LadyElisa LadyElisa komentáře u knih

Odhal mě Odhal mě Julie Kenner

Sbohem Christiane a zdravím Tě Damiene :) Tahle kniha je bombastická, moc se mi líbila a těším se na další díly. Přečetla jsem jedním dechem za necelé 3 hodiny :D

22.08.2014 5 z 5

Pěšec Pěšec Skye Warren

Přelouskáno za večer, těším se na další díly! Asi mám crush na dalšího Gabriela.

10.06.2022 3 z 5

Ten den Ten den Blanka Lipińska

Tohle se fakt nedalo. Jedno velké zklamání, závěrečnou část už číst nebudu.

01.12.2021 1 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Mé první setkání s touto autorkou, které dopadlo na výbornou. Určitě vřele doporučuji a těším se na další knihy od skvělé Heleny. :)

28.06.2020 5 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Lisa Klepas je skvělá spisovatelka, příběh Ethana a Garrett má vechno, napětí, lásku a vášeň . Moc se těším na další díl, který bude patřit Westovi :)

12.08.2018 5 z 5

Temný Říman Temný Říman Sylvain Reynard

Florentská trilogie je za námi, je mi z toho konce docela smutno. Ale už teď mohu říci, že příběh Williama a Raven a také Gabriela s Julií se pro mě stal srdcovou záležitostí a moc ráda se k němu budu vracet. Skládám panu Reynardovi poklonu za tak neuvěřitelně úžasné knihy.

09.05.2017 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Woow, tohle spisovatelské duo mě neskutečně baví a opět mistrně zaválelo :D Ansel a Mia - skvělá chemie a samotný příběh BOŽÍÍÍÍ :D Takže, pokud se vám líbil Bastard tak Svůdníka si určitě také zamilujete :)

09.02.2015 5 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

BOMBA, absolutně bezkonkurenční kniha. James Dashner rozehrál opravdu brilantní příběh, ten konec byl krutopřísný a už se nemůžu dočkat pokračování :D

05.09.2014 5 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Co říci k k této knize.........snad jen, že je to příběh lásky, která překonala strasti války a překlenula se desetiletími aby se pak konečně mohla naplnit. Nádherná kniha :)

10.06.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Jedním slovem - neuvěřitelný příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Velmi čtivě napsaná knížka. Těším se na další díl :) Miluju Bradena :D Má recenze: http://knihyjakosen.blogspot.cz/2014/05/recenze-dublin-street-samantha-young.html

22.03.2014 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Tenhle díl byl o moc lepší než Třešničky, během čtení jsem se neustále smála popichování Ryana s Emily, Williama s Hailey, no a Bruce a jeho důstojnický převlek jsem si vážně užila. :)

24.04.2021 4 z 5

Růže Růže Tiffany Reisz

Po rozčarování z Rudé galerie, která byla dost možná jedna z nejhorších knih minulého roku, si Růže vedla o trochu lépe než první kniha ze série. Plus dávám za řeckou mytologii, sice poupravenou, ale snaha se počítá. :)

05.02.2021 3 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Přečteno za necelé tři hodiny. Americká královna mě zcela překvapila, jak milostným trojúhelníkem, tak i skvěle napsanými postavami, ale od Amerického prince jsem čekala ještě více. Je tu více Ashe a Embryho, Greer a Ashe, nakonec i Greer, Embryho a Ashe. Děj už byl v této knize lehce předvídatelný a některé scény opravdu hodně přitažené za vlasy, ale i tak se mi druhý díl líbil a nedočkavě vyhlížím pokračování. Ať žije král! :)

02.10.2020 4 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Přečteno za dva dny. Čtivá oddechová romantika, jen konec se mi zdál poněkud narychlo spíchnutý horkou jehlou. Příběh Alessie a Maxima přímo volá po pokračování. :)

31.10.2019 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Kniha mě naprosto pohltila, děj je zasazen do atraktivních lokací, chemie mezi Matthewem a Dianou je přímo elektrizující. Přečteno za tři dny a vrhám se rovnou na další díl. Seriál je úžasný :)

24.09.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Trefa do černého. Kniha plná vtipného jiskření. Těším se na další knihy od této autorky :-)

11.04.2018 4 z 5

Maestra Maestra L.S. Hilton

V polovině knihy jsem skončila, pokračovat ve čtení jsem už nedokázala. Zatím nejhorší čtenářský zážitek tohoto roku.

28.03.2018 odpad!

Beta Beta Jasinda Wilder

Alfa se mi velmi líbila, ale co autorka předvedla v této knize, je přitažené za vlasy. Za mě tedy ne, mám strach čeho se dočkáme v dalším díle.

09.02.2018 2 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Lisa Kleypas se vrátila k historickým romancím a to ve velkém stylu. Příběh Kathleen a Devona byl krásně vyprávěn, postupná proměna ničemy s chladným srdcem k muži, který se dokáže změnit. Moc se těším na příběh Helen a Rhyse Winterbourna :)

05.05.2017 4 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

Úžasné, dechberoucí a jiskřivé od prvních stránek. Jako odpočinková četba pro letní večery naprosto vyhovující. Kniha se mi líbila i přesto, že některé situace byly malinko přitažené za vlasy a některé výrazy se do celkového kontextu děje vůbec nehodily. Nicméně, pro milovnice tohoto druhu knížek je Alfa nutností, protože i přes své chybky je Valentine bůh :-)

P.S. playlist, který je přiložen na konci knihy krásně podkresluje celý příběh :)

20.07.2016 5 z 5