Knihomol_ka Online Knihomol_ka komentáře u knih

Tetování za trest Tetování za trest M. K. Hardy

Věděli jste, že tohle je opět dílo české autorky ? Já tedy ne a byla jsem mile překvapená. Strašně mi sedl styl psaní autorky. Mělo to vše co od příběhu očekávám. Humor tady vede ve všech příčkách. Byly tady i pikantní scény, které byly hezky napsány.

Samotný příběh se mi líbil. Henry je takový medvídek. Je to hráč ragby, který se bojí jehel. Prohraje sázku a musí se nechat potetovat. Dokonce je i zahradník! Do hráče ragby bych to vážně netipovala.

Yumiho je velmi vtipný člověk, se kterým se nebudete absolutně nudit! Já se do ní úplně zamilovala. Je to tatérka, ale taky velmi nadaná umělkyně.

Chemie mezi hlavními postavami byla naprosto přirozená. Proto se mi tento romantický příběh tak moc líbil. Mohu jen doporučit. Bylo to oddechové a humorné.

16.10.2023 4 z 5

Hrátky v zákulisí Hrátky v zákulisí Olivia Cunning

Kniha má lákavou obálku a ještě lákavější anotaci. Předem jsem byla upozorněna co mě v příběhu čeká. Příběh je plný dokonale popsaného sexu. Vážně jsem žasla nad tím jak tyto scény byly do detailu popsány a bylo to naprosto úžasný.
Co jsem koukala, tak autorka je u nás nová a po přečtení této knihy, bych uvítala další díla od ní.

Hned na začátek Vás chci, ale upozornit, že tento příběh nebude pro každého. Skoro celou knihu tu jsou převážně sexuální scény. Některé scény Vám můžou přijít už přes cáru.
Já osobně jsem si to užívala a tentokrát mi vůbec nevadilo, že tu není děj na prvním místě. Chemií a sexem to tu sršelo. A to mi stačilo.

Tento romantický příběh se odehrává z prostředí hudební kapely. Takže sexy potetovaní rockeři v hlavní roli.

Hlavní postava Myrna je psycholožka sexu, díky čemu je ještě děj knihy o to zajímavější. Myrny mi jako hlavní postava velmi sedle. Měla úžasnou povahu a humor. Jen na svůj věk se někdy chovala jako puberťačka, ale to mi vůbec nevadilo.

Brian je kytarista této slavné kapely. Je to takový náš pan romantik. Brian se mi zamlouval hned od začátku. Přišel mi i dost citlivý a byl od ostatních členů kapely jiný. A to se mi na něm nejvíce líbilo.

Jak už jsem psala, tak chemie tu byla parádní mezi Brianem a Myrnou. Jinak v kapele jsou další úžasní chlapy, které si rozhodně zamilujete. Příběh je plný dobrého humoru, takže jsem se tu i pořádně pobavila.

Na závěr bych chtěla říct, že já si tento hříšný příběh přímo užívala, i když by nebylo na škodu, kdyby se autorka více zabývala i dějem než sexem, ale je to erotický román, tak jsem to očekávala. Za mě tedy super a já doufám, že se u nás přeloží i další kluci z kapely co nejdříve! Moc prosím <3

Jinak velmi děkuji @megaknihy.cz za poskytnutí této super žhavé novinky !

25.09.2023 4 z 5

Osudové pouto Osudové pouto Elizabeth Briggs

Pokračování této žhavé vlčí fantasy série je konečně venku.

Upřímně jsem nečekala, že mě tento příběh tak pohltí a bude bavit. Dost bylo upírů a víl. Konečně tu máme vlkodlaky, se kterými se rozhodně nebudeme nudit.

Knihu jsem slupla během dvou dnů, protože se příběh četl v podstatě úplně sám a já si ho plně vychutnávala. Začátek byl opravdu zajímavý a byla jsem zvědavá jak se děj bude vyvíjet. Opět tu bylo plno zvratů a slušná dávka akce.

