Na první pohled

Na první pohled https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197923/na-prvni-pohled-197923.jpg 4 83 26

Rachel a Ben se seznámili na vysoké škole a celá studia byli nerozluční, ačkoli ona měla trvalý vztah a on nenechal na pokoji žádnou hezkou spolužačku. Měli stejný pohled na svět a vypadalo to, že je nic nemůže rozdělit. Jejich přátelství však nakonec přece jen vzalo za své a setkali se znovu až po deseti letech. V té době Rachel opustila snoubence a zrušila svatbu, Ben byl už dva roky ženatý. Najdou k sobě opět cestu a navážou tam, kde ve třiadvaceti skončili? Přestanou předstírat, že je tehdy k sobě navzájem nepoutalo nic jiného než kamarádství, a budou ochotni tomu druhému otevřít srdce? Dojemný příběh o lásce, kterému zároveň nechybí vtip, vás zaujme od první stránky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Beta-Dobrovský

You Had Me At Hello , 2012

monushka
30.01.2021 4 z 5

Ačkoliv je příběh předvídatelný, moc se mi líbil. Střídání minulosti a přítomnosti se k této knize náramně hodí. Přesně takovou odlehčenou jednohubku jsem v těchto zimních dnech potřebovala.

janelka2
30.03.2019 4 z 5

Hezká knížka o lásce. Celkem jsem se i nasmála.

jitka7
19.09.2018 2 z 5

Nemohla jsem se do knihy začíst. Od začátku to směřovalo k tomu konci, který si každý hned domyslí. Knížka pro mě moc nudná, vůbec nic mě na ní nebavilo. Snad jen Ben. Rachel se mi vůbec nezamlouvala. Asi špatná konstalace hvězd.

Nicolka77
10.07.2018 4 z 5

Jak už mnoho lidí psalo, parádní oddychovka na letní dny, sice je pravda, že ze začátku mě moc knížka nebavila, děj mi přišel moc dlouhý a nemohla jsem se pořádně do knížky začíst, ale na konec a zároveň bylo předvídatelné jak to opravdu skončí. :)

Majesty_V
06.06.2018 3 z 5

Romantická oddychovka na dovču...a za pár kaček z Levných knih :D
Nejvíc se mi asi líbilo, jak se prolínalo vyprávění z přítomnosti a z minulosti a odhalovalo se postupně, co se vlastně před lety stalo :)

Diego123
05.01.2018 3 z 5

Skvělá love story na klidný večer :)

DaPo
01.09.2017 3 z 5

Příběh byl napsán vtipně, ihned vás to vtáhne do děje... líbilo se mi, že autorka s citem prolíná vzpomínky hlavní hrdinky se současnosti... bylo to příjemné osvěžení... 3/3 mi přišla ale stagnující; většina situací se dala předvídat...

Lenka40
08.07.2017 3 z 5

Taková příjemná oddychovka , která se přesně hodí na letní odpoledne s kávičkoul. Příběh byl jednoduchý , ale čtiví , což se od knihy s názvem Na první pohled dá očekávat .

IvettKremrová
26.06.2017 5 z 5

pecka! :) krásně plynulý příběh a tak nějak jsem doufala že to dopadne tak jak jsem čekala :) a potěšilo mě když to tak opravdu bylo :) příjemná oddychovka z právnického a novinářského prostředí :) doporučuju :))

Ivuska.09
16.10.2016

Příjemné na odreagování, od ostatních knih tohoto žánru se poměrně odlišuje tím, že do poslední strany jsem si nebyla jistá, s kterým mužem vlastně hlavní hrdinka Rachel skončí. Mohu tedy doporučit.

bookcase
08.07.2016 4 z 5

Nenáročná letní jednohubka.

malen
21.02.2016 4 z 5

Prima oddychovka, také jsem se pobavila

jluky
15.09.2015 5 z 5

Bavila som sa. Toľko trefných hlášok, skvelé dialogy som si skvele užila. Bol to taký osviežujúci nápoj..., dobre padol, potešil.........

lucinka5264
31.05.2015 3 z 5

Myslím, že jako kniha pro oddych úplně ideální.

Chladnetka
13.04.2015 4 z 5

Ta kniha se čte v podstatě sama. Děj plyne svižně a dopředu vás žene otázka, jak to vlastně celé skončí. Je milá, vtipná a romantická se sympatickými hrdiny.

Lentilka2
07.04.2015 3 z 5

kniha je napsané velmi čtivě, místy i humorně, ale jinak podle mě docela průměr

warca
28.03.2015 4 z 5

Trochu mě vadilo jejich stáří vzhledem k tomu, že mi je 14 let. Jinak byla knížka poutavá a rychle jsem se začetla. Líbilo se mi, jak každá část z historie byla přesně zvolena, aby odpovídala součastným událostem.

helabal
15.12.2014 5 z 5

Jednou za čas je příjemné přečíst si oddychovou romantiku. U knížky jsem se hodně bavila, moc dobře se čte a chvíli jsme se do ní tak zažila, že jsem měla pocit jako bych tam byla s nimi. Mě se na rozdíl od jiných knížka zdlouhavá nezdála, klidně bych si početla ještě víc :D konec mě sice mrzel, že byl zakončen tak rychle, ale myslím si, že to tam sedělo více než kdyby to dál natahovala. Hlavně, že to skončilo, tak jak jsem chtěla :)

Samira
10.12.2014 3 z 5

Pěkná a vtipná knížka, ale na můj vkus poměrně zdlouhavá. Oba se v tom tedy pěkně pláceli a autorka nás mohla za to čekání odměnit více, než pár větami v samém závěru. Napsáno je to velmi kvalitně, ale chybí tomu dynamika. Proč si ji však nepřečíst:), v budoucnnu se k ní, ale nevrátím!

bzdenca
04.12.2014 3 z 5

Knížka pěkná, ale přišla mi moc zdlouhavá.

Mhairi McFarlane
skotská, 1976
2014  76%Na první pohled
2022  79%Včerejší noci

Kniha Na první pohled je v