kniha Online kniha komentáře u knih

Sestra bouře Sestra bouře Lucinda Riley

Nádherný spletitý příběh jedné ze sester. I pasáž z minulosti mě plně vtáhla do děje. Těším se na další díly.

05.02.2019 5 z 5

Matčina volba Matčina volba Samantha King

Skvělá knížka, postupné rozpletaní příběhu, který neustále překvapuje.

18.01.2019 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Jen dovětek k těm negativním komentářům. Naprosto nepochopení jedinečnosti této knihy. Pro mě tam byl děj v každém slově. Ale já vždy nehodnotím co od knihy očekávám, ale hodnotím co mě každá kniha dává.

06.01.2019 5 z 5

Vlci zimy Vlci zimy Tyrell Johnson

Nádherná knížka, užívala jsem si každé slovo a je to jedna z knih na které nezapomenu. Atmosféra, téma.., naprosto jsem nevnímala okolí. Ideální knížka na přečtení na jediný zátah.

06.01.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Nádherná knížka, kterou chcete stále číst a zároveň vás dostává hloubka myšlenek. Předčila má očekávání a to už se mě dlouho nestalo.

12.07.2018 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Další "pecka" za kterou jsem ráda, že jsem ji četla. A mám s Eleanor hodně společného, což mě docela pobavilo a také jsem našla svou literární kamarádku, která mě ve skutečnosti chybí.

13.06.2018 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Skvělá jízda. Kvalitní čtení. Těším se na další knihy této autorky.

18.03.2018 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Ta pozvolnost je pro tuto knížku podstatná. Je to psychologická knížka a ne akční. Já jsem si ji proto nejvíc užila kdy ten pozvolný děj ve správnou chvíli gradoval. Je mi vždy líto komentářů, které nepochopí podstatu knížky a pak to ovlivňuje další čtenáře.

15.02.2018 5 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Skvělá. Další autorka, která ví jak čtenáře udržet u knížky dokud ji nedočtou. Mám ráda když mě příběh vtáhne, že se mi děj odvíjí před očima. Doufám, že vyjdou další knížky, této skvělé autorky.

09.02.2018 5 z 5

Život té druhé Život té druhé Adele Parks

Skvělá knížka. Hned sáhnu po dalších od této autorky. Je citlivá k ženské duši a zároveň humorná s nadsázkou.

08.08.2017 5 z 5

Ty, ja a tí druhí Ty, ja a tí druhí Fionnuala Kearney

Příběh, který se dotýká nitra. Vždy jsem se na ni těšila, až budu moct pokračovat v příběhu. Výborná knížka, která stojí za přečtení, ale spíš pro ty, co už mají něco odžito, aby mohli vnímat to, co je na této knížce nejkrásnější. A v žádném případě není nudná. Jen ji něčetli ti správní lidé pro tento příběh.

06.08.2017 5 z 5

Bosá dívka Bosá dívka Kateřina Janouchová

Jsem nadšená každým dílem série o porodní asistentce. Mám pocit, že už ji za těch osm dílů znám. Všechny postavy prožívají své příběhy a já si moc přeji ještě spoustu dalších dílů. Pro mě velmi kvalitní čtení. Autorka dokáže pár větama vtáhnout do děje a styl psaní, vnitřní pocity a prožitky všech postav v knížce mě nutí stále otáčet stránky dál.

04.07.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Jsem nadšená.

09.06.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Výborná. Pět hvězdiček je málo. Nejlepší z autorových tří knih.

27.11.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Skvělá knížka, psychologicky laděná a s postupným stupňováním napětí. Všechny knížky autorky jsou velmi čtivé a na každou další knížku se už teď těším.

14.05.2016 5 z 5

Sesterstvo Sesterstvo Kateřina Janouchová

Opět výborně napsaná kniha. Těším se na každý další díl. Série o porodní asistentce se čte jedním dechem. Vše se správně dávkovaným napětím.

25.04.2016 5 z 5

Podváděná Podváděná Kateřina Janouchová

Výborná kniha. Přečetla jsem všechny díly a jsem nadšená. Dokonalé prolnutí jak profesního života, tak soukromého. Trápení, ale i radosti rodinného života. Jsem na této sérii závislá...

25.04.2016 5 z 5

My nejsme my My nejsme my Matthew Thomas

Výborná knižka, která nás nutí k zamyšlení jak nemoc ovlivní naše životy. O síle lásky, o každodenních starostech a radostech. O vztahu otce a syna, ale také o pochopeních, která přicházejí někdy až za pár let.....

10.04.2016 5 z 5

Než jsi zemřel Než jsi zemřel Camilla Grebe

Výborně napsaná kniha. Napětí po celou dobu, propracovaná psychologie postav. Pravda se postupně vynořuje a musíte číst dál. Jsem zvědavá na další knihy autorek.

24.03.2016 5 z 5

Poslední nosorožec Poslední nosorožec Zuzana Beranová

Je to neskutečně silný příběh, napsaný tak reálně, že to ve skutečnosti všechno prožíváte s hrdiny knížky. Doufám, že bude pokračování. Už dlouho jsem nečetla tak skvěle napsanou knížku. Stejně tak Všechny vůně Afriky. Obě jsou pro mě TOP a budu se k nim vracet.

06.03.2016 5 z 5