Popraviště v parku

Popraviště v parku https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92407/bmid_popraviste-v-parku-60i-92407.jpg 4 40 18

Dramatický příběh podivných vražd děsí obyvatele města a zároveň staví kriminalisty do neobvyklé situace. Jaká osobnost může páchat tak děsivé činy? V napínavém souboji s časem musí muži zákona nejen pátrat na nezvyklých místech, ale také brát v úvahu naprostou nelogičnost, která jim komplikuje rychlé odhalení pachatele. Povede se jim v tak výjimečných podmínkách zasáhnout včas, aby se další vražda už nemohla stát? A pomůže jim v tom psychologický portrét pachatele?... celý text

moničina
21.03.2023 4 z 5

Páčil sa mi štýl písania, príbeh super, opis vnútorného zmýšľania páchateľa dobrý, ale to vyvrcholenie príbehu bolo trochu gýčové a chýbalo mi tam nejaké solídne uzavretie.
Takže taká nenáročná pohodovka.

Šnek86
03.02.2022 3 z 5

Nenáročná detektivka, kde policista Beran musí odhalit sériového stínače hlav.Příběh lehce předvídatelný, ale čte se dobře.

jarin58
07.07.2021 4 z 5

I když záhy člověk ví kdo je pachatelem,tak kniha baví.

knihomolka1197
08.05.2021 5 z 5

Tuto knihu jsem četla v minulosti asi dvakrát a pokaždé jsem si čtení užila. Nalákal mně název a nezklamal...kniha patří k těm lepším z autorovy tvorby.

Aghatte
08.05.2021 4 z 5

Původně jsem chtěla dát plný počet, ale diletantský závěr a epizoda, jak jde pán nahlásit ztrátu občanky a nepustí ho dál, jelikož nemá občanku..., mi ubralo na nadšení.
V roce 2001, kdy kniha vyšla, jsem měla mobil už i já, a nechce se mi věřit, že by policisté neměli ani vysílačky.
A že by nechali potencionální pachatelku či případnou další oběť bez dozoru - buď tady a nikomu neotvírej, působilo to až směšně.
Ale jinak dobré, na českou scénu až dost.
Jdu na další díly série Hladík a spol.

jprst
15.12.2020 5 z 5

Překvapivě dobré počtení na jeden večer, žádné přehnané zápletky, plynulý a dostatečně poutavý děj bez hluchých míst, prostě povedená věc.

rafan65
28.08.2019 5 z 5

Hodně dobrá detektivka super děj skvělé čtení.

čef
22.08.2018 5 z 5

Česká detektivka z těch lepších. Příběh uvěřitelný, nekomplikovaný, problém psychicky nemocných dobře známý a od psychiatra dobře přijatelný i když se zde o této nemoci nic hlubšího nedozvíme. Kniha má hlavně pobavit i přes všechny ty hrůzy v ní obsažené, ale to přeci chceme , abychom se mohli bát a libovat si jak se máme dobře a bezpečně. A tak jsme spokojení.

lancelot
15.08.2018 5 z 5

Perfektní detektivka , mě to moc bavilo.

Esmeralda168
03.08.2018 4 z 5

Po několika stránkách trochu zklamání - čtenář se brzy doví, kdo je vrah a jaký má motiv. Naštěstí je ale thriller napínavý dál, až ke konci, a napsáno je to čtivě.

rybizka
15.03.2017 4 z 5

Dostala jsem chuť si přečíst kvalitní detektivku a edice Původní česká detektivka je sázka na jistotu. Ani tentokrát jsem se nezklamala. Akční a promyšlený děj hned od začátku. Na jedné straně Hladíkova mord parta a na druhé šílený vrah. Postupné vyšetřování krok za krokem, jednoduše parádní krimi.

Tvefisto
15.07.2016 5 z 5

Hustá knížka, četla se jedním dechem. Naprosto zaujme čtenářovu pozornost, mám ráda české autory detektivek a pan Cimický jen potvrdil, proč tomu tak je.

Lucek
27.02.2016 5 z 5

Milé překvapení, knihu jsem přečetla za jediné odpoledne. Od té doby vyhledávaný autor české detektivky.

ViolettaCh.
21.02.2016 5 z 5

Super detektivka, dějově výborně propracovaná, čtivá, napínavá. Má zkrátka všechny atributy, které lze od dobré detektivky očekávat. Tentokrát se to autorovi - na rozdíl od mnoha jiných jeho knih - opravdu povedlo!

zelwa
16.10.2013

Hodně dobrá detektivka a překvapivý konec.

pidalka777
04.07.2013 4 z 5

Na to, že to je česká detektivka tak se mi docela líbila.

kika 13
03.02.2013 3 z 5

Čtivá dobře psaná detektivka.

Rou
26.10.2011 4 z 5

Povedená detektivka přečtená za jeden deštivý den. Není v ní nic složitě konstruovaného, je jednoduchá a nezamotaná. To někomu sedne a někomu zas ne. Pro mě dobrá oddychová detektivka :)