Vražedná past

Vražedná past https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/3555/vrazedna-past-3555.jpg 4 29 7

Kniha Vražedná past - od známého českého psychiatra a spisovatele Jana Cimického - byla oceněna Cenou Jiřího Marka za nejlepší detektivní román roku 2004. Skvěle psychologicky propracovaný detektivní příběh o vydírání.

olívoil
předevčírem 5 z 5

Co musí člověk prožít, čím vším si musí projít, aby nakonec zvítězila spravedlnost.
Velice pěkně, čtivě napsaný příběh.
Vřele doporučuji

Aghatte
08.04.2022 5 z 5

Překvapivě nadprůměrná detektivka o podnikatelích, mafii, vydírání a smyslu života.
Přečteno ve vlaku, nešlo odložit. Bylo mi hlavního hrdiny tak moc líto.
Zde to dopadne relativně dobře, ale spousta lidí takové štěstí nemělo, v devadesátých letech nejeden člověk prostě "zmizel". A pachatel neznámý.... :-((

IHT
18.10.2021 4 z 5

Mrazivy a hodne depresivni pribeh. Pral bych si, aby jiz byl minulosti - vysel v roce 2004, ale pusobi jako z divokych devadesatek (az na narazky na V. Havla, ty jsou zrejme autenticke).

vena0833
01.02.2021

Úžasný a strhující příběh, beznaděj a svinstvo... mělo to spád. Určitě vyhledám další tvorbu pana Cimikého.

IvčaB2
11.04.2020 5 z 5

Za mne povedené čtení, pan Cimický mě příjemně překvapil, děj měl spád- popis stoupající beznaděje ,když vás stíhá rána za ranou, byl vylíčen bravurně . Poohlédnu se ráda po další tvorbě autora .

katka134
28.11.2019 5 z 5

Skvělý kriminální příběh. Hlavního aktéra mi bylo líto. Nechtěla bych zažít takovou bezmoc a beznaděj jako on. Přesto to bylo hezké akční čtení.

kika 13
06.11.2014 5 z 5

Smula být na špatném místě v čase kdy se tam stane vražda.Má to děj a švih.