je mrtvá). Těším se na další díl :-)

10.09.2018 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

Tak tohle bylo výborný! :D Můj postižený smích slyšeli dokonce i cestující v autobuse, kde jsem tuhle knihu četla... :D Nemá to chybu :D Tady můžeme zjistit pohled muže a ženy na různá témata jako je např. Placení, Společná dovolená, První rande, První sex... No je toho mraky :D DOPORUČUJU!

31.08.2018 5 z 5

Boží koně ze Sidi Moumen Boží koně ze Sidi Moumen Mahi Binebine

Tak TOHLE...TOHLE byla síla...Ano, od začátku víme jak tohle skončí. Ale tady můžeme vidět jak tahle problematika vzniká. Můžu říct, že tahle kniha ve mně vyvolala spoustu emocí a navnadila mě k tomu se začít o tohle téma zajímat víc. Ještě, že jsem si ji v Levných knihách koupila - udělala jsem dobře.

17.07.2018 5 z 5

Vlak naděje Vlak naděje Christina Baker Kline

Začátek byl pro mě těžší rozlouskat, ale potom se to stalo srdcervoucím příběhem... To co Vivian prožila by si nechtěl prožít snad nikdo, při některých pasážích mi bylo vážně úzko. 4*/5*

09.07.2018 4 z 5

Kecy, kecy, kecičky Kecy, kecy, kecičky Karin Krajčo Babinská

Krásně napsané! Konečně už něco vím ze zákulisí života Karin a Richarda :D .

19.05.2018 5 z 5

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Moje první přečtená manga :D A nejsem vůbec zklamaná! Právě naopak, potřebuju nutně další díl! :D

29.06.2017 5 z 5

Neoficiální průvodce Harry Potterem Neoficiální průvodce Harry Potterem Ellie Down

Nezbytnost každého fanouška Harryho Pottera :) .

20.07.2016 5 z 5

Richard Krajčo Richard Krajčo Dana Čermáková

Až na ty překlepy to je velmi povedený životopis. Já osobně jak Richarda tak celou kapelu Kryštof naprosto zbožňuju! :)

27.03.2016 4 z 5

Poslední tanec - Patrick Swayze Poslední tanec - Patrick Swayze Wendy Leigh

Nádherně napsaný životopis tohoto úžasného herce :). Patricka zbožňuju! U některých částí mi i slza ukápla.. Silná knížka.

25.01.2016 5 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

V půlce mě to přestalo bavit a nutila jsem se k tomu ještě měsíc… Přišlo mi, ze se tu točí pořad vše dokola.

29.01.2023 1 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Bohužel jsem tuhle knihu nedocetla a to mám Johna Greena rada. Něco mi tam zkratka nesedlo, nejspis to je tím jakým stylem jednotlivé kapitoly byly psány. Škoda.

18.01.2023

Tajemství Tajemství Anna Todd

WOW TEN KONEC?!?!?!

31.08.2019 5 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Poslední díl byl slabší než předešlé dva, ale i tak se mi zakončení líbilo :)

12.07.2019 4 z 5

Dějová linka s Wesem je boží a doufám, že Mia s ním nakonec skončí.
Ubírám jednu hvězdičku za ten překlad, místy jsem se fakt tlemila jak deb*lně je to přeložené :D.
Jinak je to fajn, oddechovka na léto.

15.06.2019 4 z 5