Leena Leena komentáře u knih

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Ke konci všichni vyzdvihují inteligenci této dívky, ale já se nemohu zbavit pocitu, že byla hloupá. K příteli Erionovi, který ji měl opravdu rád a dával jí to všemi možnými způsoby najevo, se chovala jak k onuci a tomuhle Kasovi, kterého znala jen z dopisů a telefonu, slepě věřila?? A ani jednou se neodvážila utéct? Nic horšího by ji stejně nečekalo.. Mám z toho divný pocit.

27.02.2020 2 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Takové nemastné, neslané.. Moc mě to tedy nenadchlo. Nic víc než slabší průměr.

26.02.2020 2 z 5

Dvě holky na cestách Dvě holky na cestách Niněl Veniaminovna Bejlina

Měla jsem ráda tyto dívčí romány, půjčila jsem si tuto knihu v knihovně. V té době se mi to líbilo:-)

25.02.2020 3 z 5

Ledové objetí Ledové objetí Paullina Simons

První půlka byla strašná, myslela jsem, že knihu odložím..Jako když knihu píše žákyně základní školy, a neví co psát, tak to nastavuje nesmyslnými dialogy a frázemi.
Např. " Nenáviděl čokoládu, ale dal si to, co ona "
Kdo by si proboha dobrovolně dával to, co nesnáší???
Pak mne ještě zarazilo to, že nešťastná hlavní hrdinka zapomněla někde v chatě kabát, a než aby si na nový půjčila od bohatých kamarádů, nebo chodila v univerzitní bundě, tak radši chodila ve sněhu a mrazu v mikině a legínech! Tak tomu by snad neuvěřil ani idiot!
Od druhé půlky jsem doufala, že se autorka dobere nějakého šokujícího rozuzlení, ale to se nekonalo. Proto obrovské rozčarování, zklamalo mě to.

21.02.2020 2 z 5

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Nebylo to úplně špatné, ale psáno fakt stylem pro čtrnáctileté. Hodně prázdných frází, nesmyslných činů, přemýšlení o blbostech pořád dokola. V upoutávce je psáno, že Perla, Cardy a Marie mají zvláštní schopnosti, já jsem to tedy v průběhu čtení nezaregistrovala :-( Vzdáleně mi to připomnělo Údolí stínů, ale to se mi líbilo daleko víc :-)

16.02.2020 3 z 5

Dobrá dcéra Dobrá dcéra Karin Slaughter

Podobná dějová linka jako Krásný holky, dvě sestry, co spolu začnou mluvit po letech, masakr v rodině. Přitažené za vlasy, pochybuji, že by se ty postavy takhle chovaly v reálném životě..Slabé, málo uvěřitelné.

20.01.2020 3 z 5

Krásný holky Krásný holky Karin Slaughter

Hezky napsané, čtivé, napínavé, drastické scény, drsné, občas překombinované:-) Ale líbilo se mi to.

14.01.2020 5 z 5

Bílá těla Bílá těla Jane Robins

Ani mě to nešokovalo, ani neznechutilo, dojem nijaký..
Ale jo, dobře se to četlo, chvílemi i napínavé.
Kniha, která mi ale v paměti nezůstane.

06.01.2020 3 z 5

Mizející rok Mizející rok Kate Moretti

Zase trochu jiné překvapivější rozuzlení tohoto příběhu, i když asi po půlce jsem vytušila, kam to bude směřovat. Ale hezky napsané, nutilo mě to číst dál a dál.

27.12.2019 4 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Na tuto knihu jsem se velmi těšila.. a.. byla jsem zklamaná:-(
Tak napínavé to zase nebylo..

22.12.2019 3 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Napínavé, musela jsem číst pořád dále. Líbilo se mi to o něco víc než Manželova žena.

17.12.2019 4 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Čtivé a zajímavé:-)

17.12.2019 4 z 5

Labyrint Labyrint Sigge Eklund

Kniha je napsaná velmi zvláštním, zmatečným stylem, autor přeskakuje z minulosti do současnosti, že se v tom sotva dá vyznat, v jaké časové linii to zrovna je:-( Holčičky mi bylo líto, jaký vlastně měla život a jak to dopadlo, ale už bych se k této knize nevracela, není to můj šálek kávy.

01.12.2019 3 z 5

V divočině V divočině Diane Thomas

Byl to divný, těžko uchopitelný příběh, ne každému se bude líbit. Pro mě asi zřejmě kniha, ke které se už nevrátím.

31.10.2019 3 z 5

Nadechni se Nadechni se L. S. Hawker

Začátek nebyl nijak zajímavý, ale pak se to celkem rozjelo a líbilo se mi to:-)

26.10.2019 4 z 5

Pomsta Pomsta Fern Michaels (p)

Konečně jsem to dočetla.. Za tak překombinovaný příběh plný převleků by se nemusel stydět ani agent 007:-( Nejvíc mě dostalo to, že jedna ze sester tak milovala svého psa, že mu místo psího žrádla dávala hamburgery a svoje jídlo. Chudák pes:-( Působí to vše nějak neuvěřitelně. Pokud by měl někdo o ty tři díly zájem, ráda mu je přenechám:-) Já už to číst znovu nebudu.

19.10.2019 2 z 5

Mstitelky Mstitelky Fern Michaels (p)

Po slibném začátku takovýhle paskvil:-( Dvojku jsem okomentovala, trojku začínám teď, neboť mám doma všechny tři díly, na které jsem se těšila a neskutečně mě to zklamalo.

18.10.2019 2 z 5

Oko za oko Oko za oko Fern Michaels (p)

Co to sakra mělo být? Jednička špatná, dvojka ještě horší. Náhodou si miliardářka vybere ženy, které prahnou po pomstě..Náhodou jim vše vychází. To působí tak neskutečně a ještě nelogicky a špatně napsané, že nad tím zůstává rozum stát:-(

18.10.2019 2 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Adams

Nebylo to tak úplně špatné, ale pocit z dobře napsané knihy moc nemám. Pořád jsem očekávala, co tam vypluje na povrch a to bylo vysvětlené na pár stránkách a tak nějak uspěchaně. Jako prvotina dobrá, ale psychozávěr nějak pokulhává.

13.10.2019 3 z 5

Relikvie Relikvie Tim Lebbon

Bylo to super, moc se mi to líbilo, taková pohádka pro dospělé:-) Těším se na další díly a doufám, že vyjdou brzy.

20.09.2019 4 z 5