Lenka2533 Lenka2533 komentáře u knih

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Opět naprosto skvělá westovka! Moc jsem si ji užila :) Opravdu miluju její knihy a tahle není výjimkou. Bylo to čtivé, zábavné a prostě krásné :) Doporučuji

25.03.2022 5 z 5

Lásku nespočítáš Lásku nespočítáš Kira Gembri

Neměla jsem do toho žádné očekávání, takže jsem byla mile překvapena. Téma psychické poruchy se mi moc líbilo. Příběh utíkal velmi rychle. Za mě 4,5 ⭐

18.03.2022 4 z 5

Čtyřměstí Čtyřměstí Theo Addair (p)

I druhý díl této série se mi moc líbil. Theův styl psaní je skvělý a čtivý. Postavy jsem si oblíbila. Série nezklamala :)

15.03.2022 4 z 5

Na kraj světa Na kraj světa Theo Addair (p)

Theo mě opět překvapil! Od téhle knížky jsem tolik nečekala, ale fakt mě bavila. Bylo to teda moje první fantasy, takže to úplně nemůžu hodnotit :D Ale fakt jsem si jí užila. Muffin a čaj se mi teda líbil víc, ale i tak byla super a dávám 4,5 ⭐

05.03.2022 4 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Mně se to líbilo :) Bylo to čtivé. Sice to pro mě bylo takové zvláštní a jiné než ostatní knihy, ale i tak jsem si to užila. Byla to moje první kniha od Johna Greena a za mě dobrý :) Možná se pustím i do jeho dalších knih.

26.02.2022 4 z 5

Psáno životem Psáno životem Lucy Keating

Vůbec nic jsem od toho nečekala, ale velmi mě to překvapilo. Fakt jsem nečekala, že se mi to bude tak líbit. Skvělá oddechovka se skvělým nápadem. Dávám 4,5 ⭐

22.02.2022 4 z 5

Všechny barvy duhy Všechny barvy duhy * antologie

Nádherná povídková sbírka! Jsem moc ráda, že taková kniha vznikla. Každá povídka se mi líbila jinak, nějaká víc a nějaká míň. Ale i tak mě knížka moc bavila. Dávám 4,5 ⭐

20.02.2022 4 z 5

Červená, bílá a královsky modrá Červená, bílá a královsky modrá Casey McQuiston

Tohle bylo úžasné! Strašně mě to bavilo, celou dobu jsem si to moc užívala! Já prostě miluju gay knihy, takže tuhle jsem potřebovala :D Kluci byli skvělé postavy, moc jsem si je oblíbila. Opravdu skvělé čtení. Naprosto doporučuji!

12.02.2022 5 z 5

Supertajný seznam věcí Supertajný seznam věcí Theo Addair (p)

Konečně se mi dostala do rukou! Muffin a čaj je jedna z mých nejoblíbenějších knih, takže jsem věděla, že tohle si musím přečíst! A bylo to boží! Theo má naprosto skvělý styl psaní. Knížka mě bavila od začátku do konce. Opravdu milé čtení :)

04.02.2022 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Tohle bylo velmi povedené dílo. Opravdu mě to bavilo. Měla jsem to přečtené za dva dny, protože to bylo velmi čtivé. Rozhodně k maturitě doporučuji!

28.01.2022 5 z 5

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Sice je to taková oddechovka, ale já tam těch pět hvězd prostě musím dát :D Bylo to velmi čtivý. Sice to má přes čtyři sta stran, ale i tak jsem to měla asi za 4 dny přečtené. Četlo se to opravdu rychle a moc mě to bavilo. Krásná romantická linka. Moc se mi líbil kamarádský vztah Cassidy a Lorn. Fakt pěkná knížka :) Samozřejmě má své chyby, ale i tak byla nádherná.

26.01.2022 5 z 5

Jsem romantik, ale léčím se Jsem romantik, ale léčím se Leah Konen

Moc pěkná knížka. Byla velmi čtivá. Zábavná, milá... Výborná oddechovka. A vypravěč Láska? Super nápad :)

21.01.2022 4 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Moc pěkná knížka. Fakt se mi líbila. Jediný, co mi trochu vadilo, byly dlouhé popisy z minulosti a občas jsem se v tom ztrácela. Jinak skvělý. Dávám 4 hvězdičky :) Rozhodně se chci podívat i na film.

17.01.2022 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Hodně povedená knížka. Docela jsem se u ní nasmála. Jsem ráda, že jsem dala šanci českému autorovi :)

07.01.2022 4 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Hodně se mi líbila. Velmi povedené dílo. Tuhle si k maturitě rozhodně vyberte :)

07.01.2022 4 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Kdybych to neměla v maturitní četbě, tak si to nikdy nepřečtu, ale bylo to docela fajn. K maturitě doporučuju.

03.01.2022 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva Erin Hunter

Takže... Poslední díl série a i zákonu smečky. To mě pořád hrozně mrzí, ale všechno jednou skončí :( Poslední bitva byla hodně nabitá akcí, bylo to tak čtivý a napínavý, že jsem to dočetla ještě ten den, kdy jsem si to koupila :D A taky jsem u toho bulela jak želva :D V obou sériích mi umřelo dost oblíbených postav, ale i tak to bylo naprosto dokonalý! Zákon smečky je a navždy bude moje srdcovka. Budu to číst ještě hodněkrát, tím jsem si jistá :) Jasně že to má svoje chyby a všem se to určitě nelíbí, ale já to naprosto zbožňuju a všem dílům jsem musela dát pět hvězdiček, protože to jinak nešlo :D Bude se mi po tom stýskat :(

Vyhnanství Vyhnanství Erin Hunter

Tenhle díl je jeden z nejlepších ze série. Chytil mě hned na začátku a do konce nepustil. Pět hvězd bez váhání :)

Rudý měsíc Rudý měsíc Erin Hunter

Naprosto to miluju, co jiného napsat :D

Ve stínech Ve stínech Erin Hunter

Nějaké postavy mě fakt vytáčely, ale bez toho by to nebylo ono :D Opět moc bavilo :)