knihomolka1197 knihomolka1197 komentáře u knih

Případ doktora Karpety Případ doktora Karpety Jaroslav Boček

Poslouchala jsem jako audioknihu a byla jsem nadšená. Rozhodně doporučuji. Je napínavá až do konce.

13.06.2021 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Dost dobrá detektivka, autorka píše čím dál tím lépe. Kniha se dobře čte, je srozumitelná.

15.09.2020 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Povedená detektivka. Nicméně chybí mi trochu více napětí a akce. Až závěr knihy nabízí čtenáři ten pravý požitek ze čtení.

08.05.2023 4 z 5

Jeden z mála příslušníků bezpečnostních sborů, kterého jsem si oblíbila, i když už je v civilu. Kniha rozhodně stojí za přečtení.

04.06.2023 5 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Jedna z nejúžasnějších knih, které jsem kdy četla. Nejvíce na mně zapůsobil první a třetí příběh. Ten poslední už tam být nemusel...

01.11.2021 5 z 5

Liščí tanec Liščí tanec Lenka Chalupová

Zajímavá kniha, která rozhodně stojí za přečtení. Příběh místy uvěřitelný, místy ani ne, ale na čtenáře zapůsobí. Jediné, co se mi příčí je věta, že němčina je krásná řeč....to tedy určitě není...je hnusná.

22.10.2021 4 z 5

Mrtvá v knihovně Mrtvá v knihovně Agatha Christie

Slečnu Marplovou miluju. Skvělé čtení.

13.10.2021 5 z 5

Pod Palcem Pod Palcem Jarmila Pospíšilová

Příjemná česká detektivka z pera mé oblíbené autorky. Ideální na dovolenou či vlahé letní večery na chatě.

28.06.2021 5 z 5

Vražda za oponou Vražda za oponou Antonín Jirotka (p)

No, že bych byla úplně nadšená, abych mohla dát plný počet hvězdiček, to nemohu tvrdit, ale na delší cestu vlakem nebo na dovolenou je to pohodové čtení. Knihy tohoto autora se mi většinou líbí, dobře se čtou a jsou srozumitelné, takže není třeba dlouhého uvažování. Hlavní hrdina je docela sympaťák a i prostředí je docela nevšední.

07.05.2021 3 z 5

Doktore, vražda, jedeme! Z deníku policejního lékaře Doktore, vražda, jedeme! Z deníku policejního lékaře Viktorín Šulc

Perfektní! Super čtení pro milovníky skutečných kriminálních případů jako jsem já.

15.06.2022 5 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Tak tohle bylo něco! Mrazivý příběh zpracovává silné téma. Kniha je dobře napsaná, napínavá. Přečteno jedním dechem.

09.06.2022 5 z 5

Temný cypřiš Temný cypřiš Agatha Christie

Další úžasná detektivka, kterou jsem přečetla mnohokrát a pokaždé jsem si čtení užila.

11.10.2021 5 z 5

Selský chléb Selský chléb Vlasta Pittnerová

Moc krásné povídky, jedna hezčí než druhá. Doporučila bych přečíst hlavně mladší generaci...

23.03.2022 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Jak kniha, tak film úžasné...

11.10.2021 5 z 5

Zasloužíš si smrt! Zasloužíš si smrt! Zdenka Hamerová

Úžasná kniha! Nechybělo napětí a také pořádné překvapení na závěr. Pachatele ani motiv jsem teda neuhodla ani náhodou. Super!

05.10.2021 5 z 5

Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Kdo jinému jámu kopá... sám do manželství padá Alena Jakoubková

Typická oddychovka... čtivá, příběh jako od Rosamunde Pilcher. Kdo má rád podobné příběhy určitě neprohloupí nicméně pro mně to byl průměr a není to nic k čemu bych se chtěla vracet.

20.07.2021 3 z 5

Nůž Nůž Robert Lawrence Stine

Moje první přečtená kniha v edici Stopy hrůzy. Nalákal mně název a obálka. Poprvé jsem byla nadšená, po letech, když jsem četla znovu, tak už méně.

23.05.2021 4 z 5

Obrácení Obrácení Vlasta Javořická

Příběh zasazený zřejmě do začátku druhé poloviny 20. století o rodině Klementových, který autorce vyprávěla v nemocnici paní Anička (hospodyně či služebná). Tyto "poúnorové" příběhy od Javořické nejsou úplně moje parketa, ale čtení to bylo pěkné.

10.05.2021 4 z 5

Popraviště v parku Popraviště v parku Jan Cimický

Tuto knihu jsem četla v minulosti asi dvakrát a pokaždé jsem si čtení užila. Nalákal mně název a nezklamal...kniha patří k těm lepším z autorovy tvorby.

08.05.2021 5 z 5

Modré z nebe Modré z nebe Vlasta Javořická

Moc pěkný příběh. Výše napsaná anotace je velice výstižná. Příběh Kamily a Jiřího, kteří se vlastně poznávají až v manželství. Jí je 19 a jemu 26. Jsou zamilovaní, mladí a nezkušení. Teprve v manželství poznávají, jaké to je, když pomine zamilovanost a přichází problémy. Do toho přijdou děti, nevěra, první světová válka. Pěkná kniha.

10.04.2021 4 z 5