Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Vůbec nevím , jak mám tuto knihu hodnotit . Příběh byl velice zajímavý historie vs současnost . Musím říct ,že se mi více líbila linka historická .Kdyby byla celá kniha pouze příběh Matyldy vůbec by mi to nevadilo a asi bych si knihu užila víc . Ale i tak knihu doporučuji k přečtení .

22.12.2017 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak další kniha s Erikou Fosterovou dočtena . Opět pan spisovatel nesklamal a musím říct , že se vyrovnala možná byla i o trochu lepší než Noční lov. Tentokrtá je případ , který Erika vyšetřuje opravdu řádně zamotaný , a i když máte pocit ,že jste odhlalili pachatele , tak vás konec pořádně překvapí . Robert Bryndza se stává mým druhým nejoblíbenějším spisovatelem.První příčka stále patří Chrisu Carterovi .

03.12.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Tak tuhle knihu jsem si užila.Příjemné oddychové čtení z prostředí mafie ,které jsem slupla během chvilky .Kniha má přesně to co by člověk od ní očekával - lásku , nepřátelství , nebezpečí. Takže já jsem naprosto spokojená a hned se vrhám na další díl.

15.11.2017 4 z 5

Neviditelná knihovna Neviditelná knihovna Genevieve Cogman

Tak u této knihy jsem měla ze začátku problém v šílených a pro mě zbytečných popisech.Ale za nějaký čas od toho autorka víceméně upustila , a pak už jsem si příběh hlavní hrdinky Irene a jejích přátel užívala. Takže , kdo má rád fantasy ,tak určitě doporučuji. Ale nejsem si jistá ,že bych jí přiřadila do sekce pro děti a mládež .

19.10.2017 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Teda už dlouho jsem nečetla knihu , kterou bych prožívala jako Naslouchače. Byla jsem z ni prostě "PAF"Originální příběh , který Vás vtáhne a vy čtete a čtete doku nezjistíte , že jste na konci .Pak s hrůzou zjistíte , že si na pokračování budete muset počkat do prosince.Jelikož jsem tuto knihu četla v elektronické odobě určitě si ji pořídím i ve fyzické podobě .Takže za mě kdyby to šlo víc jak 5 hvězdiček.

07.10.2017 5 z 5

Vlci Vlci František Kotleta (p)

Tak tentokrát nás pan spisovatel zavedl mezi lykany a upíry .Takže přesně můj šálek kávy. Knihu Vlci jsem si přečetla jako první ze série Bratrstvo krve. Chtěla jsem vědět s kým budu mít čest v celé této sérii. Takže taková rychlá jednohubka , která vás seznámí s Gerhardem alis Radegastem upířím válečníkem . A musím říct ,že po přečtení této knihy se na celou sérii moooc těším

03.10.2017 4 z 5

Lovci Lovci František Kotleta (p)

Moje první knížka od Františka Kotlety a musím říct , že jsem si jí užila. Vylepšení lidé , jejichž schopnosti mi připomínaly některé hrdiny z televize jako spiderman , hulk atd. no co víc si přát Příběh byl akční v některých částech i řádně humorný . Takže za mě úspěch a hned se pouštím do další knihy od Františka .

03.10.2017 4 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Uspěšné zakončení duologie Perunova Krev. Spisovatel sérii zakončil ve svém stylu . Celá série byla akční . Příběh byl zajímavý a hlavně čtivý. V knihách od Františka Kotlety nehledejte nic smyslplného . Prostě čtete a užíváte si to . Ze mě se stává " kotletářka " .

03.10.2017 4 z 5

Perunova krev I. Perunova krev I. František Kotleta (p)

Opět dobře napsaná kniha od Františka. Slovanští bohové , váleční veteráni, přátelství ,láska , sex ,boj o moc to vše můžete v této knize najít. Tak hurá na druhý díl , už se těším jak to vše dopadne.

