Leena Leena komentáře u knih

Krvavá hraběnka Krvavá hraběnka Linda Lafferty

Kniha se mi moc líbila, byla napínavá, měla spád, zase jiné zpracování příběhu A. Báthoryové. Je pěkné i prolínání současnosti s minulostí. A myslím, že dost Američanů má o východní Evropě právě tuto představu, jak tam bylo popsáno:-)

01.06.2019 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Nelíbilo se mi to..Nezáživné a zmatené:-(

29.05.2019 1 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Za mě tedy neskutečná nuda..Spíš mi to připadalo jako osvěta za víru v boha, scény popsané vesměs v náboženském duchu a nudně..Nedočetla jsem..

26.05.2019 1 z 5

Venla Venla J. K. Johansson

První díl Laura byl nudný, Noora už byla celkem napínavá a Venla zmatená..
Vzadu na obálce bylo popsáno Mii těhotenství, v knize o tom ani zmínka..
S Mikaelem nic neměla, byl tam uváděn jako údajný otec..
Tak ten popis se nepovedl:-(
A pokud tedy Venla před dvaceti lety darovala vajíčko lidem, co byli na pláži, těžko to mohla být Tiina, které bylo cca kolem čtyřicítky.
Synovi Venly Samovi bylo asi dvacet, Isabelle kolem čtyřicítky, když se brali.
Nechápala jsem taky, proč Miia nenahlásila a nepoznala mrtvou v autě..
Bylo to celé takové zmatené, tato kniha:-(

27.04.2019 3 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Moc se mi to nelíbilo:-( Ten blog byl nudný.. Osmiletá dívka jednala a chovala se jak dospělá. Pro mě nevěrohodné. Podruhé už bych to nečetla.

09.04.2019 2 z 5

Kruh ohně Kruh ohně Michelle Zink

Třetí díl zase o něco horší, je to jak na houpačce.
Vcelku to nebylo špatné, ale nic extra taky ne:-(

07.04.2019 3 z 5

Strážkyně Brány Strážkyně Brány Michelle Zink

Druhý díl byl o poznání lepší, přečetla jsem za den.
Jsem zvědavá na třetí díl.

07.04.2019 4 z 5

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Do čtení jsem se musela nutit, první díl mě příliš nenadchl:-(

07.04.2019 3 z 5

Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Lacrimosa: Rekviem pro Saschu Alice Scarling

Bylo to takové dívčí čtení:-)Ale ten konec byl co? Nemám ráda, když je otevřené pokračování a tady to ani nevyjde:-(

05.04.2019 3 z 5

Pověrčivý Pověrčivý Robert Lawrence Stine

Jedna z mých nejoblíbenějších knih, čas od času se k ní vracím:-)

01.03.2019 5 z 5

Prokletí ohně Prokletí ohně Martina Wolfová

Obrovské zklamání..Nudila jsem se bohužel celou dobu čtení, vlastně je to jen vykrádačka Barbary Erskinové, s jejími kvalitními díly to nemá nic společného. Ještě že je knížka tak malá..

05.01.2019 odpad!

Její děsivá souměrnost Její děsivá souměrnost Audrey Niffenegger

Dnes jsem knihu dočetla a mám z ní rozporuplné pocity.. Spíše je mi líto těch zbloudilých duší.. Elspeth stejně štěstí nenašla..

20.10.2018 3 z 5

Tato kniha ve mě za prvé zanechala pocit hnusu, jak jsou schopni rodiče takhle zničit dítě. A za druhé bych si pořídila kvér a celou tu zvrácenou rodinku postřílela, od matky, strýců a tet počínaje a bratra konče. Nesnáším násilí na dětech a zvířatech a být tou Angelou, vytvořila bych si další pomstychtivou osobnost a všechny ty úchylný dobytky postřílela. Už by stejně neměla co ztratit, vše v ní stejně zabili už v dětství.

28.07.2018

Sexuální život Catherine M. Sexuální život Catherine M. Catherine Millet

Co to bylo? Ženská, která si libuje ve skupinovém sexu a ze sportu š..á s neznámými chlapy jak o závod, ve mě vzbudila jen odpor. A Ještě o tom napíše zmatenou a o ničem knihu.. Autorku to "obohatilo" maximálně o potraty, kapavku a syfilis. A to měla štěstí, že v 60. a 70.letech nebylo AIDS. Jen ji politovat.

22.07.2018 odpad!

Alfred Hitchcock a traja pátrači Alfred Hitchcock a traja pátrači Robert Arthur jr.

Teď jsem si na ni po letech vzpomněla:-) Jsem moc ráda, že ji mám:-)

26.05.2018 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Tak takhle jsem se už dlouho u knihy nenudila.. Je to prostě naivní příběh pro náctileté, nic extra...

18.01.2018 2 z 5

Štěnice Štěnice Ben H. Winters

Tak psychothriller si představuji jinak.. Pořád jsem čekala, co se z toho vyklube a celkem zklamání.. Myslím že by bylo lepší, kdyby se vše dělo jen v její hlavě a v závěru se ukázalo, že byla vyšinutá.. Takhle dost chaos:-(

28.12.2017 3 z 5

Ruiny Ruiny Scott Smith

Na záložce knihy spletli jméno Mathiase s Henrichem, že prý Henrich hledá Mathiase, přitom to bylo naopak. Zdálo se mi podivné, že z šesti dvacetiletých nemá sebou ani jeden mobil, dneska bez něj mladí nedají ani ránu.. A na dně rokle už by se mobil dávno vybil..Pro mě to nebylo až tak čtivé, spíše dost nelogických věcí jsem v tom našla.

28.12.2017 3 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Tak z této knihy jsem poněkud rozpačitá..
Nějak jsem se nemohla začíst, připadalo mi to dost nudné a neuvěřitelné, nemělo to prostě grády.
Četla jsem už lepší knihy.

15.12.2017 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Začátek byl tak nějak slabší, nemohla jsem se začíst, pak zase odtrhnout, postava Wintera byla trochu přitažená za vlasy, ale vcelku napínavý příběh :-)
Je možné, že v dalším pokračování, např. v sedmém, se objeví Winterova temná stránka a otcovy geny:-)

01.12.2017 4 z 5