Ledové střepy ekniha

Nevěra je jako ledový střep. Prořízne kůži až do krve. Rána sroste. Zacelí se. Ale jizva zůstane. Na srdci ji nosí Jáchym Wollner – neobyčejně obyčejný chlap z malého moravského města. Právě on vypráví o cestě, která z něj udělala nejen nevěrného manžela, ale také vraha. Jenže ten nejhorší trest na něj teprve čeká. Zdánlivě banální nevěra totiž nezůstala zapomenuta a bez následků, naopak ho zavedla na scestí. Jak to tehdy vlastně bylo? Jeho vzpomínky zachycuje novinářka Kamila Fraisová, která chce napsat knihu o životě „slušného vraha“. Netuší však, že i jí se tenhle příběh bytostně dotýká. Nevěra, ostrá jako ledový střep, řízne do srdce nejen ty, kteří se jí dopustili…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/267944/ledove-strepy-267944.jpg 4.286
Romány, Literatura česká
Vydáno (ekniha) · Čas

Kniha Ledové střepy

L.Helena

Zpočátku jsem musela číst hodně pozorně kvůli příbuzenským vztahům postav. Samotný příběh však dost dobrý. Jsem docela na vážkách z toho, jak autorka vždy dopředu ve vyprávění Kamily vyzradila zvrat a pak se k tomu podrobně vrátila v příběhu Jáchyma. Vlastně nevím, jestli se mi tento styl líbil, nebo ne... V každém případě to působilo jako ozvláštnění celého příběhu.

džej

Nepřišlo mi to zas až tak napínavé, jak většina komentářů uvádí, hodně mi vadila vedlejší linka příběhu = autorčiny neustálé vsuvky (jakoby za každou cenu) - v tomto případě bych řekla, že být jich méně a pročistit text od balastu, byl by z toho dobrý román, takhle jen 3 hvězdy

Jane100

Pěkný příběh, hezky odsejpal, snad jen ty křesťanské cosi v USA si autorka mohla odpustit, nebo alespoň trochu zkrátit. Knížku jsem jinak přečetla za dva dny, jak byla poutavá a těším se na další od této autorky.

Allla9

Opět silný příběh, který je plný zvratů. Tato autorka mě svým stylem psaní uchvátila.

orinka3
17.10.2018

Po včerejší knize jsem vzala další od stejné autorky. A ne, nic mimořádného opravdu nepíše, jsou to takové...no prostě ženské plky. Nic pro mě.

bookcase
11.10.2018

Výborný, mrazivý psychothriller. Jakmile jsem se zorientovala ve stylu, kterým je napsán a v postavách, nemohla jsem se odtrhnout.

Květi62
02.09.2018

Velmi dobře napsaná kniha. Velká tragédie jedné rodiny, kterou způsobí nevěra, je otevírána pozvolna, ale o to větší šok je závěr. Určitě doporučuji

Pechule
24.08.2018

Ze začátku jsem se nemohla také začíst, ale po pár stránkách jsem se začala orientovat a děj mě vtáhl. Dobře promyšlený a podaný příběh jedné rodiny.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Lenka Chalupová
česká, 1973