03.10.2017 4 z 5

Jelikož jsem měla trochu čtecí krizi ,tak jsem se začátkem knihy docela dlouho prokousávala. Ale pak krize pominula a já knihu slupla za dva dny. Moc pěkně napsaný příběh zakázané lásky. Velice se mi líbilo ,že i když v tomto díle autorka vynechala sex mezi hlavními hrdiny , tak stejně dokázala popsat některé situace s tak erotickým nábojem ,že jste se zmohli jen na WOW . Takže určitě doporučuji kdo hledá knihu v romantickém duchu a se zajímavým příběhem.

09.09.2017 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Tak tahle kniha byla slušný psycho. Velice pěkně napsaný příběh , ze kterho vám běhá mráz po zádech a přitom v něm nenarazíte ani na kapku krve. Mladá žena Grace a dívka s downovým syndromem proti geniálnímu psychopatovi. Za mě určitě doporučuji.

25.08.2017 4 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Velice zajímavě pojatý příběh. Knihu jsem měla přečtenou za dva dny .Četlo si to rychle příběh byl poutavý a akční. Kniha je rozdělena na tři části a docela mi přišlo líto ,že autor tu prostřední neudělal delší . Ale i tak mě se kniha velice líbila.

24.08.2017 4 z 5

Smrtící duchové Smrtící duchové Stacia Kane

Tak na tuhle knihu jsem se docela těšila , říkala jsem si ,že to bude změna přečíst si něco o duchách. Musím říct, že mě kniha zklamala . Děj knihy se mi líbil , ale ta hlavní postava . Chees měla být čarodějka a lovkyně duchů . Mě spíš připadala jako holka , která bez prášku /NERVÍK/ není schopna snad ani dýchat , natož dělat svou práci . Chvílema mi přišlo ,že čtu příběh nějaké feťačky , která má možná nějakou schopnost likvidovat duchy.

16.08.2017 3 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Tak opět kniha do které jsem se prostě zamilovala a moc potřebuju další díl ,který vyjde až v září . Příběh kde nebezpečí a smrt číhá na každém rohu mě prostě pohltil . Lainu a Elise jsem si prostě zamilovala . Už se těším na jejich dobrodružství v dalších dílech v sérii Jiskra v popelu.

11.08.2017 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tak tohle byla moje první kniha od autora a byla jsem velice spokojená . Vyšetřování odloženého případu ztracené osoby ,byl velice čtivý pořádně zamotaný a na konci nechybělo pořádné překvapení. Určitě si přečtu i další knihy od autora a samozřejmě doporučuji k přečtení.

21.07.2017 4 z 5

Na první pohled Na první pohled Mhairi McFarlane

Taková příjemná oddychovka , která se přesně hodí na letní odpoledne s kávičkoul. Příběh byl jednoduchý , ale čtiví , což se od knihy s názvem Na první pohled dá očekávat .

08.07.2017 3 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Tak třetí díl této série byl opět moc čtivý. Konečně jsme se dozvěděli kdo je Secresy a jak to celé vlastně dopane. Nevím co k tomu jiného dodat .Jen ,že jsem si tuto sérii užila a vřele doporučuji . Určitě si přečtu i další sérii od této spisovatelky Drahokamy.

18.06.2017 4 z 5

Z temnoty Z temnoty Tina Nash

Tak tahle kniha byla velice zajímavá .Četlo se to rychle a jelikož to byl příběh podle skutečné události , tak musím říct ,že to byl masakr.Vůbec si neumím představit ,čím si ta žena prošla a nechápu ,že to nechala zajít až tak daleko . Kdo rád čte tyto příběhy podle skutečnosti , tak určitě doporučuji.

05.06.2017 5 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Tak z této knihy jsem byla prostě unešená.Četla se sama. Příběh byl úžasný. Musím si hned pořídit Vidořád a pak čekat ,až vyjde v řijnu třetí díl A zrodí se píseň .Takže , kdo ještě nečetl vřele doporučuji.

23.05.2017 5 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Tak tato kniha nám ukazuje život Levany .Myslela jsem si , že to bude záživnější . Nic moc mě tam nepřekvapilo ,ale zase jsem se dozvěděla něco ze života dalších postav z měsíčních kronik . Jinak četlo se to dobře a rychle ,ale nemělo to takovou štávu jako osatní díly. Už se moc těším na Winter , a jak to celé dopadne.

28.04.2017 4 z 5