Mráz

Atraktivní a ctižádostivá právnička se chce stát partnerkou v prestižní advokátní firmě v Nové Anglii. Jedné mrazivé noci je však její mrtvé tělo nalezeno v kufru auta nahé a na kost zmrzlé. Případ přebírá detektiv z oddělení vražd Michael McCabe a hned začíná s vyšetřováním. Kdo by mohl chtít ublížit krásné a inteligentní ženě? Ve chvíli, kdy zmizí i jediná svědkyně zločinu, začínají na povrch vyplouvat okolnosti ze života zavražděné právničky. Podaří se detektivovi včas odhalit vraha a vyřešit případ? Proč musela zmizet svědkyně?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160505/big_mike-mccabe-mraz-5hX-160505.jpg 4.161

Mike McCabe 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi, Thrillery

Vydáno: , Fragment (ČR)

The Chill Of Night, 2010

Kniha Mráz

Sabina335
07.04.2020

První díl jsem nečetla, ale tento druhý díl není špatný. Nejde o žádný velký krvák, kniha se četla velmi dobře, ale i tak nechybělo napětí.

pavlinka0250
18.03.2020

Dobře vystavěný detektivní thriller a stejně jako první v pořadí Řez, se mi kniha velmi líbila.
Doporučuji.
****

Leena
06.07.2019

Mráz se mi zdál daleko slabší než Řez, děj nebyl tak poutavý.

Hana62
05.05.2019

Líbilo se mi moc. Těším se na další díl... Spád, napětí, překvapení a dobrý vypravěčský styl.

NADEI
06.07.2018

Super oddychová detektivka se vším, co má správné lehké krimi mít. Jsem spokojená a příjemně naladěná na další autorovu knihu - Řez.

lea735
02.01.2018

Knížka se mi líbila, docela hodně. Je poklidnější není to úplně krvák. Má celkem rychlý děj , nenudíte se a do tří do rána čtete jako o život. Pachatel mne napadl, ale je fakt , že jsem se nechala svést ze stopy. Policista seržant Mc Cabe, celkem sympatický člověk, prostě chlap. Jo ,najdu si druhou knihu pana Haymana Řez a pustím se do čtení ,bylo to fajn.

helenkan
19.07.2017

Takhle si představuju skvělou detektivku. Přesně podle mého gusta. Moc se mi líbila.

JPBelmondo
18.07.2017

Velmi pěkně propracovaný a napínavý děj, McCabe je sympaťák. Prostě vydařená detektivka, po všech stránkách, tak, jak to má být. Moc pěkné čtení.