Pikantní scény za mě úžasný přesně něco takového jsem dlouho hledala. Strašně se mi líbí jejich osobnosti ať už Ayly nebo našeho alfa samce Kadena.

Ten konec jsem nečekala, ale musím si asi začít zvykat, že tohle má autorka ve zvyku. S otevřenou pusou koukám na to a čekám opět na další díl, který doufám brzy opět vyjde !

Ve spolupráci s Cosmopolis. Děkuji

30.08.2023 5 z 5

Syn podsvetia Syn podsvetia Vladimíra Šebová

Přemýšlím, který díl se mi opravdu líbil víc a nedokážu se rozhodnout. Možná asi o trochu druhý díl, jelikož se odehrává v dnešní době. Což bylo velmi zajímavý a zábavný.

Líbí se mi taky, že je to krásně propojený a objevuje se tam syn podsvětí.

V příběhu figuruje docela dost postav, tak jsem měla strach jestli se v nich nebudu ztrácet. Ze začátku jsem měla s tím problém, ale postupně to bylo lepší a lepší. Opět jsem si všechny postavy a bytosti oblíbila.

Romantická linka opět slabá jako v první díle, ale vynahrazuje nám to všechno děj.

Kniha se četla opět sama a krásně. Děj sem hltala stránku za stránkou.

21.08.2023 5 z 5

Poslední noc Poslední noc Zara M. P. Cole

(SPOILER) Kniha od české autorky, která pro nás vytvořila svět upírů. Za mě dobře zpracované téma.

Střídá se zde minulost a přítomnost. Přiznám se, že s tím jsem občas bojovala a byla jsem zmatená co se zrovna odehrává.

Líbí se mi jak lidé bojují proti upírům, i když v podstatě nejsou oni to zlo. Máme tady i temný kult, který je opravdu zajímavý.

Příběh mě chytil od prvního slova. Do teď si tu větu pamatuji

Autorka má úžasný humor a já se smála skoro celou knihu, když jsem nebrečela nad smutnými částmi.

Autorka si s příběhem opravdu krásně pohrála. Zamilovala jsem si zde tolik postav, že to není ani možný.

Těším se už opravdu na pokračování, protože válka teprve začala.

20.08.2023 4 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Autorka mě nepřestává překvapovat. Miluji její styl psaní.

Tenhle příběh má vše co potřebujete. Je temný a hříšný.

Příběh byl čtivý a já se od něho nemohla odtrhnout. Od samého začátku jsem přemýšlela, proč ji donutil si ji vzít? Tolik teorií

Hlavní postavy jsem si oblíbila. Sparrow byla úžasná a nic nikomu nedala zadarmo. Líbil se mi její bojovný duch. Za to Troy byl pořádný oříšek a nedokázala jsem se v něm vyznat. Byl temný a tajemný a pěkně drsný.

Příběh byl zajímavý, ale ke konci mi to přišlo už krapet zdlouhavý.

Co se týče pikantních scén, tak si rozhodně nestěžuji. Příběh se mi tedy moc líbil a byla jsem opravdu spokojená.

15.07.2023 4 z 5

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Tento příběh mě opravdu zaujal svou anotací. Nic podobného jsem ještě nečetla.

Zajímalo by mě jaká byla Clem před tím vším. Je těžké si udělat o její osobnosti obrázek, jelikož ji popisovali jen dvě osoby. (Sestra a ex přítel).

Rozhodně se mi více líbila novější Clem.

Příběh se četl jedna báseň a byla to taková jednohubka, kterou jsem stihla přečíst za jedno odpoledne. Hlavní postavy jsou velmi sympatické a o spicy scény není nouze.

Musím vyzdvihnout bratry Larsenovi.
Jinak jsem měla typ, kdo za tím asi stojí, ale netrefila jsem. Na konci jsem pěkně koukala.

