Leniiis Leniiis komentáře u knih

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Pořád nic nic, pořád jsem čekala, kdy přijde nějaký zvrat.. a pak najednou na konci pár stran, kde se to všecko rozpletlo a ukončilo. Za to ubiram jednu hvězdičku. Ale jinak ctiva knížka :-)

23.11.2019 4 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Zase pořádná jízda jako vždycky.

09.11.2019

Hedvábná past Hedvábná past Markéta Harasimová

Tady se mi vážně líbil nápad. Nic co by člověk už několikrát četl, ale prostě originalita. Tleskám.

27.10.2019 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Opět super knížka. Čtivá a napínavá tak, jak už bývá zvykem u této autorky.

06.10.2019 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Pro mě moc pěkný i když smutný příběh. I když..dá se říct, že smutný, když v rámci možností dopadl dobře? Každý at si udělá názor sám. Za mě opravdu dojemný příběh, nejednou jsem měla slzy v očích.

09.09.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Za mě opět příběh na jedničku!

27.08.2019 5 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Byla jsem příjemně překvapena tím hezkým příběhem o porodní bábě Patience :-) a už se těším až si do knihovny zajdu pro pokračování.

09.08.2019 5 z 5

A na nebi čekají hvězdy A na nebi čekají hvězdy Lori Nelson Spielman

Knížka byla sice hezká, ale úplně první knížka od této autorky se mi líbila mnohem víc :-)

03.08.2019 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Bryndza je prostě borec. Ty knížky se čtou úplně samy!! Škoda, že už mi zbývají jenom dvě :-(

18.07.2019 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Tak tohle byla silná kniha. Strašně smutná. pořád jsem doufala v happyend, kterej nakonec nepřišel...

12.07.2019 5 z 5

Ztichlý dům Ztichlý dům Jenny Blackhurst

Za mě pomalejší začátek, ale pak se to už rozjelo a já musela pořád číst dál a dál, abych už konečně přišla na rozuzlení toho tolik zamotanýho příběhu.

06.07.2019 5 z 5

Princ a Skřivánek Princ a Skřivánek Valja Stýblová

Nádherný příběh, který jsem v dětství četla několikrát a pokaždé mě chytl za srdce.

22.06.2019 5 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Knížka nebyla špatná, ale absolutně nic ve mě nezanechala, nevyvolala žádný emoce.. Prostě nic.. Za dva dny zřejmě ani nebudu vědět o čem to bylo.

11.06.2019 3 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Nedá se dát šest hvězdiček?
Mě tenhle příběh vážně nadchnul. Vůbec jsem nečekala, že se bude odvíjet tímto směrem. Určitě doporučuji k přečtení dál.

30.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Od prvních dvou dílů jsem si dala dva roky pauzu, ale teď už tak dlouho na další díl čekat nebudu. Už jsem si udělala rezervaci.
Příběh mě nadchnul. Vůbec jsem takový vyústění nečekala.

25.05.2019 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Stejně jako u první knížky mi i tady přišlo divný, že novinářka si hraje na detektivku aniž by k tomu měla nejakej pořádnej důvod. Ale knížka byla fajn i tak.

13.05.2019 4 z 5

Velitelovo děvče Velitelovo děvče Pam Jenoff

Pěkný příběh, i když smutný. Ocenila bych pokračování.

20.04.2019 5 z 5

Dívky ve vodě Dívky ve vodě Victoria Jenkins

Od první stránky mě knížka pohltila. Na konci už jsem trochu tušila, která bije, ale dobrý dojem z knížky mi to nevzalo.

14.04.2019 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tak to byla jízda. A ten konec? Bože můj! To jsem fakt nečekala. Jsem nadšená. Přečteno za jeden a půl dne. Doufám, že se někdy dočkáme pokračovaní..

17.03.2019 5 z 5

Nebe je naše Nebe je naše Luke Allnutt

Co se dá o takové knížce napsat jinýho než to, že je smutná?
Je smutná a moc. Když si k tomu člověk přičte to, že kamarádka, kterou mám moc ráda bojuje taky s tímto svinstvem a nevypadá to vůbec dobře, tak mě to trochu víc semlelo no.
Člověk si zase o trochu víc uvědomí, že by si měl vážit maličkostí a toho, že tu může být. Určitě ale teda kniha není pro všechny. Obávám se, že i já v sobě budu mít hořkost a smutek z této knížky ještě dlouho v sobě.

04.03.2019 5 z 5