kozisek1 kozisek1 komentáře u knih

Freddie Mercury Freddie Mercury Peter Freestone

Po slédnutí Bohemian Rhapsody byla tato kniha pro mě dokreslením životopisu. Jistě stojí za přečtení.

30.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Naprosto super čtení. Přečteno za 4dny.

25.01.2019 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Zatím to nejlepší od tohoto autora. Patří mezi moje oblíbené.

09.02.2018 5 z 5

Vánoce v Paříži Vánoce v Paříži Mandy Baggot

Ten konec na mě až moc dokonalý, jako oddychovka dobrý,ale můj styl to úplně nebude.

06.01.2018 3 z 5

Sestřičky Sestřičky Donna Douglas

Jako zdravotníkovi mi přišla vhod, nakouknout do starších časů ošetřovatelství.

20.07.2017 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Pokud autorka nemíchá žánry- napětí a vztahy , které jsou mnohdy moc až přehnané, je to ke čtení. Pokud se drží jednoho či druhého,ok.

13.05.2017 3 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Moje první seznámení s autorkou, a příjemně překvapena. Přečtu i další.

01.05.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Z počátku jsem se nemohla začíst, ale pak se děj rozjel. Napínavé, ale téma vraždění dětí mi není příjemné.

05.04.2017 4 z 5

Selfies Selfies Jussi Adler-Olsen

Tento díl pro mě zklamání. Toho pisatele jsem měla ráda. Děj moc zamotaný, příliš vražd, příliš linií. A příběh Rose hrůza...

27.09.2021 2 z 5

Musíme si promluvit o Kevinovi Musíme si promluvit o Kevinovi Lionel Shriver

Jak píšou předešlí, ze začátku jsem to četla ztěžka ale pak děj nabíral . Je to dost silný příběh ,konec mě úplně překvapil. A pujdu se podívat na filmové zpracování.

29.12.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Tento díl pokládám za nejslabší pro jeho zápletku. Nedokážu si představit, že by se tohle mohlo reálně stát.

16.06.2020 3 z 5

Vyhořet může každý Vyhořet může každý Aleš Cibulka

Přečtena za jediný den. Tyto knihy prostě mám ráda. ze života a v pomáhájíci profesi cítím občas totéž. A pan Honzák je skvělý člověk. Rozhodně doporučuju.

15.11.2019 5 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Souhlasím z předchozími komentáři. Hrozně naivní, spíše pro náctileté. Žel jsem si to vzala na dovolenou, a dočetla s donucením.

26.08.2019 1 z 5

Můj příběh Můj příběh Michelle Obama

Kniha se velmi dobře četla. Paní Obama je velmi sympatická. A je dobře, že se podělila o svůj příběh.

27.05.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Tento styl a téma asi nebude můj šálek kávy. Knihu jsem četla dlouho, ale dočetla. Možná na dovolenou by byla lepší.

16.03.2019 3 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Knihu jsem četla jedním dechem. Zajímavé vypracování rasové diskriminace. Rozhodně stojí za přečtení.

14.03.2019 5 z 5

Šarlatáni Šarlatáni Robin Cook

Na nového Cooka jsem se těšila s nezklamal.

24.02.2019 5 z 5

Škola milostných chutí Škola milostných chutí Erica Bauermeister

Díky čtenářské výzvě jsem přečetla tuto knihu, musím dodat, že jsem byla překvapená. Je to skvělá oddechovka a jak už někdo předeslal, možná by si zasloužila lepší obálku:-)

12.10.2018 5 z 5

Jaká budu umírat? Jaká budu umírat? Christine Bryden

Výborná kniha, doporučuju všem mladým i starším.

29.01.2018 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Už dlouho jsem nečetla tak napínavou knihu.Od tohoto autora druhá a naprosto musím říct, že autor to umí.

03.05.2017 5 z 5