Podváděná

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Porodní asistentka Cecilie Lundová miluje svou práci v nemocnici, díky níž může být přítomna u jednoho z nejdramatičtějších okamžiků v lidském životě: u okamžiku zrození. V soukromém životě se má jako matka čtyř dětí co ohánět. Její manžel John pracuje jako fotograf a jejich manželství je vcelku šťastné, každodenní povinnosti kolem dětí však odsouvají romantiku na druhou kolej. Nicméně tenhle dobře známý svět pro Cecilii představuje jistotu. Takhle to vždycky bylo, a také to tak vždycky bude – nebo snad ne? Rodinný život však náhle naruší nečekaná událost. U dveří někdo zazvoní a venku na zimě stojí jakýsi neznámý mladík. Představí se jako Simon a tvrdí, že je plodem vášnivého prázdninového románku, který se odehrál před více než dvaceti lety, a že jeho otcem je John. Kolem celé rodiny se stahuje síť nevysvětlitelných událostí a falešné hry. Není přitom jednoduché odhalit, kdo koho tady vlastně podvádí a kdo je naopak podváděný....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137120/podvadena-137120.jpg 3.369
Série

Rodina Lundových 1.

Žánr
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Mladá fronta
Orig. název

Bedragen, 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (22)

Kniha Podváděná

Přidat komentář
Aranel15
20. března

Do knihy jsem se nemohla moc začíst. Myslím, že na celý příběh by stačila pouze jedna pořádná zápletka - buď Simon nebo nevěra. Na knize mě bavily hlavně pasáže z nemocnice a provalená nevěra. Myslím, že kdyby kniha byla o polovinu kratší vůbec by to nevadilo.

marie3541
25. ledna

Mám ještě dva díly, tak uvidíme. Konec prvního dílu byl zvláštní.

skubby
26.12.2019

Pěkné reálné čtení... uvidíme jaké bude pokračování...

ivka67
27.05.2019

Kniha není špatná,jsou tam pasáže které se četly rychle a dobře a místy je to trochu nudné a zdlouhavé čtení.Mám i další díly tak jsem zvědavá.

Prateri
14.05.2019

Děj jak na houpačce. Ne, to jsem napsala špatně - čtivost jak na houpačce. Celkově mě to moc netěšilo, a to vlastním ještě další dva díly. Tak snad časem jim dám šanci.

zdenaR
24.10.2018

Kniha je zajímavá, dobře se čte. Chystám se i na další knihy autorky.

regulax
02.01.2018

Příjemné čtení o trampotách porodní asistentky, matky, ženy, která je "podváděná" v pracovním i soukromém životě. Snaha o krimi zápletku se moc nepovedla. Manželská krize byla taky zvláštně překonána. Příběh byl ale obohacen o psychologické úvahy hrdinky a nástinem práce na porodním sále.

ivulka15
26.03.2017

Kniha se četla dobře.Jenom bych asi netvrdila,že to byl thriller,spíše společenský román.

1

Doporučujeme

Jednou nohou v blázinci
Jednou nohou v blázinci
Osm
Osm
Tchyně a uzený...
Tchyně a uzený...
Otcomilky
Otcomilky