Sejdeme se na svatbě ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Skutečný příběh Slovenky, která se provdala za Inda Knížka, v níž svět není černobílý, ale barevný a kořeněný, v níž kráčí osudová láska ruku v ruce s obrovskou obětí. Knížka, která dává nahlédnout do života indických rodin a do vztahů mezi manžely různých národností. Je svědectvím lásky plné rozdílů, vrcholů a pádů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/339358/big_sejdeme-se-na-svatbe-azL-339358.jpg 3.254
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Sejdeme se na svatbě

Bruklinka
19.04.2020

Jsem zklamaná. Na knížku jsem se těšila, pohled do jiné kultury je lákavé téma. Bohužel zpracování značně pokulhává - působí jako průměrná slohová práce ze základní školy. Téma zajímavé, obsahově dost chudé - čekala jsem víc o kultuře, o manželství i běžném indickém životě. Zpracování hrozné. Škoda...

Lka
18.04.2020

Taky jsem zvažovala, co o této knize napsat. Kniha je čtivá, poutavá, ale že by mě nadchla, to asi ne. Taky bych v životě neopustila dítě. Nechápu tyhle ženský, že to pro chlapa udělají. A ještě k tomu Ind. Asi může být ráda, že o děti nepřišla.


snowpinkee
30.04.2019

Ach jo. Příběh je čtivý. Jako kniha a příběh by o bylo super na 4* určitě, ale když si vezmu že to bylo psáno podle skutečného příběhu tak je mi ouzko.
Jsem matka a asi si to mnohem více zabírám, ale i kdybych se zamilovala do pána boha, nikdy bych své dítě neopustila. Snižuji na 3*. Nelíbilo se mi chování hlavní hrdinky.
Snad je šťastná. Já bych bez dítěte už nikdy nebyla....

cérka
09.02.2019

Přiznám se, naprosto netuším jak mám tuto knihu hodnotit. Nemůžu říct, že by kniha nebyla zajímavá, spíše bych ji doporučila jako povinnou četbu pro ženy toužící vdát se za cizince z jiného kontinentu. A tady je možná v mém případě zakopaný pes, nevěřím, že se muž dokáže naprosto odpoutat od své rodiny, zvyků a tradic. Domnívám se, že vždy začne tesknit po tom co nemá, po své vlasti, kultuře, náboženství.
Natálie mě nejvíc zklamala jako matka. Matka, která upřednostnila své vlastní štěstí na úkor svého malého dítěte! Pokud bych tedy hodnotila tuto část, Natálie by ode mne dostala 0 bodů.
Nakonec jsem se rozhodla dát hvězdičky tři. Jsou za odvahu vyjít s kůží na trh, poodhalit trochu kouzlo lásky a odpuštění a přiznání si pravdy jak moc jsme druhým ublížili.

Zuzvil
31.10.2018

Další knížka z edice Motto Skutečné příběhy. Nevím, zda je to tím, že už je to moje cca 7 knížka z této edice, ale pomalu mě to jakoby přestává bavit, pokaždé stejný scénář, co se týče vztahu s cizincem. Každopádně opět si cením, že knížka je příběhem skutečné ženy a její rodiny, ale to je tentokrát asi tak vše. Vůbec se mě knížka nijak nedotkla, nijak jsem nad ní nepřemýšlela, nezamýšlela jsem se nad ní :-( Každopádně knížka je psaná čtivě, poutavě a k přečtení (jako oddychovku) doporučuji.

Leniiis
24.09.2018

Mě se tato knížka líbila. Sice prostě nikdy nepochopím vztah s cizincem, ale asi jsem vyškolena právě z takovejch knih... Nikdy nepochopím, že jsou ženy ochotný vzdát se všeho.. Ale i takovej je prostě život. Ráda bych si přečetla i pokračování.

Veve721
17.09.2018

Přestože mi hlavní hrdinka přišla neskutečně arogantní a často mi lezla na nervy, nemůžu říct, že by mě knížka zklamala. Právě naopak - líbila se mi. Bavilo mě poznávat kouzlo indického jídla a dozvídat se zajímavé informace o cizí kultuře. Oceňuju také to, že se autorka snažila ukázat čtenářkám jak krásy Indie, tak i její temnou stránku. S mnoha Natáliinými rozhodnutími nesouhlasím a často jsem nad ní kroutila hlavou, i tak mě ale její životní příběh zaujal. Samozřejmě nejde o žádný literární skvost, ale svůj účel knížka plní dokonale - jako lehké čtení na dovolenou, které čtenáři přinese pár nových poznatků o jiném národu i jako varování před muži (ať už cizokrajnými nebo domáckými podpapučáky)...

Danago
15.07.2018

Skutečný příběh Slovenky, která se provdala za Inda . Zajímavý příběh o manželství dvou kultur se všemi radostmi a problémy. O Indii se v knížce dozvíme poměrně málo. Knížka se četla dobře, bavila mě a zajímalo mě jak to bude dál. Ale opravdu jsem se hodně divila. S hlavní hrdinkou jsem se nedokázala ztotožnit ani ji pochopit, nebyla mi sympatická.

1