Rudý měsíc

Divoká smečka konečně prožívá radostné dny. Fena Bouře, která zachránila štěňata Alfy a Bety před utonutím, ale tuší, že nebezpečí nepominulo. Netrvá dlouho a někteří členové smečky mu stanou tváří v tvář. Podaří se Bouři odhalit zrádce ještě před tím, než strach a nedůvěra smečku úplně opanují? A jak na to doplatí Bouře?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382536/big_rudy-mesic-agp-382536.jpg 4.627

Zákon smečky: Soumrak 4.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Red Moon Rising, 2017

Kniha Rudý měsíc

Lassie777

Takhle dobrou sérii jsem už opravdu dlouho nečetla. Sice už vím, kdo je zrádce, ale příběh je napínavý až do poslední stránky. Bylo zajímavé, jak se k Bouři na začátku příběhu chovali všichni mile a přátelsky a na konci nebyl snad jediný člen smečky, který by se jí zastal. Jen škoda, že některé postavy, které mám ráda se najednou chovali úplně jinak a Bouři obviňovali a měli z ní strach.
Knížka je skvělá jako všechny ostatní díly této série. Zákon smečky určitě doporučuji přečíst.

Cynickýholub
09.08.2020

Není to dlouho, co jsem Rudý měsíc četla, ale abych pravdu řekla, vlastně skoro žádný z dílů druhé série mi neutkvěl v paměti. Připadá mi, že ve všech dílech druhé série absolutně autorky zazdily charaktery některých postav a to mě velmi mrzí. Prostě takové neutrální :/

Neználek524
10.02.2019

Doufám že bude další díl protože prostě musí nikdo nebyl odhalen a já nemám co číst protože jsem už přečetl i kočičí válečníky

VAnna
09.02.2019

Jako obvykle skvělé, těším se na další díl. :D

rarášek
05.09.2018

,, Všichni si myslí, že ve mně dřímá zuřivá bestie, která se může každou chvíli probudit. Myslí si, že je to jen otázka času. A proto mi nikdy nebudou důvěřovat. "
Knihy Erin Hunter miluji už od základky, kdy jsem začala číst Kočičí válečníky (u kterých jsem ráda, že je po dlouhé době rozhodli všechny přeložit a v září vyjde 5. díl) ❤️❤️ Zákon smečky je stejně skvělý a tato druhá řada Zákon smečky: Soumrak se zvrtla v pořádnou psí detektivku! Tento díl byl opravdu plný akce a napětí, kdy jsem si musela dávat pauzy, abych to rozdýchala.
SPOILER!! Nakonec to zase odnesla Bouře, hrdinka této řady, a jsem zvědavá, jaký bude další díl (i když to, co se jí v tomto díle stalo, celkem spoileroval název pátého dílů) ☺️❤️❤️ KONEC SPOILERU!!

Bouře123
28.08.2018

Sice jsem ještě nečetla, ale moc se těším… stejně vím, kdo je zrádce… ale bez přečtení knih to není ono

inka6861
16.08.2018

Nádherná a napínavá kniha, které se nedá snad nic vytknout