Rudý měsíc

Rudý měsíc https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382536/bmid_rudy-mesic-agp-382536.jpg 5 48 9

Zákon smečky: Soumrak série

Divoká smečka konečně prožívá radostné dny. Fena Bouře, která zachránila štěňata Alfy a Bety před utonutím, ale tuší, že nebezpečí nepominulo. Netrvá dlouho a někteří členové smečky mu stanou tváří v tvář. Podaří se Bouři odhalit zrádce ještě před tím, než strach a nedůvěra smečku úplně opanují? A jak na to doplatí Bouře?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Red Moon Rising , 2017

Kačota
08.01.2022 5 z 5

Zase další skvělý díl. Už se nemůžu dočkat dalšího. Strašně mě zajímá kdo je ten zrádce.

Lenka2533
01.01.2022 5 z 5

Naprosto to miluju, co jiného napsat :D

Lassie777
02.01.2021 5 z 5

Takhle dobrou sérii jsem už opravdu dlouho nečetla. Sice už vím, kdo je zrádce, ale příběh je napínavý až do poslední stránky. Bylo zajímavé, jak se k Bouři na začátku příběhu chovali všichni mile a přátelsky a na konci nebyl snad jediný člen smečky, který by se jí zastal. Jen škoda, že některé postavy, které mám ráda se najednou chovali úplně jinak a Bouři obviňovali a měli z ní strach.
Knížka je skvělá jako všechny ostatní díly této série. Zákon smečky určitě doporučuji přečíst.

Cynickýholub
09.08.2020 3 z 5

Není to dlouho, co jsem Rudý měsíc četla, ale abych pravdu řekla, vlastně skoro žádný z dílů druhé série mi neutkvěl v paměti. Připadá mi, že ve všech dílech druhé série absolutně autorky zazdily charaktery některých postav a to mě velmi mrzí. Prostě takové neutrální :/

Neználek524
10.02.2019

Doufám že bude další díl protože prostě musí nikdo nebyl odhalen a já nemám co číst protože jsem už přečetl i kočičí válečníky

VAnna
09.02.2019 5 z 5

Jako obvykle skvělé, těším se na další díl. :D

rarášek
05.09.2018 5 z 5

,, Všichni si myslí, že ve mně dřímá zuřivá bestie, která se může každou chvíli probudit. Myslí si, že je to jen otázka času. A proto mi nikdy nebudou důvěřovat. "
Knihy Erin Hunter miluji už od základky, kdy jsem začala číst Kočičí válečníky (u kterých jsem ráda, že je po dlouhé době rozhodli všechny přeložit a v září vyjde 5. díl) ❤️❤️ Zákon smečky je stejně skvělý a tato druhá řada Zákon smečky: Soumrak se zvrtla v pořádnou psí detektivku! Tento díl byl opravdu plný akce a napětí, kdy jsem si musela dávat pauzy, abych to rozdýchala.
SPOILER!! Nakonec to zase odnesla Bouře, hrdinka této řady, a jsem zvědavá, jaký bude další díl (i když to, co se jí v tomto díle stalo, celkem spoileroval název pátého dílů) ☺️❤️❤️ KONEC SPOILERU!!

Bouře123
28.08.2018

Sice jsem ještě nečetla, ale moc se těším… stejně vím, kdo je zrádce… ale bez přečtení knih to není ono

inka6861
16.08.2018 5 z 5

Nádherná a napínavá kniha, které se nedá snad nic vytknout

Erin Hunter
americká