Leena Leena komentáře u knih

Ctitel Ctitel Charlotte Link

Líbilo se mi to, bylo to napínavé, postava Leony byla sympatická. Psychopat dobře dokáže skrývat své pravé já. Musela jsem přečíst za den:-)

13.09.2019 4 z 5

Všechno není zapomenuto Všechno není zapomenuto Wendy Walker

Tak za mne tedy ne. Bylo to nudné, bez ladu a skladu, bez přímé řeči, to tu knihu dělalo ještě nudnější. Chaotická je hodně a tak brutální mi nepřipadala, jak zmiňuje Anna 13. A to čtenář- začátečník opravdu nejsem.
Nemohu se zbavit pocitu, že ten psychiatr postupoval neprofesionálně.
Musela jsem přeskakovat stránky, abych se dobrala k závěru, který na mne nijak nezapůsobil. Už se k této knize nikdy nevrátím. Obrovské zklamání. Thriller ani náhodou.

12.09.2019 2 z 5

Moje velká přítelkyně Moje velká přítelkyně Vera Ferra-Mikura

Četla jsem tuto knihu poprvé asi v 9 letech a byla to moje neoblíbenější knížka, kterou jsem četla pořád dokola. Mám ji pořád ve své knihovně a i v dospělosti jsem několikrát četla. Moc povedené!

03.09.2019 5 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Škoda, že u nás ještě nevyšlo pokračování, celkem povedené, až na ty natahované erotické scény pro puberťáky, to bylo jak z červené knihovny:-)

01.09.2019 3 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Četlo se mi to dobře, vcelku se mi to líbilo, i bych byla zvědavá na další pokračování. Téma zajímavé, i když trochu odfláknuté:-)

08.08.2019 3 z 5

Srdce Sahary Srdce Sahary Alec Palmer (p)

Akční, dobrodružný román, nenadchne, neurazí:-)

06.08.2019 3 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Četla jsem hned po knize Terror, takže výsledný dojem je trochu zkreslený směrem dolů:-) Nemůžu se zbavit pocitu, že postava Ellie působí dost naivně, až hloupě, její chování je nelogické. Četlo se to celkem dobře, ale za týden nebudu vědět, o čem to bylo. Žádný trvalý zážitek to ve mě nezanechalo.

01.08.2019 3 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Musím se přiznat, že prvních 100 stran jsem se opravdu nudila, popisování technických záležitostí, velšských paruk a dobových reálií mne nebavilo:-( Pak se to ale začalo rozjíždět a byla jsem napjatá, jak to dopadne. Byl to tedy smutný a depresivní příběh, který dopadl špatně. Měla jsem oblíbených pár postav, z nichž přežila jen jedna. Pojala jsem odpor k postavě Hickeye, jehož bych vlastnoručně zaškrtila, opravdu odporná krysa:-( Největší zlo se bohužel stejně ukrývá v lidech:-( Přečetla jsem za necelý týden a prvky sci-fi se mi tam líbily, neboť nikdo nemůže vědět, co se v ledu na Antarktidě opravdu skrývá:-). A hned jsem si musela vyhledat prameny o této výpravě, velmi zajímavé. Určitě někdy přečtu znovu:-) A ještě teď, po několika dnech, mám pořád ten příběh v hlavě, jen tak na něj nezapomenu.

29.07.2019 5 z 5

Co skrývá tvé jméno Co skrývá tvé jméno Clara Sánchez

Dočetla jsem, a rozpaky, co si o tom myslet.., sice mne to nutilo dál číst, ale postavy se pak rozplizly tak nějak do ztracena...

16.07.2019 3 z 5

Mráz Mráz James Hayman

Mráz se mi zdál daleko slabší než Řez, děj nebyl tak poutavý.

06.07.2019 4 z 5

Řez Řez James Hayman

Čtivé, ani chvíli jsem se nenudila, daleko lepší než Mráz, který jsem přečetla poté:-)

05.07.2019 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Teď jsem dočetla, super. Nemohla jsem se odtrhnout, pořád mě to nutilo číst dál :-) Kniha je i jakýmsi varováním pro naivní lidi. Bohužel, na internetových seznamkách je spousta podvodníků a falešných profilů, a to i u nás. A všechny naivní ženy, co naletěly, by si tuto knihu měly přečíst povinně :-)

16.06.2019 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm Tess Gerritsen

Přečetla jsem za pár hodin, dojemné, ale něco tomu chybělo, proto plný počet dát nemůžu:-(

13.06.2019 4 z 5

Krvavá lázeň Krvavá lázeň Tess Gerritsen

Moje první kniha od této autorky, moc pěkné.

13.06.2019 5 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Tak taková pecka to zase nebyla, na to, že tuto autorku všude vychvalují do nebes. Asi už si od ní nic nepřečtu, zbytečně přechváleno. A ty scény s těmi zvířaty si mohla odpustit, spíše to znechutilo a nějak se to tam nehodilo:-(

11.06.2019 3 z 5

Pekelná krev Pekelná krev James Rollins (p)

05.06.2019 5 z 5

Nevinná krev Nevinná krev James Rollins (p)

05.06.2019 5 z 5

Krvavé evangelium Krvavé evangelium James Rollins (p)

Střepiny ticha Střepiny ticha Val McDermid

Modlila jsem se, abych to už dočetla. Bylo to nudné, rozvláčné, nemělo to žádný náboj. Asi si už od této autorky nic nepřečtu:-(

05.06.2019 2 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Přečetla jsem za dva dny, ale thriller to tedy rozhodně nebyl, označila bych to za detektivku, chvílemi jsem se i nudila, ale ten konec vše napravil. I když podruhé už bych asi nečetla.

02.06.2019 3 z 5