LenkaKa LenkaKa komentáře u knih

Y jako… Ypsilon Y jako… Ypsilon Sue Grafton

Tradičně pěkné, ale zjistila jsem, že poslední....

02.06.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Autorka, je jednoznačně nejlepší spisovatelka, kterou jsem v poslední době četla. Přečetla jsem všechny předchozí knihy a těšila se na novou. Je to trochu jiná kniha, ale úplně mě pohltila. Vyvolávala ve mě velmi silné emoce, běhal mi mráz po zádech. V listopadu 89 mi bylo 26, měla jsem malé dítě a čekala druhé....a měla jsem strach. Tu knihu by si měl přečíst prostě každý a hlavně mladí, kteří tomu nevěří. Můžeme být jedině šťastní, že ta kniha je "jenom" fikce.

18.05.2021 5 z 5

Pán hor 3 Pán hor 3 Hana Marie Körnerová (p)

Zatím sága stále baví a těším se na další pokračování.

18.05.2021 4 z 5

Panda v nesnázích Panda v nesnázích Markéta Lukášková

Moje první kniha od autorky. Zajímavé, čtivé, ale za mě to na 5 hvězdiček není.

27.04.2021 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Skvěle jsem se pobavila a občas se smála nahlas. Možná to leckteré mladé mamince může pomoct zvládat pocit, že není dobrá matka.

19.04.2021 4 z 5

Druhá šance Druhá šance James Patterson

Napínavé, čtivé. Zatím si dám pauzu a pak si přečtu další díl série.

07.04.2021 4 z 5

Pán hor 2 Pán hor 2 Hana Marie Körnerová (p)

Autorka prostě umí skvěle vyprávět, určitě budu pokračovat dalším dílem.

06.04.2021 4 z 5

No za mě jen tři hvězdičky. Téma určitě zajímavé, každopádně obdivuji každého, kdo něco takového dělá...ale způsob, jakým to je napsaný mi prostě nesedl.

29.03.2021 3 z 5

Provazochodkyně Provazochodkyně Simon Mawer

Pro mě hodně zajímavé čtení, už několikátá kniha od autora. Vždycky mě baví, že mě to donutí přemýšlet o některých věcech i trochu jinak. Nikdy nic není černobílé.

19.03.2021 4 z 5

První musí zemřít První musí zemřít James Patterson

Napínavé do poslední stránky, čtivé. Správná detektivka.

10.03.2021 4 z 5

Pán hor 1 Pán hor 1 Hana Marie Körnerová (p)

Rozjezd byl trochu pomalý, ale pak jsem se začetla. Mám ráda takové ságy a těším se na další díl.

10.03.2021 4 z 5

F... jako finta F... jako finta Sue Grafton

Tradičně příjemná detektivka.

02.03.2021 4 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Velká samota ......velký příběh. Vzbuzovalo to ve mě různé emoce, ze začátku hlavně vztek nad tím, že se nedokážou odpoutat od násilnického otce. Ale jako všechno v životě nic není černobílé. Každopádně jsem knihu hltala, ale za mě to je "jen" na čtyři hvězdičky.

23.02.2021 4 z 5

Osudná třináctka Osudná třináctka James Patterson

Dobrá detektivka. Moje první ze série :), tak zkusím začít od začátku.

15.02.2021 4 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Bylo to napínavé, čtivé....ale...Nevím jak to popsat. Něco mi prostě vadilo. Proto jen tři hvězdičky ????

12.02.2021 3 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Alena Mornštajnová je jedna z nejlepších autorek, které znám. Už jsem přečetla všechny její knihy a brzy se těším na novou. Dokáže skvěle vyprávět, baví mě osudy všech postav v dlouhém časovém horizontu.

05.02.2021 5 z 5

Hvězdy na cestě Hvězdy na cestě Karin Krajčo Babinská

Každý má svůj příběh....krásná kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem.

30.01.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moje třetí kniha od autorky a opět skvělé čtení.

26.01.2021 5 z 5

Můj život mezi slzami a smíchem Můj život mezi slzami a smíchem Jiřina Bohdalová

Kniha se mi líbila, Jiřina Bohdalová je "paní herečka" to vím, viděla jsem ji i na divadle. Některé její postoje se mi třeba tak úplně nelíbí, ale kniha je věcná, nikomu nic nevnucuje, ať si každý udělá svůj názor. V životě není nic černobílé.

18.01.2021 4 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Tahle kniha mě pohltila. Některé americké souvislosti asi nedokážu posoudit, ale když žena sedí za jednacím stolem mezi samými muži, to znám důvěrně :).
Je to strašně zajímavé čtení vřele doporučuji.

15.01.2021 5 z 5