Princ a Skřivánek

Příběh dvou trochu zvláštních chlapců. Kristiána Prince, který si pomalu zvyká na život bez maminky, s tetou a bratrancem a Nikoly Skřivánka, který je nesmírně hudebně nadaný a také velmi osamělý.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26313/princ-a-skrivanek-42l-26313.jpg 4.780
Literatura česká, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Princ a Skřivánek

knihovnička007
21. listopadu

Krásná kniha, kterou jsem v dětství dostala od tety k narozeninám. Moc se mi tehdy líbila a i teď, po desítkách let, na ni s láskou vzpomínám. Krásná kniha o tom, co je vlastně důležité...

ADE138

Měla jsem tuto knížku moc ráda v dětství. Po pár dekádách se mi do rukou náhodou dostala znovu. Je to skvěle napsaný příběh, i teď se mi při čtení chtělo brečet....

BetyV

Nádherná kniha. Přátelství a láska vždy vítězí, ale bylo to o fous! ;-)

Leniiis

Nádherný příběh, který jsem v dětství četla několikrát a pokaždé mě chytl za srdce.

Jane007

Už hodně dlouhou dobu nejsem cílová skupina, ale čtení jsem si opravdu užila a fakt jsem si u ní odpočinula. Sice jsem z ní byla místy smutná, ale myslím, že se to dětem dá jen doporučit.

n.ezn.amy
15.12.2018

Mile napsaná kniha, kterou jsem v mládí moc miloval a několikrát přečetl. Přátelství dvou chlapců prostě musí dopadnout dobře. Valja Stýblová je skvělá spisovatelka

Šarlota12
11.06.2018

Knížku jsem jako dítě četla snad dvacetkrát. A pořád se k ní občas vracím, když ji čtu svým dětem. Je skvělá.

renka
22.06.2017

Moje první předčtená kniha. Velice pěkně napsaná, pro děti záživná a ve své podstatě i poučná, jak by to mezi kamarády mělo vypadat :-)