Střepiny ticha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tvůrce psychologických profilů Tony Hill dokáže číst vzorce lidského chování a dekódovat jeho záhady. Když narazí na sérii sebevražd žen, na netu pronásledovaných zvrácenými predátory, začne tušit, že jde o větší a děsivější tragedie, než by se zdálo. Způsoby smrti jsou sice různé, ale okolnosti podobné. Nebyly ty ženy ve skutečnosti zavražděné? Jaký typ sériového vraha může toužit po tom, aby jeho zločiny zůstaly skryté? Bývalá vrchní inspektorka Carol Jordanová bojuje s vlastními démony, ale lidské životy, které jsou v sázce, ji přimějí vrátit se do akce. Společně s Tonym a novým týmem se pouští do honu na nejnebezpečnějšího vraha svého druhu – na takového, který nezná strach a nemá co ztratit......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290844/strepiny-ticha-BIH-290844.jpg 4.141
Série

Tony Hill / Carol Jordanová 9.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, BB art
Orig. název

Splinter the Silence, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Střepiny ticha

Přidat komentář
moudivlacek
22. května

Tak konečně zase ta "stará známá" Carol - bojovnice za právo a po jejím boku její nejoddanější přítel a přítel v nouzi nejvyšší Tony. Oba dva jsou mistry ve svém oboru, a pokud spojí své síly, tak nepřítel nemá šanci, a to dokonce ani takový, o kom policie neví, že ho má honit.
Navíc konečně nějaký posun Carol i v osobní rovině. Tony tentokrát odmítá přihlížet zničené Carol a tentokrát zůstává s ní v dobách těžkých.
Těším se na další díl.

Leena
05.06.2019

Modlila jsem se, abych to už dočetla. Bylo to nudné, rozvláčné, nemělo to žádný náboj. Asi si už od této autorky nic nepřečtu:-(


Klarinecka
14.08.2018

K mému velkému zklamání musím řict - obyčejný průměr. Obzvláště první půlka se vleče a pak hurá kvapný konec :(

intelektuálka
07.08.2018

Záhadné sebevraždy žen vrtají hlavou tvůrci psychologických profilů Tonymu Hillovi...

A vyřešit je může jedině s policejní inspektorkou Carol Jordanovou....

Zde jsou zajímavé motivy sebevražd - jsou spojeny s literaturou ...

A motiv vraha se skrývá v jeho minulosti - nemá rád feministky...

Val McDermid se stále čte dobře...

rodak
19.07.2017

Už jsem otočil poslední stránky a nemůžu se dočkat dalšího přeloženého pokračování.Nejlepší série s Carol a Tonym.Autorka je vůbec nešetří.Nebudu nic prozrazovat,ale jsem rád že jsou opět spolu a řeší vždy perfektní a napínavé případy.

lenule_k
07.07.2017

K McDermidové jsem se vrátila po delší době, možná vzhledem k tomu, že jsem nečetla celou sérii, jsem byla s knížkou spokojená, začátek byl trochu pozvolnější, trochu jsem se měla problém orientovat v postavách, Nesbø to není, ale oproti všude propagované Dívce v ledu určitě mnohem zábavnější a zajímavější.

čef
12.03.2017

Autorka tak nějak navazuje na předchozí knihy se seriálovou dvojicí - nejvíce snad na Horečku nenávisti. Opět je tu problém sociálních sítí a zamindrákovaných trollů, malých šmejdů, kteří dokáží pošpinit kdeco. Krimi je zde trochu v pozadí, napětí se soustřeďuje převážně na problémy Carol s alkoholem a s takykolegy v policii. Nevidím to jako problém, kniha je to opět špičková.

Izu
09.11.2016

Nejslabsi kniha cele serie.A pritom to umi McDermid lip.Nemelo to zadnou stavu, unyla az hloupa zapletka.Prislo mi to psano stylem:Dlouho jsem s Carol a Tonym nic nenapsala, tak ty dva zase ohreju.Ale nefunguje to.Bohuzel.

1

Doporučujeme

Podvedená
Podvedená
Šelma
Šelma
Rozbití andělé
Rozbití andělé
Temná tajemství
Temná tajemství