Až půjdeš, zavři za sebou přehled

Až půjdeš, zavři za sebou
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493195/bmid_az-pujdes-zavri-za-sebou-79M-493195.png 4 130 130

Na první pohled chytrá a bezproblémová holka, stejná jako všechny ostatní chytré a bezproblémové holky. Ve skutečnosti ale pětadvacetiletá Lucie neukotveně proplouvá životem a snaží se najít bezpečný přístav. Každodenně přitom bojuje s démony přítomnosti i minulosti. Když se seznámí s Tomášem, všechno je konečně, jak má být. Je to tak ale doopravdy? Jak daleko jsme schopni zajít, abychom obhájili to, čemu věříme? A jak silní dokážeme být v situacích, kdy jsme sami na dně? „Myslím, že kdybych to komukoli vyprávěla, nevěřil by mi. Proto jsem si to nechávala pro sebe…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Až půjdeš, zavři za sebou. Přihlašte se a napište ho.

dzejkbeltygros
19.05.2024 4 z 5

Když se dívám na ty komentáře, tak přemýšlím nad tím, jestli se dá o psychických problémech a poruchách příjmu potravy psát pozitivně a vesele? Asi moc ne, že? Za mě byla knížka skvělá! Čtení hezky ubíhalo, děj i popisy byly fajn a výstižné. Navíc jsem si u toho zažila trochu nostalgie. Určitě stojí za přečtení, ale jen v případě, že vám nevadí číst si o negativních událostech.

lulucinax
01.04.2024 3 z 5

Hodně depresivní knížka. Hrdinka se ve všem neskutečně plácala. Mladých dívek s takovými problémy bude určitě hodně.
Pár věcí mi přišlo trochu podivných a taky, že si hrdinka ani nenechala pomoct.
Chyběl mi nějaký konec.

Monns
19.02.2024 4 z 5

(SPOILER) Kniha se mi moc líbila, normálně bych takovou knihu přečetla rychle, ale potřebovala jsem si vždy “odpočinout- příběh byl hodně depresivní, temný, hl. Hrdince jsem celou dobu držela palce, at konečně objeví světlo na konci tunelu a začne žít. V některých věcech jsem se sama dost videla, problem s rituály a sklonem anorexií, kolísavou váhou a ikdyz už člověk začne jist normálně, neustálých myšlenek - ze je to moc, pocit sebezhnusení a neustálá kontrola v zrcadle..a o to víc jsem s ní soucítila.

Láska a jiná slova, Smějící se bestie a dalších 60 knižních novinek (17. týden)

24.04.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Až půjdeš, zavři za sebou v seznamech

v Právě čtených1x

ženy anorexie ze života poruchy příjmu potravy psychické problémy české romány

Anna Moricová
česká, 1991