Lenka40 Lenka40 komentáře u knih

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Teda musím říct ,že tuhle knihu jsem si opravdu užila. Kniha má spád hned od začátku a nemůžete ji odložit , dokud nejste u konce. Opravdu moc doporučuji . A určitě si pořídím další díl .

07.07.2016 5 z 5

Závist Závist Anna Godbersen

Takže další díl ze série LUXUS je za mnou.Opět prožíváme další osudy slečen Hollandových . Zase mě jedna z postav v této sérii rozčilovala skoro celou knihu . Mít tu ženskou po ruce :D. Ale jak se říká boží mlýny melou pomalu a jistě ,tak doufám že v posledním díle " Prozření " ta ženská dostane co si zaslouží =).

02.07.2016 4 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Tak dalších 342 stránek úžasné knihy od Cartera.Musím říct , že Chris Carter opět nezklamal. Zase chytáme psychopata , který za sebou nechává zohavené mrtvolky. Tohle je moje 3 kniha od Cartera a určitě si pořídím další a třeba se mi konečně při četbě podaří správně typnout vraha .Zatím jsem neměla úspěch . Takže opět moooc doporučuji .

28.06.2016 5 z 5

Projekt manželka Projekt manželka Graeme Simsion

Od Projektu manželka jsem měla asi moc vysoké očekávání . Knihu jsem přečetla na dvakrát musela jsem si mezi to hodit jiné čtivo.protože mě to prostě nebavilo . Po měsíci jsem se k ní vrátila a dočetla jsem ji . Musím říct že jsem se u ní ani nezasmála je to prostě čtivo u kterého se nemusí moc myslet .Jedno vím jistě do dalšího dílu Projekt potomek se určitě nepustím .

22.06.2016 2 z 5

Intriky Intriky Anna Godbersen

Druhý díl ze série Luxus a další příběh slečen Holladových . Musím se přiznat , že při čtení tohoto dílu jsem na vrub jedné postavy použila i slova, za které by se nemusel stydět ani dlaždič .A osobně bych jich propleskla mnohem víc =).
Takže se moc těším na pokračování =)

19.06.2016 4 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Tohle je druhá kniha od Chrise Cartera co jsem četla a opět mě nezklamal.Bylo to napínavé od začátku do konce. Musím říct, že způsob vraždění v této knize mi opět vzal dech stejně jako u knihy Dvojitý kříž. Chris Carter píše svižně, napínavě a udrží Vás napnuté až do posledních stránek.Už se těším na další lov sériového vraha Robertem Huntrem .

13.06.2016 5 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Opět báječná kniha od Ursuly .Zajímavý námět z prostředí geocachingu. O mrtvolky taky není nouze a kdo je vrah mi došlo jen o malou chvilku dřív než vyšetřovatelce :D . Takže knihu doporučuji =)

05.06.2016 4 z 5

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

Už dlouho jsem tak rychle nepřečetla dvě knihy za sebou jako lásko kde jsi a láska na třetí
Opět vtipně napsané další životní příběhy Jamieho a Laury. Příjemné počteníčko u kterého se zasmějete .

30.05.2016 4 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Tak dlouho jsem se u knihy nenasmála a to myslím ,že jsem se smála pořádně nahlas :D .Báječné vyprávění zážitků při shánění partnera .Vřele doporučuji a hned se vrhám na další díl Láska na třetí .

26.05.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Takže na začátku musím říct ,že nejsem příznivec zombie, ale tahle kniha mě dostala. Prostě paráda od začátku až do konce.Četla jsem při každé volné chvilce ,abych se dozvěděla jak to dopadne. Takže VŠEM DOPORUČUJI ,ABY SI JI PŘEČETLI .

22.05.2016 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Takže další výborná kniha od Jamese Carola .Opět parádní příběh s Jeffersonem Winterem . Kniha se četla jak se říká úplně sama a konec no tak to by mě teda nenapadlo. Takže moc doporučuji =)

16.05.2016 5 z 5

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Kniha je napsaná pro mne trochu chaotickým způsobem , chvíli z pohledu Isolte ,chvíli z pohledu Violy a do toho se střídá jejich dětství s dospělostí, takže jsem se občas v knize trochu ztrácela. K tomu autorka opravdu hodně ráda a často popisuje přírodu , vůně , pachy atd.Když už mě nakonec kniha chytla ,což bylo asi tak posledních 50 stránek ,tak v tom pro mne nejzajímavějším autorka knihu ukončila . Nemůžu říct že by se kniha četla špatně , ale vracet se k ní určitě už nebudu .

09.05.2016 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Dnes jsem knihu dočetla a musím říct no masakr =). Je to moje první kniha od Chrise Cartera a určitě si od něj přečtu další.
Parádní zápletka , žádné dlouhé vyšetřování prostě kniha měla spád .Stále se něco dělo a to co čekalo na konci mě teda vyrazilo dech . Takže kdo má rád vyvražďovačky , tak směle do toho . Já si ji opravdu užila.

23.04.2016 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Tak tato kniha mě opravdu moc překvapila.Nikdy jsem nečetla knihu s takovým tématem a musím říct ,že jsem byla mile překvapena. Kniha se moc hezky četla .Děj úžasný ,zápletka vymakaná. Takže mohu jen doporučit.

06.04.2016 4 z 5

Kdo má rád sex , erotiku a vyprávění ze života , tak pro toho je tato kniha to pravé ořechové .Takže doporučuji pro čtenáře ,kteří chtějí vědět jak to v životě chodí.

03.04.2016 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Právě jsem tu knihu dočetla a je báječná. Od první stránky jsem se nenudila , příběh perfektní a konec "DOST DOBRÝ". Doporučuji si tuhle knihu přečíst .

29.03.2016 5 z 5

Dívka, která nikomu nechyběla Dívka, která nikomu nechyběla Håkan Nesser

Kniha se pěkně četla ,ale co se týká děje je to klasická detektivka .Celou knihu se popisuje vyšetřování, výslechy atd. Konec knihy je slušný . Kdo je vrah jsem nevěděla až do konce . Takže kdo má rád klasické detektivky doporučuji

22.03.2016 3 z 5

Izolovaný Izolovaný Sebastian Fitzek

Jedním slovem BÁJEČNÁ kniha.Od začátku ,až do konce se nenudíte. Pokaždé ,když si myslíte ,že je konec tak "BUM" a není. Nevím co víc dodat jen ,že knihu doporučuji a určitě si pořídím další knihy od tohoto autora.

22.03.2016 5 z 5