Val McDermid

skotská, 1955

Nahrávám...

Nová kniha

Svědectví mrtvých

Svědectví mrtvých - Val McDermid

Z původní sestavy regionálního týmu pro závažné zločiny nezůstal kámen na kameni. Carol Jordanová už není jeho šéfkou, dokonce už není ani vrchní inspektorkou. V ústraní ... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 28 knih

Komentáře (5)

Přidat komentář
MacinkaCz
23.07.2017

Jedna z nejlepsich... Postupne vyplnuji knihovnu jejimi knihami. Doufam, ze je jednou budu mit vsechny, moc mi jich uz nezbyva :-)

bon2
08.01.2016

Miluju. A nejvíc Tonyho Hilla a Carol. Prostě srdeční záležitost :-)

Sabi
30.07.2014

Val Mc Dermid jsem objevila před dvěma týdny a okamžitě jsem jí propadla - inteligentní, svižné a vtipné detektivky, už mám přečtených pět knih a další budou následovat. Začínám od těch nejstarších s Kate Branniganovou a musím říct, že už dlouho mi nebyla žádná ženská hrdinka tak sympatická, mám pocit, že se od ní dokážu dobít energií i já a od té doby, co čtu její příběhy, moje výkonnost a efektivita prudce vzrostla - ideální četba před jarním úklidem :))

Val
12.02.2014

Val Mc Dermid jsem objevila teprve nedávno a nutno napsat, že mě vyloženě dostala. Každá její kniha je úplně jiná a každá je výborná.

katrinka.b
10.06.2013

Velmi zajímavě píše.Romány mají děj a zápletky jsou věrohodné.Při čtení se člověk vcítí do děje.Moje velmi oblíbená autorka pohodového, víkendového čtení.