Krásný příběh! A já jdu na další díl

13.07.2023 4 z 5

Zvrácený Zvrácený Jodi Ellen Malpas

Máme tu další volné pokračování série Tajemný hříšník. První díl byl za mě vážně úžasný a líbil se mi daleko více. Tento díl mě asi trochu zklamal. Četl se mi poměrně hůře.

Námět na příběh je opět zajímavý a líbil se mi, jen bohužel to bylo možná krapet a zbytečně zdlouhavý ? Začátek mě až tak nenadchnul, jelikož se hlavní postavy seznamují a sdílí společně svůj smutek.

Co se týče hlavních postav, tak byly fajn. James se mi líbil. Co se týče peprných scén, tak to bylo úplně jiný a divočejší jako v prvním díle. Pokud si na to potrpíte, tak tady toho najdete docela dost a bude se vám to líbit.

Konec klasicky strašně rychlý a nedořešený tak snad v dalším díle ?

Jinak já mám styl autorky ráda. Pokud se vám líbil Podmanivý, tak určitě běžte i do Zvráceného.

Zvrácený je opravdu, že zvrácený a speciálními choutkami.

19.06.2023 3 z 5

Král Král Devney Perry

Obálka na mě působila docela temně, ale nenechte se zmást, rozhodně tomu tak nebylo.
Tenhle příběh není vůbec temný, ale romantický. Hlavní postava Bryce byla naprosto úžasná. Její osobnost byla něco co opravdu mám ráda. Byla sice trochu paličatá, ale také svérázná a rozhodně se ničím nenechala odradit. Dash je bývalý člen motorkářského gangu, který na první pohled působí jako zlý drsný chlap, se kterým si není radno začínat, ale naopak je to strašný zlatíčko. Strašně mě jeho chování překvapilo. Chemie mezi hlavními postavami byla úžasná už do začátku. Pěkně a žhavě to mezi nimi jiskřilo. Jinak styl autorky mi neuvěřitelně sedl ! Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu a byla jsem přímo nadšená jak se kniha četla sama. Je to trochu i detektivka, kde se snažíme najít vraha. Já teda to rozuzlení moc nepochopila. Určitě mám v plánu si přečíst ještě další díly.

19.05.2023 4 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Předem se omlouvám, ale tentokrát se více rozepíšu. Chci vám zde napsat veškeré své pocity a dojmy z této knihy. Série Z krve a popela je jedna z mých nejoblíbenějších. Hned na začátek chci opět vychválit obálku knihy. Co se týče příběhu, tak se mi opravdu líbí, že navazuje na poslední stranu ze druhého dílu. Je to jako by jste otočili stránku a pokračovali dále v příběhu. Zde dostáváme konečně odpovědi na naše otázky, ale zároveň máme plno nových otázek. Mám milion teorií a netuším jestli je nějaká správná. Co se týče vztahu mezi Poppy a Casteelem, tak za mě super ! Konečně k sobě najdou cestičku a projevují si náklonnost ve všech směrech. Přiznám se, že chvílemi mě štvalo jak byly přeslazení, ale nic co by mi nějak extra vadilo. Pikantnějších scén tu bylo na mé poměry tak akorát. Co tady miluji nejvíce je HUMOR ! Hlavně mezi Poppy a Kieranem.
V půlce příběhu jsem, ale dostala čtecí blok a nemohla jsem se přes něj dostat. Příběh mi pak přišel zbytečně zdlouhavý. Konec jsem předvídala. Za mě pořád vede druhý díl. A jsem zvědavá co se dozvíme v dalším díle, který vyjde koncem května.

30.04.2023 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Upřímně se mi na tohle ani nechce psát recenze. Na knihu jsem všude viděla jak je to super Dark romance. Kde ? Však tak nic nebylo. Čekala jsem, že tam budou fakt brutálně dobrý pikantní scény a ono nic.

Příběh je plný napětí. Opět, kde? Já se u toho nudila a musela jsem se do toho doslova nutit a doufat, že se to konečně rozjede.

Hlavní postavy a postavy okolo mi nejsou sympatický. (Nate je celkem v pohodě).

