Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Moje první knížka od autora a musím říct, že pecka. Určitě si přečtu celou sérii. Rozhodně doporučuji.

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Opět pecka. Hodně zajímavé téma, knížka se dobře četla, byla napínavá, určitě doporučuji.

Mrtvá Mrtvá James Grippando

Tak za mě plný počet. Zajímavé téma, knížka se dobře četla, byla plná překvapení a zvratů. Určitě doporučuji.

Manžel Manžel Dean Koontz

Knížka plná zajímavých zvratů a překvapení. Dobře se četla, byla napínavá, měla spád. Určitě doporučuji.

Jáma Jáma C. J. Tudor

Po Kříďákovi jsem se těšil na další knížku a opět nezklamala. Kříďák byl možná o trošku lepší ale i tako čtenáře vtáhla do děje, dobře se četla, byla napínavá a měla spád. Určitě doporučuji.

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Hodně zajímavé téma, které chytlo a nepustilo, dokud nebyl člověk na konci. Určitě doporučuji.

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Druhý díl Hadrového panáka mě chytl stejně jako první díl. Knížka se dobře četla, byla napínavá, měla spád. Určitě doporučuji.

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Moje první knížka od autora a musím hodnotit, že super. Napínavé, mrazivé, dobře se to četlo. Určitě doporučuji a těším se na Loutkáře :-)

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Četl jsem Hadrového panáka i Loutkáře a stejně jako ony byla i tato super. Napínavé, čtivé, mělo to spád. Určitě doporučuji.

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Severské krimi patří mezi mé oblíbené a musím říct, že ani tato nezklamala. Určitě doporučuji.

Údolí Údolí Bernard Minier

Už jsem na konci série :-( Knížka opět super, napínavá, čtivá, určitě doporučuji a těším se na vydání dalšího dílu.

Sestry Sestry Bernard Minier

Další díl opět nezklamal. Napínavé, zamotané, mělo to spád, moc dobře se to četlo. Určitě doporučuji.

Noc Noc Bernard Minier

Čtvrtý díl a musím zhodnotit, že opět super. Napínavé, čtivé, mělo to spád. Určitě doporučuji k přečtení.

Tma Tma Bernard Minier

Třetí díl opět nezklamal. Možná i trochu lepší než předchozí dvě. Určitě doporučuji k přečtení.

Kruh Kruh Bernard Minier

Další díl s Martinem Servazem a opět super napínavé krimi. Zajímavé téma, které určitě doporučuji k přečtení.

Mráz Mráz Bernard Minier

První knížka od autora, kterou jsem četl a už teď se těším na pokračování. Určitě doporučuji.

Ani muk Ani muk David Jackson

Hodně zajímavý thriller, který chytne a nepustí, dokud není člověk na konci. Určitě doporučuji.

29.11.2021 4 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Viděl jsem film a poslechl si jako audioknihu. Za mě super zajímavé téma, které asi až tak moc fiktivní nebude. Určitě doporučuji.

Rose Madder Rose Madder Stephen King

Od Kinga jsem přečetl asi všechno, patří mezi mé oblíbené spisovatele. Knížka se mi opět líbila, určitě doporučuji.

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Poslechnuto jako audiokniha. Karika nezklame. Napínavé, strašidelné, prostě super. Určitě doporučuji.

29.11.2021