Vyhnanství

Věrná fena Bouře, která usilovně hledala zrádce, jenž vnáší do smečky chaos a strach, se ocitá v osamění. Smečka ji vyloučila ze svých řad a Bouře se teď musí vydat na cestu za jedinými druhy, kterým může skutečně důvěřovat: za Bellou a Šípem. Cesta je plná nástrah v podobě lidí, vodítkových psů a smečky vlků. Touha najít místo, kam by konečně mohla patřit, jí ale pomáhá všechny překážky překonat....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415593/big_vyhnanstvi-Hg1-415593.jpg 4.822

Zákon smečky: Soumrak 5.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Exile's Journey, 2018

Kniha Vyhnanství

VAnna

Konečně jsme se dozvěděli, kdo je zrádce. Tento díl byl zase něco nového než jsme u této série zvyklí, ale líbil se mi.

Frida12
22.06.2020

(+ SPOILER) Musím říct, že mě to, kdo je zrádce, mě ani moc nepřekvapilo, byl na mém seznamu podezřelých. Ale potom, co se stalo ve čtvrtém díle, (možná ve třetím, momentálně si nejsem jistá), jsem znejistila. Proto mě to překvapilo a jsem ráda, že se to odhalilo už v tomhle díle, na další už bych nevydržela dál čekat. A taky jsem hrozně ráda, že se tam objevily Bella a Šíp.
Prostě skvělý díl:)

rarášek
16.05.2020

(+ SPOILER) Tak tohle byl opravdu pořádný díl, který se tentokrát zaměřil jenom na Bouří, která se musí naučit přežít bez smečky. Je konečně šťastná a po počátečních nesnázích si svoji svobodu, bez strachu a podezřívání, velice užívá. Zažije nesčetná dobrodružství, naváže nová přátelství a potká staré přátele i nepřátele. Nakonec se jí podaří najít smečku Belly a Šípa a založí s nimi novou smečku. Bouře konečně někam patřila a já za ni byla velmi šťastná. Jenže pak se rozhodla vrátit zpět, protože si uvědomila, kdo je zrádce a chtěla je varovat. Já jen nechápu proč? Konečně měla smečku, která ji brala takovou jaká je, nebála se jí a milovala ji a najednou se rozhodne vrátit, aby je zachránila, i přesto, že ví, že ji nikdo příliš nevěří? Tohle mě trochu naštvalo, jsem naštvaná na Štístka, Mikyho a všechny ostatní, kteří věří víc tomu zrádci než jí samotné. Proč se jenom musela vracet? Chápu, že ji k nim váže určité pouto a má je i po tom všem ráda, ale stejně... Odhalení zrádce mě překvapilo, ale když si to všechno Bouře v hlavě přehrávala, všechny události, které se staly, tak to všechno dávalo smysl. A chování i myšlení toho zrádce je skutečně děsivé a já doufám, že Divoká smečka Bouři uvěří a že vše dobře skončí. Nedočkavě vyhlížím poslední díl. :)

Bára2003
22.09.2019

Super díl jako každý , už aby byl další díl :D