Začátek knihy mi přišel dobrý a myslela jsem si, že mě to bude bavit, ale pak přišel ten zlom, kdy mě to nebavilo a bylo to nudný.

Ten konec ? Žádný šok. Zcela jsem to tušila. Autorka ve mě nevzbudila žádný emoce.
Třeba v dalším díle se to rozjede ? Netuším a nevím jestli by nebyla ztráta času se do toho pouštět.

30.04.2023 1 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

K tomuto příběhu jsem se dostala čirou náhodou. Zuzka pořád básnila o třetím díle, který teď už vyšel a já si říkala co je na téhle knize tak zajímavého? Takže jsem nakonec neodolala a do knihy jsem se pustila.

Od příběhu jsem neměla žádné očekávání. Teď, když na to koukám jsem zjistila, že autorka napsala moji oblíbenou sérii Království hříšných, tak teď už chápu proč jsem si to zamilovala.

Hned na začátek vám chci říct, že takové knihy moc nečtu, ale občas je fajn vyjít ze své komfortní zóny a zkusit něco nového. A přesně tady se mi to vyplatilo.

Příběh je samá záhada což já mám ráda. Líbilo se mi tohle řešit společně s Audrey a Thomasem. Obě postavy mi byly velmi sympatické a líbilo se mi to jiskření mezi nimi.

Tenhle příběh se věnuje tématu Jacka Rozparovače. Od začátku jsem měla nějaké teorie kdo to asi tak může být. Sotva v polovině příběhu jsem na to došla, ale ono to vážně nebylo tak těžké. Na konci příběhu jsem měla pusu dokořán a nechápala jsem co se to tam děje. Bylo to vážně úžasný a já si to pořádně užila. Pokud máte rádi záhady a nemáte strach z trochu krve, tak doporučuji, ale myslím si, že všichni tohle už máte přečtený a já se k tomu dostala jako poslední.

25.04.2023 4 z 5

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Tak z této kniha mám opravdu smíšené pocity.
Na jednu stranu se mi to líbilo a na druhou stranu jsem to občas nechápala.

Hlavní postavy Rory a Connor si jdou po krku už od školky. Vymýšlí čím toho druhého naštvat a jak ho dostat. Co se mi opravdu líbí je, že Rory si nenechá nic líbit a oplácí mu to stejnou mírou.

Občas je to komické a vtipné. To jejich popichováni se mi líbilo, ale někdy už toho bylo moc.

Byla jsem zmatená velmi z chování Connora.
Na jednu stranu se chová k Rory tak strašně a pak v zápětí ji miluji? Ta dohoda, kterou spolu uzavřeli byla takové klišé a zbytečná.

Pikantnější scény tady byly popsány velmi hezky.

Já si tuhle knihu užila a líbila se mi, ale nebyla jsem z toho rozhodně odvařená. Takové pohodové a oddechové čtení, taky někdy není na škodu.

08.04.2023 3 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Za mě taková jednohubka. Pěkná oddechovka na jedno odpoledne. Autorku mám velmi ráda a po sérii Off campus nastavila laťku velmi vysoko. Příběh je milý a lehce erotický. Jediný co mi tam vážně chybělo byl humor na který jsem zvyklá od autorky.

10.01.2023 3 z 5

Zvrácená pouta Zvrácená pouta Lexi Ryan

Druhý a zároveň poslední díl ze série Prázdných slibů je tady. Opravdu mě mrzí, že tímto můj milovaný příběh končí, ale na druhou stranu díky autorce, že se v tom zbytečně nenimrala a skončila v nejlepším.

Příběh byl velmi čtivý a propracovaný. Tahle série mi v mnoha ohledech připomíná Dvory, ale mně osobně to vůbec nevadí.
V tomto díle se nám objeví nová postava a tou je - Misha, kterého si od samého začátku zamilujete.
Dále tady máme naši úžasnou trojici a tou je Brie, Finn a Sebi.

