Mstitelky ekniha

Příběh pomsty sedmi odhodlaných, rozhořčených žen, které vinou lidské krutosti a lhostejnosti utrpěly bolestnou ztrátu. Všechny se odmítly smířit s nespravedlivostí, s bezmocí práva, a vytvořily Sesterstvo, které se důmyslně a nesmiřitelně mstí těm, na něž zákony nestačí. Mstitelky navenek nemají nic společného, ale všechny spojuje životní tragédie a pocit křivdy z bezzubých zákonů. Historie Sesterstva začíná u Myry Rutledgeové, jejíž těhotnou dceru zabije nepozorný řidič chráněný diplomatickou imunitou......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291668/mstitelky-fzD-291668.jpg 3.537

Sesterstvo 1.

Vydáno (ekniha), Baronet

Weekend Warriors, 2001

Kniha Mstitelky

zoew

Ano, bylo to přehnané. Ano, bylo to těžko uvěřitelné. Ano, bylo to místy dost naivní. Ale co na tom? Mě to bavilo. U téhle knížky jsem nemusela moc přemýšlet, děj odsejpal, četlo se to lehce a místy to bylo i docela vtipné. A upřímně.....kdo z nás aspoň jednou v životě neuvažoval o nějakém podobném způsobu vymáhán práva a spravedlnosti? Určitě si časem přečtu i další díly.

Leena
18.10.2019

Po slibném začátku takovýhle paskvil:-( Dvojku jsem okomentovala, trojku začínám teď, neboť mám doma všechny tři díly, na které jsem se těšila a neskutečně mě to zklamalo.

Doubravka1975
09.10.2019

Taková pohádková oddechovka pro dospělé. Mám doma půjčenou celou sérii (3knižky), takže jdu hned na další díl.

georginaa
09.07.2019

Nevěděla jsem co od toho očekávat, myslela jsem že to bude detektivní příběh. No je to o pomstách žen, které se nesmířily s nespravedlností, která byla napáchána. Nakonec člověk to nesmí brát jako skutečnost, je to prostě smyšlený příběh a zaplať pánbůh za to. Nedokážu si ani představit jaký by to měl rozsah, kdyby se toto skutečně dělo. Kdo bude určovat spravedlnost a jak dokázat, že zrovna tohle se opravdu stalo...je to vždy dilema.

Havrnka
09.06.2018

Kniha se mi četla dobře. Dalo by se říct, že jsem ji přečetla jedním dechem, ale je to taková pohádka pro dospělé.

polly43
13.03.2018

Je to mé seznámení s autorkou a přikláním se k hodnocení bábušky.

Jaruš7
04.11.2017

První díl ze série "Sesterstvo".
Název má v sobě to správné adrenalinové jiskření, tudíž jsem F.M. neodolala.
Nespravedlnost z rozsudku vzbuzuje vlnu rozhořčení, až vzteku, za ztrátu blízkých a za zničené životy.
Citát : " Nemůžeš dítěti jen tak zbořit jeho vesmír."
"Tak, tohle je poprvé, co jsem vděčná, že moderní medicína není všemocná."
Ženská logika ve fantazii má na to recept s vyváženými ingrediencemi - něco tragédie, dost odvahy, trochu lásky, špetku humoru, v láku špionážních informací a s kopečkem šlehačky v ceně miliard.
Další bude určitě, vždyť tahle "Mstitelka" byla první ze sedmi.

luciefeix
08.07.2017

Kniha mi přišla trochu přehnaná v tom že toto vše zorganizovat by nebylo možné . Ano peníze jsou vše ale aby jim prošlo toto vše a nikdo na to nepřišel mi přijde blbost . Do dalšího dílu nepůjdu . Podle goodreads to má hlavně 22dílů a u nás vyšli pouze tři .

Přijdu si pro tebe
Přijdu si pro tebe