Leniiis Leniiis komentáře u knih

Hra na lháře Hra na lháře Ruth Ware (p)

Já mám prostě tuto autorku ráda, takže mě se příběh moc líbil a dobře se četl :-) nezklamala mě a za to jsem ráda a už pilně očekávám nějakou další knihu. Snad brzo nějaká bude.

11.02.2019 5 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Za mě až moc prekombinovany a pritazeny za vlasy. A taky moc vědeckých výrazů.

01.02.2019 3 z 5

Duha mého života Duha mého života Simona Dočkalová

Musím říct, že příběh Simonky a Peťka jsem už znala z instagramu a hrozně se mě to dotklo. Myslím, že nejsem jediná, co s těma dvěma zlatama prožívala jejich příběh, takže případné pořízení knížky byla tak nějak nutnost . Příběh plný lásky, ale i bolesti. Číst tuto knížku pro mě byl neskutečný zážitek. Láska, štěstí, bolest, smutek...bylo tam prostě všechno. Obdiv mají oba!! A Peťko je právem nazýván hrdinou.

21.01.2019 5 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Knížka mě e hodně bavila ze začátku, ale to vyústění a konec se mi tam nehodil nějak. Anotace je trochu zavádějící.

19.01.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knížka jako taková špatná asi nebyla :-) mě to přišlo trochu neuvěřitelný. Nejdřív nic nic a pak najednou happy end. Ale čtivost se jí upřít nedá.

24.12.2018 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

To byl tak krásnej příběh :-) Louisa byla pořád stejně vtipná a úžasná jako si ji pamatuji z předchozích dílů. Asi jediná knížka, u které se mi líbí pokračování a není to zbytečny. Jsem nadšená. Jo.. A tento díl se mi líbí o hodně víc než dvojka :-)

10.12.2018 5 z 5

Dítě Dítě Fiona Barton

Tak to byla jízda. Moc povedená knížka. Přečteno jedním dechem.

29.11.2018 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Čtivá, zajímavá, chvilkama i pěkně nechutná. Za mě super! :-)

03.11.2018 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Moc krásný příběh o lásce. Pořád mě něco nutilo číst dál a dál, abych zjistila jak to dopadne.

03.11.2018 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Kniha nebyla špatná, ale přišel mi trochu absurdní ten dej, kdy novinářka řeší do hloubky příběh, kterej se jí netýká ani ji nikdo nedal ten příkaz a nechá se skrz něj div ne zabít.

01.11.2018 3 z 5

Tisíc východů slunce Tisíc východů slunce Sabina Zelená

Knížka byla tak trochu červenou knihovnou, ale jednou za čas proč ne, že jo? Vzhledem k tomu, že tyto knížky nevyhledávám nějak často mi vubec nevadilo, že to bylo na konci až moc sladký. Každopádně ta tragédie na začátku, ta mě vzala dost. Hrozná představa, že se tohl opravdu děje i v reálu.

12.10.2018 4 z 5

Sejdeme se na svatbě Sejdeme se na svatbě Natalie Liu

Mě se tato knížka líbila. Sice prostě nikdy nepochopím vztah s cizincem, ale asi jsem vyškolena právě z takovejch knih... Nikdy nepochopím, že jsou ženy ochotný vzdát se všeho.. Ale i takovej je prostě život. Ráda bych si přečetla i pokračování.

24.09.2018 5 z 5

Příliš horké léto Příliš horké léto Mikaela Bley

Knížka mě nějak nezaujala. Do čtení jsem se musela docela nutit a konec teda taky za mě nic moc. Bohužel jsem čekala asi víc.

11.09.2018 3 z 5

Slzy otců Slzy otců Eva Bacigalová

Strašně děsivý, ale zároveň věřím tomu, že tam nebylo nic prikrasleno a že realita je opravdu taková. Knížka se hezky četla a byla moc zajímavá.

29.08.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Podle anotace jsem čekala něco úplně jinýho, ale nakonec trochu vztahová telenovola než psychothriller. Samozřejmě čtivé a příjemné.

26.08.2018 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Některý pasáže vcelku vtipný! :-D a četlo se samo :-)

14.08.2018 5 z 5

Bez duše Bez duše Martin Stručovský

Knížka byla ctiva a napínavá, ale na můj vkus tam bylo až moc mlácení, bití. Trochu mi přišlo, že autor použil snad všechny zápletky, co mohl. Od drog přes vraždy až po vyhrožování. Navíc každej s každým.. Někdy méně je více, ale celkově knihu hodnotím pozitivně

17.07.2018 4 z 5

Soukromé vztahy Soukromé vztahy Diane Chamberlain

Jako vždycky super příběh, kterej Vas chytne a už nepustí.

13.07.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tak za mě super. Hodně čtivej příběh. Konec trochu překvapivý a takový otevřený jakoby. Mě by třeba zajímalo, co bylo dál.

23.05.2018 5 z 5

Pouta z pavučin Pouta z pavučin Markéta Harasimová

Ač tato autorka patří mezi moje oblíbené, tak bych řekla, že tohle byl ten slabší kousek. Nic moc se tam nedělo, žádnej pořádnej děj, bylo to spíš o pocitech hrdinů příběhu a až na konci se to tak nějak prostě vyřešilo. Za mě má určitě i lepší knížky.

20.05.2018 3 z 5