L.Esoteric L.Esoteric komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Někteří rodiče by děti mít nikdy neměli.

12.04.2021 5 z 5

Provařená Provařená Simona Votyová

Perfektní! Strašně silný emocionální příběh, autorka píše perfektně, jsem nadšená!

13.03.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Výborná knížka, moc mě bavila :)

19.03.2017 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Snad moje nejoblíbenější dětská knížka, četla jsem ji pořád dokola! :)

30.10.2016 5 z 5

První kniha od Kinga, která mě zklamala. Pořád jsem čekala, kdy se konečně "něco" stane a ono nic...

08.04.2012 2 z 5

Majonéza k snídani Majonéza k snídani Markéta Lukášková

Úžasná kniha, Markéty styl mi strašně sedí

18.09.2023 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Knihy od Liane Moriarty miluju, tahle je ale bohužel fakt slabá. Nesympatické mi byly prakticky všechny postavy, bylo to zdlouhavé a vlastně mě ani moc nezajímalo jak to dopadne.

18.04.2022 3 z 5

Mrchopěvci Mrchopěvci Jan Křesadlo (p)

Na morbidní obsah knihy jsem byla upozorněna, přesto mě některé pasáže šokovaly. Kniha je plná hnusu, autorův styl psaní je v tomto ohledu naprosto geniální, dokáže ve vás vyvolat opravdu nepříjemné pocity. Přestože nemám ráda tenké knihy, u této mi to nevadí, delší příběh s touto tematikou bych asi nezvládla. Dávám 5 hvězdiček, protože je to pro mě nezapomenutelný zážitek.

06.05.2012 5 z 5

To To Stephen King

Masterpiece.

07.12.2022 5 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Michelle je úžasná - vzdělaná, inteligentní, vřelá, inspirující. Knihu bych doporučila VŠEM.

11.03.2021 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Kniha se krásně četla, je zajímavá a zároveň jednoduchá, skvělá oddechovka.

03.02.2020 5 z 5

Nikdy o tom nemluv Nikdy o tom nemluv Kathy O’Beirne

Nechápu, jak se tohle mohlo/může dít. Je mi z toho smutno. Silná kniha.

30.10.2016 4 z 5

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Předchozí dvě knihy byly opravdu silné, proto jsem se na další hrozně moc těšila. Jsem ale bohužel trochu zklamaná, těšila jsem se na příběh dvou sourozenců, kniha ale nakonec byla o něčem jiném. Fakt škoda, začátek knížky byl opravdu slibný. První dvě knihy přitom řadím mezi to nejlepší, co jsem kdy četla.

04.08.2016 3 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Typický případ, kdy od začátku víte, jak příběh dopadne, ale přesto vám to nevadí a tu těžkou romantiku si naplno užijete :) Příjemná oddechovka.

10.07.2016 4 z 5

Až půjdeš, zavři za sebou Až půjdeš, zavři za sebou Anna Moricová

Pardon, ale já nezvládla ani dvacet stránek a mám jasno. Tolik rasistickejch stupidních žvástů jsem pohromadě na tak málo stránkách ještě neviděla. Znechuceně knihu odkládám a této autorce se vyhnu obloukem. Hlavní hrdinka nesympatická, nudná, prudérní.

11.10.2022 odpad!

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Kniha se četla hezky, ale celý příběh byl pro mě trochu nudný.

28.08.2019 3 z 5

Kniha mě hodně bavila v první polovině - dětství, puberta, celý vývoj hlavní postavy. Pak se to zadrhlo a děj nebyl žádný, to samé pořád dokola. I tak jsem ale knihu přečetla se zájmem a nemůžu říct, že by mě nebavila vůbec. Autorčin styl psaní je však velmi jednoduchý, možná jako ona sama...? Pokud vás ale tematika prostituce zajímá (nebo jste jen jako já zvědaví), mohu doporučit.

27.04.2015 3 z 5