Sebastian mě v tomto díle přišel hodně přecitlivělý a nesnesitelný. Úplný mrznout. Chvíle sním bych nejraději přeskočila, i když se musí nechat jak se k některým zásadním situacím postavil. (opravdu mě překvapil)

Mezi Finnem a Brie to konečně začne pořádně jiskřit a my se můžeme konečně na něco pořádného těšit. Děj byl pro mě poutavý, a i když jsem trošku něco předpokládala, tak jsem stejně byla naprosto spokojená s tím jak to skončilo. Tuhle sérii miluji a těším se až se k ní jednou zase vrátím.

11.12.2022 5 z 5

Zatracená láska Zatracená láska Tess M. Puffrová

Knihu jsem zpozorovala na tiktoku a tak jsem se nemohla dočkat až si ten příběh přečtu i já. Byla jsem vážně mile překvapená, jelikož knihu napsala naše česká autorka a musím říct, že se jí vážně povedla !
Je to takové krásné romantické počteníčko, které není vůbec náročné na čtení a potěší snad kohokoliv.
Na knize musím vyzvednout, že se mi tam líbí, střídání pohledů obou hlavních postav, takže víme přesně jak se cítila hlavní hrdinka i hrdina. Velké plus za mě. Příběh mi přijde takový typický celkem - slušná holka, která se zamiluje do bad boye, ale mě tyto příběhy nikdy neomrzí a ráda si je vždy přečtu. Hlavní hrdinka i hrdina mi vážně sedli. Líbilo se mi jak se u nich pomalinku vytvářel vztah. Za mě prostě super. Další dva díly už mám objednaný a těším se co si pro nás autorka připravila nadále

01.12.2022 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Na tento příběh a postavy jsem se velmi těšila.
Ani tento příběh jsem nemohla opět odložit a do děje jsem se hned vžila. Hádanky byly opět zajímavý a snažila jsem se je luštit přímo s postavami. Měla jsem nějaké své teorie, které stejně nebyly pravdivé. Romantická linka tady stále pokulhává, ale veškerá ta akce co se tam děje mi to plně vynahrazuje. Jsem zvědavá co nám poslední díl přinese.

07.11.2022 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Lynette Noni

Druhý díl nás zavede mimo věznici. Objevujeme se ve Valennii, kde se Kiva společně s Tippem stanou hosty na královském dvoře.
Plno akce už od samého začátku, kdy se konečně poprvé Kiva setká se svými sourozenci.
Musí se rozhodnout na čí stranu se vlastně přidá. Plno informací a zvratů…
Kiva se v druhém dílu vcelku změnila.
V prvním díle působila velmi nebojácně, ale tady mi přišla v celku vyděšená což je také pochopitelné k situaci.
Jarena jsem si snad zamilovala ještě více jak v prvním díle.
Ta chemie mezi nimi je úžasná.
Konec byl pro mě vážně šok!
Obrovský šok a opět bych potřebovala další díl.
Užila jsem si to daleko víc jak první díl.
Jen malá vsuvka - o knize se píše jako o fantasy.
Ty prvky jsou tady pořád minimální což mě mrzí…

05.11.2022 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Na knize si mi velmi líbí, že postavy znám už z předchozích dílů. Na příběh Deana jsem byla velmi zvědavá. Největší sukničkář na škole a skončí s Allie, která je jen na vážené vztahy? Příběh je plný sexu a humoru. Přesně tohle preferuji . Tenhle díl si zaslouží 5 hvězdiček z 5, protože to bylo zase úplně něco jiného. A ten konec ? No těším se na pokračování, protože už teď vím co se tam nejspíše bude dít!

16.10.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Kniha se mi líbila, ale přišla mi jako kopie na dvory. Hlavní hrdinka mě celkem štvala jak byla nerozhodná a naivní, ale Finna jsem si hned oblíbila. Konec byl velmi zajímavý a těším se na pokračování :)

06.09.2022 3 z 5