knihomolkaJani knihomolkaJani komentáře u knih

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Z této knihy jsem opravdu nadšená. Úžasné postavy, prostředí, skvěle vymyšlený děj! Autorka si Vás zaháčkuje a už nepustí. Kniha Vás opravdu nebude nudit, jí ji přečetla jedním dechem.

Jen konec mě lehce zklamal.. :D V tomhle momentě to přeci autorka nemůže utnout... Potřebuji víc!
Knihu s klidným srdcem doporučuji

21.04.2021 5 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Opět úžasná kniha. Autorka Mona Kasten je vždy jistota poutavého příběhu. Skvěle vymyšlený děj, jen na můj vkus mohla autorka ten konec trochu více vymazlit a prodloužit.

Doporučuji!
Už jsem velmi zvědavá na novou sérii.

20.04.2021 5 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Měla jsem veliká očekávání, bohužel jsem trochu zklamaná. V příběhu mi chyběla nějaká jiskra a vášeň. Dostala jsem poměrně suchý příběh. První polovina byla kniha opravdu nudná, poté se to zlomilo a to knize zachránilo reputaci. Skvělá "zápletka", v druhé polovině knihy jsem prožila mnoho emocí.
Doporučuji, ale nemějte velká očekávání.

14.04.2021 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Další mistrovské dílo od paní Julie Caplin! Kniha je plná lásky, focení, úžasných památek, jídla, skvělé atmosféry a hlavně čaje.
Je skvělé, jak si autorka umí pohrát s popisy míst a charaktery osob. Závěr vás sice nepřekvapí, ale pohladí vás po duši. Velmi ráda si tuto knihu někdy přečtu znova.

Těším se na další díl.

08.04.2021 5 z 5

Sběratel přání Sběratel přání Mia Sheridan

Od této knihy jsem měla veliká očekávání, ale jsem lehce zklamaná. Příběh je skvěle vymyšlen, ale ne moc dobře uchopen. Je zde mluveno o velmi silných tématech. Nedokázala jsem se do tohoto příběhu naplno vžít. Chybí mi přitažlivost a taková ta jiskra.

04.04.2021 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Hezká, místy vtipná oddechovka. Knihu jsem četla až po filmu a určitě mi to hodně pomohlo si některé postavy lépe představit (například paní hraběnka). Film byl dějově někde trochu jinde a ochuzen o hodně důležitých postav. Kniha je určitě lepší. :) Není to žádná hitparáda, ale mě se to líbilo (i když taky mě pár kapitol nudilo).
Zkuste jí dát šanci.

29.03.2021 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Filmy miluju, tak jsem chtěla zkusit i knihy. Z počátku jsem se nemohla začíst, ale poté to byla paráda a přečteno jedním dechem. Ale trochu mě mrzí, že autorka ztvárňuje Bellu jako až moc velké nemehlo. Takový extrém přeci ani není možné, ta holka snad neujde ani 100m aniž by se nenatáhla.

24.03.2021 4 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Zatím nejlepší kniha z celé série. Obě postavy jsem si ihned zamilovala a skvěle mi k sobě sedly! Autorka Edie i Trentovi připravila poměrně složitý život, ale i tak se se vším perou statečně. Děj jsem sice nějak předpovídala, dokonce ani zápletka mě nijak nepřekvapila, ale i přes to tento příběh miluju..
Přečteno jedním dechem! DOPORUČUJI

19.03.2021 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Jak již bylo mnohokrát zmíněno, nic velkého zde nečekejte. Je to milá romantická knížka o opravdovém přátelství, odvaze, životních pádech a výzvách, ale najdeme zde i trochu té lásky. Pomalá romantická kniha u které si odpočinete (jen jí musíte dát šanci).

14.03.2021 4 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Začátek pro mě byl trochu nuda, ale poté se to rozjelo a já se nemohla odtrhnout. Příběhu jsem se trochu bála, ale celá kniha je opravdu moc příjemné překvapení.

I přestože víte jak to bude a jen lehce Vás tam něco překvapí, knihu si užijete! ❤

10.03.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Tak tohle byl opravdu silný příběh, začátek a konec jsem doslova probrečela. Jak zde již bylo zmíněno, zápletka by mohla být více rozvinuta - čtenář chce být trochu napínán.

Kniha jako celek je dobře napsaná, přečtete jí jedním dechem!

07.03.2021 5 z 5

Návod na vraždu pro hodné holky Návod na vraždu pro hodné holky Holly Jackson

Přečteno jedním dechem! Skvělá kniha ❤️

06.03.2021 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Každá kniha je lepší a lepší. Příběh Nicka a Maddie mě neskutečně bavil! Skvěle vykreslené jsou zde ale i vedlejší postavy. A přestože víte, jak kniha dopadne, stejně jí dáte jedním dechem! :)

DOKONALOST, DOPORUČUJI!

04.03.2021 5 z 5

Zamkni poslední dveře Zamkni poslední dveře Riley Sager (p)

Wow, tak to bylo něco. Autor se s každým příběhem překonává. Podle anotace mě tedy kniha neoslovila - ale jsem ráda, že jsem nedala na první dojem. Kniha je úžasná, mě totálně pohltila.
R. Sager je jistota skvělého příběhu.

DOPORUČUJI!

27.02.2021 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Nejdříve jsem s knihou poměrně bojovala, vůbec jsem se neorientovala v postavách. Ale když jsem se do příběhu pořádně vžila, četlo se to opravdu dobře. V příběhu se pořád něco děje, takže se určitě nebudete nudit.. Ráda si od autorky v budoucnu přečtu další knihu.

22.02.2021 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Tak tahle kniha se čte sama. U mě rozhodně vede. Doporučuju ji, pokud nechcete nad ničím přemýšlet a jen se u příběhu hloupě usmívat.

Celou knihu se mi sbíhaly sliny na něco dobrého. :D

19.02.2021 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Autorky opět nezklamaly. Příběh je zajímavý a má opravdu nápad. Moc hezky napsané, do hlavních hrdinů se dokážete skvěle vcítit.
Myslela jsem, že mě autorky domácím mazlíčkem už nepřekvapí, ale opět mě vyvedly z omylu.. :D

10.02.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Oproti prvnímu dílu mě překvapilo, že autorka změnila styl psaní.. Ale po chvilce jsem si zvykla a bylo to super.

Od knihy nečekejte žádná hluboká moudra, je to typicky odpočinkový románek se sladkou vůní. Je to kniha, u které víte jak dopadne, ale stejně jí chcete číst zas a znova.. a pak možná ještě jednou.. DOPORUČUJI!

09.02.2021 5 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

Tak tohle byla jízda! Ale ten konec? Okamžitě potřebuju další díl! :D Ale abych nebyla jen pozitivní, maličko mi vadily vulgarismy. Ovšem jinak spojení drzá čarodějka a lovec čarodějnic, který je tak trochu zaslepen církví, to je skvělá kombinace. A musím říct, že Vás pomalé rozplétání příběhu opravdu překvapí. DOPORUČUJI!

22.01.2021 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Na mě trochu nudnější rozjezd, ale jinak jsem si knihu zamilovala! Autorka mě dokázala tak navnadit, že kdybych mohla, okamžitě se seberu a zajedu se do Kodaně podívat.. :) Závěr pro mě tedy nebyl nijak překvapující, ale i tak jsem knihu dočetla s úsměvem na rtech. :)) Ihned se pouštím do dalšího dílu. DOPORUČUJI!

22.01.2021 5 z 5