Lenka2533 Lenka2533 komentáře u knih

Láska a jiné úkoly Láska a jiné úkoly Kasie West

Skvělá oddechovka :) Je to hrozně čtivý a pěkný příběh. Moc mě bavila.

Srdcerváči. Kniha 4 Srdcerváči. Kniha 4 Alice Oseman

Čtvrtý díl opět nezklamal. Klukům jsem fandila celou dobu. Bylo to úžasný, miluju to! Těším se na další díl :)

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Naprosto jsem se do téhle série zamilovala. Je to hrozně roztomilé a přesně to miluju. Rozhodně si to přečtu ještě několikrát, protože na to stačí hoďka :D

Srdcerváči. Kniha 2 Srdcerváči. Kniha 2 Alice Oseman

I druhý díl byl naprosto skvělý! Strašně mě to bavilo. Kluci jsou úžasní.

Srdcerváči. Kniha 1 Srdcerváči. Kniha 1 Alice Oseman

Miluju gay knihy, takže když jsem objevila Srdcerváče, musela jsem si je hned koupit :D A bylo to boží! Kluky jsem si hned zamilovala. Rozhodně doporučuju!

Koruna Koruna Kiera Cass

Koruna byla o trochu lepší než Dcera, ale i tak si stojím za původní trilogií :D Bylo to příjemné čtení a bavilo mě to. Ale America s Maxonem byli lepšííí :D I přesto to můžu doporučit.

Dcera Dcera Kiera Cass

Bylo to rozhodně slabší než původní trilogie, ale i tak mě to bavilo. Eadlyn mě teda docela štvala, ale dalo se :D Četlo se to rychle, ale na tu trilogii to nemá :) No, i tak jsem ráda, že jsem si to přečetla.

První První Kiera Cass

Úžasné zakončení série. Neskutečně mě tato série bavila a rozhodně se k ní někdy vrátím. Krásné knihy :)

01.01.2022

Elita Elita Kiera Cass

Absolutně skvělé pokračování! Tahle série mě fakt chytla. Svět selekce je úžasný, postavy jsou opravdu fajn a čte se to velmi rychle. Miluju!

Selekce Selekce Kiera Cass

Byla jsem asi poslední člověk co to ještě nečetl, takže jsem to musela napravit :D A bylo to úžasný!!! Četla jsem samý kladný recenze, ale i tak jsem nečekala takhle skvělou knihu. Hrozně mě bavila! Jsem ráda, že jsem jí ještě sehnala :) Za mě třetí nejlepší kniha roku 2021!

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Třetí knížka kterou jsem od autorky četla a nezklamala. Bylo to opravdu příjemné čtení. Strašně se mi to líbilo. Byla rozhodně lepší než Holka mimo rytmus, ale na Simona stejně nemá :D Ale i tak velmi doporučuji :)

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Tahle knížka mě mile překvapila :) Čekala jsem příjemnou romantiku a to jsem taky dostala. Vlastně byla ještě lepší než mé očekávání :) Moc doporučuji.

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Tohle byla moje první knížka od Kasie West a byla jsem velmi spokojená. Knížka se mi strašně líbila, takže rozhodně doporučuji.

Je to jinak, mami Je to jinak, mami Tamara Tainová

Tahle kniha mě docela rozsekala. Byla krásná, to samozřejmě, ale ten konec... Byl smutný, ale knihu miluju. Doporučuju :)

Holka mimo rytmus Holka mimo rytmus Becky Albertalli

Rozhodně to bylo slabší než Simon. Ale četlo se to rychle. Knížka fajn, ale už se k ní vracet nebudu. Simon je prostě lepší :)

31.12.2021 4 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Naprosto dokonalá kniha. Hrozně rychle se četla a byla jsem fakt smutná, když jsem to dočetla. Simon je prostě úžasný. Doporučuju!

31.12.2021 5 z 5

Koláčky a spiklenci Koláčky a spiklenci Theo Addair (p)

Po přečtení knížky Muffin a čaj jsem měla hned jasno, že druhý díl si rozhodně musím přečíst. A nezklamal! Bylo to opět hrozně čtivý a úžasný! Kita a Daniela naprosto zbožňuju. Na tyhle dvě knížky nikdy nezapomenu. A rozhodně někdy dojde na rereading :D Miluju to!

31.12.2021 5 z 5

Muffin a čaj Muffin a čaj Theo Addair (p)

Tak tahle knížka byla naprosto dokonalá! Kita i Daniela jsem si strašně zamilovala. Příběh byl opravdu krásný, velmi čtivý. Jedna z nejlepších knih tohohle roku, ne-li nejlepší. Rozhodně doporučuju!